negar Abi

New Member
لایک ها
177
پاسخ : سوال مهم؟؟؟

جدی!!!!!!!دستشون درد نکنه چقدر تو خرج میفتن
آره اصن طفلیا دارن تلف میشن اینقد خرج میکنن واسه آینده سازان جامعه...:204::45:من یکی که نگرانشونم...:44::65:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

حالا اینا خوبه...به بچه های تیم دوره 16هم فقط 400تومان دادن....اینهمه خرج کنی زحمت بکشی، طلا بشی تیم بشی...بعد بهت فقط 400تومان بدن... :13:

زمینی

Active Member
لایک ها
159

به قول یکی از دوستامون ممکنه یکی از دلایل فرار نخبه ها همین ها باشه من رنج حقوق رو بین 50 تا 250 شنیدم.10% هم که رو تراز تاثیر داره.(البته یادآور میشم تا سال پیش 20 درصد بود دستشون درد نکنه بعضی چیز ها مثل تورم رو نمیتونن بیارن پایین به جاش سهمیه رو میارن پایین:93::93::93:)و نکته آخر پزشکی دانشگاه تهران تاثیر سهمیه نقره و برنز کشوری رو تا جایی که من از سال پیش یادمه قبول نمیکنه. من به نظرم بزرگترین مزیتش اینه که اگر آدم المپیاد هم قبول نشد هم درس تخصصیت رو کامل بلدی (مثلا زیست) هم این که بلدی چجور بخونی

fatemeh2000

New Member
لایک ها
9

واسه مبلغش یکی از دبیرای ما(نقره دوره14)میگفتن ماهی50تومان!:):91:
چه قدر زیاااااااااد....می گم طرف دیگه کار نکنه....خخخخ:198:

yeganeh.t1

New Member
لایک ها
143
پاسخ : فواید و تاثیرات المپیاد

مهمترين فايده ي المپياد تغيير كردن طرز فكرم بود كه باعث شد خيلي تغيير كنم و اين تغييرو خيلي زياد ميپسندم اين تغيير تا حدي هست كه فقط خودم و دوستاي واقعا المپياديم حرفاي همو ميفهميم بفيه متوجه افكار و نظرات ما درباره يك سري مسائل نميشند
يكي ديگه اينكه اعتماد به نفسمو تا حد خيلي خيلي زيادي بالا برد
يكي ديگه اينكه باعث شد با ادماي زيادي با دنيا هاي مختلف اشنا بشم و كلي تجربه و ايناها بدست بيارم
ديگري انكه نگاهم به زندگي نسبت به كسي كه المپيادي نيست خيلي بزرگ شده يه مورد خيلي كوچيكشو جهت مثال عرض مينمايم:ديگه ١٩.٥يا٢٠شدن مطلقا واسم مهم نيست اين واسم مهمه كه چقد ازون چيزيو كه خوندم ياد گرفتم و چقدر ميتونم بكارشون ببرم
ياد گرفتم كه هر درسي حتي چندش ترين درس ها هم زيبا هستند و اگر باعشق و علاقه چيزيو بخوني هم يادش ميگيري و هم تا اخر عمرت يادت نميردش
ياد گرفتم خودم باشم
ياد گرفتم حرفاي ديگران روم بي اثر باشه و وقتي هدفي دارم فقط هدفو ببينم و حرف هيچ كسو نبينم(بجز والدين گرانقدر البته)
ياد گرفتم متفاوت باشم و متفاوت درس بخونم
اموختم كه جوري درس بخونم كه بفهمم و نكته هايي از تو كتابا پيدا كنم كه تو هيچ كتابي ننوشته
ياد گرفتم كه كيفيت مهم تر از كمييته
شرمنده سرتونو بدرد اوردم يهويي زيادشد
و حرف اخر اينكه:
به اين جمله هم بشدت اعتقاد پيدا كردم:تنها از يك نفر نميتوان سبقت گرفت؛كسي كه به راه خودش ميرود

fatemeh2000

New Member
لایک ها
9

این سهمیه رو ولش کنید 10% چیزی نیست که این قدر در موردش بحث بشه
اگه کسی به خاطر رهایی از کنکور میره المپاد بهتره که راهشو تغییر بده
به نظرم 10% برای کسایی تابستون طلایی رو از دست دادن مخصوصا کسانی که سوم و قراره برن چهارم دبیرستان خیلی کمه خب این بیچاره ها هم از کنکورشون عقب میمونن و هم از المپیاد کنار گدشته میشن (خدا نصیب هیچ کس نکنه)
این 10% هم برای اینه که این بیچاره ها کمی ضررشون جبران بشه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

میگم این سوال مهم چه بحثی رو انداخت وسط !!!!!!!!!!!!
تیکه میندازی؟؟؟؟یعنی سوالم مهم نبود؟؟؟؟هااا جواب بده یالا؟؟؟؟:211::83::150::229::80:

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108

تیکه میندازی؟؟؟؟یعنی سوالم مهم نبود؟؟؟؟هااا جواب بده یالا؟؟؟؟:211::83::150::229::80:
نخیر ،سوالتون خیلی خوب بودش
منظورم از کلمه بحث بیشتر منافع و حمایت هایی بود که از المپیادیا میشه نه سوال شما
چه قدر سریع ناراحت میشید

fatemeh2000

New Member
لایک ها
9

نخیر ،سوالتون خیلی خوب بودش
منظورم از کلمه بحث بیشتر منافع و حمایت هایی بود که از المپیادیا میشه نه سوال شما
چه قدر سریع ناراحت میشید
ناراحت نشدم که....من جنبم بالا تر از این حرفاست...شوخی کردم...
ولی انگار شما عصبانی شدی...:178::179:

به نظرم قیافتون الان اینجوریهه:85:

ALIЯEZA

New Member
لایک ها
108
پاسخ : فواید و تاثیرات المپیاد

ناراحت نشدم که....من جنبم بالا تر از این حرفاست...شوخی کردم...
ولی انگار شما عصبانی شدی...:178::179:
به نظرم قیافتون الان اینجوریهه:85:
نه به هیچ وجه به جاش این قیافمه :93:

بالا