مهندسی ایمنی-بازرسی فنی

toranj

New Member
لایک ها
2
سلام من دانشجوی مهندسی بازرسی فنی دانشکده نفت آبادانم ،عاشق این رشتم ، خیلی عالیه و دوست داشتنیه !!تو کل کشور فقط همین دانشکده 25 نفر پذیرش داره !!بچه های ریاضی ازش غافل نشید!! خیلی رشته خوبیه اگه کسی دوست داشت ایمیل بزنه یه سری مطلب راجع به رشته واسش بفرستم !!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : مهندسی ایمنی-بازرسی فنی

سلام دوست من،
ممنون از يپيشنهاد رشته، بهتر نيست اطلاعات خود را در اينجا بنويسيد تا همگان استفاده كنند و با رشته شما آشنا شوند؟ اينطوري قوانين تالار هم رعايت شده و شما كسي را به ايميل زدن مجبور نكرده ايد.

موفق و پيروز باشي

joker0098

New Member
لایک ها
0

سلام من دانشجوی مهندسی بازرسی فنی دانشکده نفت آبادانم ،عاشق این رشتم ، خیلی عالیه و دوست داشتنیه !!تو کل کشور فقط همین دانشکده 25 نفر پذیرش داره !!بچه های ریاضی ازش غافل نشید!! خیلی رشته خوبیه اگه کسی دوست داشت ایمیل بزنه یه سری مطلب راجع به رشته واسش بفرستم !!
mishe maileto bezari?

mahsa70

New Member
لایک ها
0

سلام ببخشی میشه منابع ارشد این رشته منظورم کتابهای کدوم انتشارات کامل هستش رو معرفی کنید؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

fatimahmodi87@yahoo.com

mahsa70

New Member
لایک ها
0

سلام ببخشید میشه ایمیل تونو لطف کنید؟

بالا