alibagheri

New Member
لایک ها
3
پاسخ : مشاوره کنکور 95 ... ستاره قرشی رتبه 10 منطقه 2

با سلام
من واسه ادبیات از روش زیر میخونم اگه مشکلی داره لطفن بگین
واسه آرایه اول آموزش لقمرو میخونم بعدش از الگو تست میزنم
واسه قرابت فقطتست الگو رو میزنم ولی همراه برنامه قلمچی قرابت های همایش جلد2 هامون سبطیو میخونم
واسه زبان فارسیم اول کتاب و نشردریافتو میخونم بعد از پنج بحث الگو تست میزنم
لغت و املا و تارخ ادبیاتم که بعد تابستون با برنامه قلمچی پیش میرم
کتابای درسیم اصلن نمیخونم و روی هیچ کودوم از متنای کتابو کار نمیکنم فقط منبع بالارو میخونم
اگه برنامم مشکلی داره لطف میکنین بگین(مثلن اشکال نداره که متنای کتاب کار نمیشه و فقط از همایش خونده میشه و تست زده میشه؟؟؟)

fazel.k

New Member
لایک ها
7

سلام
دیگه آخراشیم
ممنون ک یک سال با ما بودین
ببخشید ب نظر شمای ک واردی ما تا چن روز قبل کنکور باید ب درس خوندن ادامه بدیم؟

mehdisoft

New Member
لایک ها
223

سلام
امیدوارم امتحانات رو به خوبی پشت سر گذاشته باشید مطالبتون رو از اول خوندم ولی هنوز درگیر یه مشکل هستم

کنکوری96 هستم برای فیزیک جزوه خوبی دارم اما وسواس این رو دارم که حتما خلاصه نویسی کنم و این وسواس باعث میشه خلاصه هام وقت گیر باشند....متاسفانه کتاب جمع بندی خط ویژه گاج هم هنوز منتشر نشده و کتاب جمع بندی مناسب دیگه ای هم هنوز ندیدم... تا بتونم خودم تکمیلش کنم

سوالات من:

1. آیا جاهای مهم رو تو همون جزوه هایلایت کنم واسه مرور بهتر نیست یا حتما خلاصه نویسی کنم...
خواهشمندم یه راهکار خوب ارائه کنید تا از این وسواس راحت بشم

2. شیمی شما با توجه به سختی سوالات 94 درصد خیلی خوبیه اما فکر می کنید چه اتفاقی افتاد که کمتر از دو درصد دیگه تون شد؟ کمبود وقت، منبع نه چندان مناسب ، بی دقتی سر آزمون و...

بی نهایت سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر

alibagheri

New Member
لایک ها
3

سلام احتمالن خانوم قرشی سرشون شولوغه چون منم مشکلم عین تو بود گفتم بد نیست بهت روش خوندنمو بگم
منم اوایل خیلی طول میکشید تو خلاصه نویسی کنم واسه همین کتاب جمع بندی zip رو ک آقای مصلایی(فکنم) نوشته گرفتم و کاملش دارم میکنم
همچینین واسه حفظیات فیزیکم کتاب لقمه ک حفظیات چهار سال فیزیکو داره گرفتم و جاهایو ک احساس میکنم تو کتابه و مهمه ولی تو لقمه نیاورده واردش میکنم

cosmologiest

New Member
لایک ها
0

سلام خانم قرشی..
سیدابادی هستم تو همایش همدیگر رو دیدیم اگه امکانش هست یه بار دیگه ایمیلتون رو بدین ممنون

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام خانم قرشی میشه ایمیلتون رو بدید

بالا