Juyandeh

New Member
لایک ها
2
راجع به جزوات و سيدي هاي استاد احمدي كي ميدونه چي هستن؟
به درد بخور هست يا نه؟

ninja

New Member
لایک ها
25
پاسخ : موسسه استاد احمدي

به درد بخور هست يا نه؟
سلام.
من بعضی از دی وی دی های آموزشی رو تهیه کردم ...
شیمی سومش که راه حل هایی رو میگه که تو مبتکران هست اما خوب من خوشم اومد چون اصولی برام جا افتاد
فیزیکش رو به شخصه عاشقش شدم ..
من از فیزیک خیلی می لنگم ... خیلی هم میترسم ..اما خب خیلی راه حل های فوق العاده ای میگفتن بخپه خصوص فیزیک سوم ...
ریاضیش اگه استادش مسعودی باشه عالیه بقیه اش بدرد نمی خوره ...
یه آلفا هم هست که مال تمرکز و اینا باید رئپوزی نیم ساعت گوش بدی که من هنوز حوصله نکردم ...
بپعربی اش هم خوبه ...
بقیه اش . به خصوص زیست دادگشپستری بدرد نمیخوره ...
حالمو از زیست بهم زد ...
و اگه خواستید تهیه کنید بگید محصولای کنکوری..
اشانتیون هم روش بگیرید...

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

من میخواست نرمودینامیکشو بگیرم...بعد گفتن که مدرسش آقای مسعودی نیس..دکتر رحمانی..میخواسم ببینم دکتر رحمانی استاد خوبی هستن که من بگیرم؟؟؟؟؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

من میخواست نرمودینامیکشو بگیرم...بعد گفتن که مدرسش آقای مسعودی نیس..دکتر رحمانی..میخواسم ببینم دکتر رحمانی استاد خوبی هستن که من بگیرم؟؟؟؟؟
خود مشاور تون مگه راهنمايي نمي كنه شما رو در اين زمينه؟!:39:

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

من تا الان حدود 2 میلیون ازشون خرید کردم.
خیلللللللللی موسسه خوبیه.مخصوصا استاد مسعودی که واااااااااقعا توی ریاضی فیزیک مخه!!!
البته دی وی دی های ریاضیش خیلی کمه.
ولی خودایی همه دروسش عالیه.

shokolat_g72

New Member
لایک ها
129

mohammad_djb

New Member
لایک ها
0

به درد بخور هست يا نه؟
در مورد جزوات و سی دی های استاد احمدی من به ی وبلاگ بر خوردم که فک کنم مطالبش به حقیقت نزدیکتر باشند تا تبلیغلت رنگاوارنگ موسسه اسیتاد احمدی و خودم به شخصه از محصولاتش راضی نیستم و باعث قبول نشدن من تو کنکور امسال همین محصولات و مشاوره های غلط موسسه بود و اینم بگم که نصف سی دی ها و برنامه های استاد رو تبلیغ تشکیل میده بچه ها که استفاده کردن میفهمند من چی میگم اینم وبلاگ مورد نظر : استاد احمدی کیست؟؟؟؟

mrmilad73

New Member
لایک ها
0

از دوستان اگه کسی سی دی خازن مقاومت مهندس مسعودی و گرامر استاد محجوبی را خواست من در خدمتشم اگر کسی این سی ها را از من بگیرد تابع امید سرافراز که قیمتش 20 تومان هست را هدیه میدهم در ضمن تمامی این سه محصول ویرایش سال 91 است

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

سلام دوستان
من که لیست محصولاتشونو دیدم تعداد زیادی انواع سی دی مختلف با اساتید مختلف برای هر رشته داشت. من نمیدونم کدوم استاد بهتره
لطفا کسانی که اشنایی دارند به من بگن که من کدومو تهیه کنم؟
مثلا برای زیست و فیزیک و عربی و ریاضی؟
اینم لیست محصولات: آپلود , آپلود عكس , آپلود سنتر , آپلود فايل , آپلود دائمي
لطفا سریعتر نظراتتونو بگید:1:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

بچه ها یعنی من باور کنم یک نفرتون هم اطلاعات نداره؟؟؟؟:189:

Mohsen K

New Member
لایک ها
12

سلام. من همه محصولات اين موسسه و موسسه هاي ديگه رو خريدم ( مثل موسسه ونوس و پژوهندگان و ... )‌ در مورد فيزيك و رياضي عرض كنم كه محصولات سال 90 به بعد مهندس مسعودي عالي هستن و آموزش مفهومي و تكنيك هاي مفهومي حل تست رو دارن ولي محصولات قبل از اون به هيچ دردي نميخورن. رياضي هاي جديد مسعودي هم حد و مشتق و تصاعدهاش عالي هستن. در مورد فيزيك رحماني و فيزيك كازراني هم خيلي خوب و روان آموزش ميدن ولي به مسعودي نميرسن. شيمي يزداني اصلا ارزش پول دادن نداره ( سال سومش يكم بهتره ) ولي در كل شيمي سيروس رضايي رو بخرين. زيست شناسي هم من خريدم ولي حيف از اون پولي كه دادم به زيست شناسي عرفان اكبري (‌560 تومنم رفت ! ) ولي زيست دادگستري اگه محصول جديدش رو بگيرين خوب و مفهومي آموزش داده. در مورد عربي هم عربي سال به سال ساداتي فر خيلي خوبه. عربي برتر و عربي 100% و معربي متمم و .... زياد جالب نيستن من 180 تومن بهشون دادم ولي راضي نبودم فقط تكنيك هستن آموزش ندارن. در كل كسي خواست بخره ميتونه قبلش با من مشاوره كنه.

لایک ها
45

به خدا اصلا ارزش نداره ، من پارسال گرفتم فقط وقت آدمو تلف میکنه

soveral

New Member
لایک ها
1

به درد بخور هست يا نه؟
فقط میتونم بگم اصلا راضی نبودم

پولمو به خیریه میدادم خیلی بهتر بود....هم ثواب داشت ...هم الکی تباه نمی شد

نه وقتم...

نه پولم..

این رو برای همه مباحثش نوشتم

لایک ها
7

بینید رفقا این موسسات که متاسفانه مثل قارچ در همه ی شهر ها رشد کردند هیچ هدفی به غیر ازگرفتن هزینهای هنگفت از شما ندارند. وشاید به این حرف من بخندید ولی باور کنیدبهترین منبع برای تمامی دروس خود کتاب درسی است. متاسفانه هرساله خیلی از بچه ها فریب این تبلیغات هارا مخورند. ولی نتیجه چی /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا