Goharshady

New Member
لایک ها
166
میگه یعنی ما ریاضی ها تجربه نداریم

farid_frd

New Member
لایک ها
11
کتاب ترکیبیات علی پور ( فاطمی ) یا ترکیبیات خوشخوان ؟

Goharshady

New Member
لایک ها
166
هر دو!

Goharshady

New Member
لایک ها
166
اول خوشخوان چون ساده تره!

arsenika

New Member
لایک ها
0
پاسخ : مشاوره المپیاد ریاضی

من این کتابارو دارم بد نیست!!!!!!!هندسه مسطحه از مقدمات تا المپیاد
آد رو دارم اما سوالای آخر فصلش رو اصلا نمی فهمم که چه داره می گه به نظرت کتاب سنگینی رو می خونم یا کشش المپیاد رو ندارم من کلاس دوم ریاضی هستم و تازه به المپیاد علاقه مند شدم

مهسا م

New Member
لایک ها
1
ج بده لطفا

ببخشید کلاس رفتن چقد تاثیر داره تو المپیاد؟من ک سال دومم و اخرای سال هس چند ساعت بخونم؟دانش اموزای مدارس دولتی هم میتونن قبول شن یا سطحشون پایینه؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

من کی جوابمو میگیرم؟کدوم کتابا خوبه؟

nillnill

New Member
لایک ها
5
پاسخ : ج بده لطفا

برای کسی که از سال سوم شروع کرده و هیچکدوم از این کتابارو به غیر از آنالیز ترکیبی نخونده ،هندسه مسطحه(از مقدمات تا المپیاد) رو هم چند تا از فصلاشو خونده و برای مرحله 2 هم مدرسه براش کلاس نمیزاره...برای مرحله 2 امیدی هست آیا؟! (گرچه اگر امیدی نباشه من میخونم،ولی اگر امیدی باشه تلاشمو بیشتر میکنم :198::227::207:

خلاصه اینکه وضعم خرابه :90:

مهسا م

New Member
لایک ها
1

ایا کلاس رفتن واس المپیاد تاثیر میذاره؟چند درصد؟چقد باید بخونیم و چجوری؟ممنون
:37::37:زود ج بدین لطفا مرسیییییییییییییی:133:

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

ایا کلاس رفتن واس المپیاد تاثیر میذاره؟چند درصد؟چقد باید بخونیم و چجوری؟ممنون
:37::37:زود ج بدین لطفا مرسیییییییییییییی:133:
کلاس تاثیر داره ولی بدون کلاس هم میشه قبول شد ... هر چه قدر بیشتر بخونید بهتره ... اینطوری نیست که من بگم اگه 200 ساعت بخونید در کل حتما قبولید .... یکی ممکنه با 20 ساعت خوندن قبول بشه یکی با 2000 ساعت خوندن قبول نشه .... در ضمن کیفیت مهمه نه کمیت .... یعنی هرچی کتاب بیشتر بخونید لزوما بهتر نیست

hossein11

New Member
لایک ها
109
پاسخ : ج بده لطفا

برای کسی که از سال سوم شروع کرده و هیچکدوم از این کتابارو به غیر از آنالیز ترکیبی نخونده ،هندسه مسطحه(از مقدمات تا المپیاد) رو هم چند تا از فصلاشو خونده و برای مرحله 2 هم مدرسه براش کلاس نمیزاره...برای مرحله 2 امیدی هست آیا؟! (گرچه اگر امیدی نباشه من میخونم،ولی اگر امیدی باشه تلاشمو بیشتر میکنم :198::227::207:

اگه با كيفيت بخوني چرا كه نه؟ هر روز هم بالاي 6 ساعت درس بخوني و تا حدودي درس هاي مدرسه رو ول كني حتما ميتوني.
فقط به ياد داشته باش انسان موجود خارق العاده ايه و شگفتي خلقته.حتي اگه ضريب هوشيت خيلي بالايي هم نداشته باشي مي توني با استفاده درست از مغزت نتيجه خوبي بگيري.

اگه با كيفيت بخوني چرا كه نه؟ هر روز هم بالاي 6 ساعت درس بخوني و تا حدودي درس هاي مدرسه رو ول كني حتما ميتوني.
فقط به ياد داشته باش انسان موجود خارق العاده ايه و شگفتي خلقته.حتي اگه ضريب هوشيت خيلي بالايي هم نداشته باشي مي توني با استفاده درست از مغزت نتيجه خوبي بگيري.

H/math

New Member
لایک ها
0

سلام من دانش آموز سال دهم متوسطه (دوم دبیرستان)هستم
من تقریبا یک هفته برای المپیاد ریاضی وقت دارم مطالب سر کلاس یادگرفتم
اما در سوال حل کردن ضعیف هستم اگه میشه راهنماییم کنید.

بالا