ali379

New Member
لایک ها
0
سلام
با توجه مطلبی که توی لینک پایین هست مثلا برای گیاهشناسی دو سه تا کتاب گفته این یعنی هر سه تا رو باید بخونیم یا در مورد زیست شناسی عمومی دو کتب کمپل و سولومون رو گفته این جا هم باید هردو تا رو بخونم ؟ راستی من که سال دهمم می تونم ازین برنامه استفاده کنم ؟ وقت برای خوندن به اندازه کافی هست ؟ درضمن از کتاب های تست چه میزان باید تست بزنم ؟ و در آخر کسی که برای المپیاد می خونه باید درسای عادی مدرسه (چون تو کنکور تاثیر دارن ) رو ببوسه بذاره کنار ؟(این سوال آخر خیلی مهمه)
http://www.irysc.com/static-34.html

bloodborne

New Member
لایک ها
215
پاسخ : منابع المپیاد زیست

ببین برای مبحث گیاهی مرحله اول کتاب ریون +الهه علوی کفایت میکنه و برای مرحله دوم هم برای آناتومی ریون و فیزیولوژی تایز بخونی خوبه ولی هیچ وقت توی مرحله یک و دو از کمپبل غافل نشو خیلی مهمه!!!!!!!!!!

ali379

New Member
لایک ها
0

یه سوال شما خودتون المپیاد شرکت کردین ؟ در هر صورت لطفا به سوالام جواب بدین منظورم سوالات اولین پسته

bloodborne

New Member
لایک ها
215

من خودمم دهمم تازه امسالم می خوام شرکت کنم
برا کتاب عمومی هم کمپبل خوبه
ب

mohsen987

New Member
لایک ها
2

سلام منم دهمم
منم میخوام زیست شناسی شرکت کنم ...
خوشبختم
:172:

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442

بعنوان فردی که قبلا المپیاد خونده ام میگ مطلقا درسهای مدرسه رو نزارید کنار نهایتا شما بتونید کمتر برای دروس عمومی وقت بذارید اما اصلا به طور کامل رهاشون نکنید

aida.a.79

New Member
لایک ها
1

منم المپیادی ام دوست عزیز تعداد کتاباتو زیاد نکن سعی کن همون تعداد کمی که داری رو خوب و با دقت بخونی...و اینکه چون بیس اصلی مدرسه س و امسال سوالات پایان ترم دوم نهایین باید خیلی تلاش کنی...مموفق باشی:4:

بالا