ناظم زحمت کش تالارها

لایک ها
45
سلام به شما دوستان.امیدوارم این تاپیک حرف دل شما هم باشه .من دوست دارم اینجا در برابر همه از زحمات همیشگی ناظم تالار یعنی اقا Ar@sh تشکر کنم که واقعا و مرتب به همه تاپیک ها رسیدگی میکنن.بازم ممنون........

amideoxy

New Member
لایک ها
400
پاسخ : ناظم زحمت کش تالارها

دو روزه عضو شدم ولی خداییش آثار زحمات ایشون همه جا هست
تشکر میکنم از ایشون:161:

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

اتفاقا آقا آرش جاذبه و دافعه زیادی داره،

من توی این مدت دیدم که بعضیها قدر تلاش ایشون را ندونستند و از حذف ارسالهاشون یا اخطارهایی که گرفتند ناراحت شدند.
اما اگر یک روز مجبور شدید، برای پاسخ یک پرسش بیش از 100 صفحه سایت رو بگردید، متوجه میشید که زحمتهای ایشون چه فایده ای داره.
الان به همت ایشون نظم تالار بیشتر از قبل شده و امیدواریم در آینده کاربران هم همکاری بیشتری بفرمایند تا همه انجمنها مرتب و قابل استفاده باشه.

با بهترین آرزوهای خوب

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

منم از شما بخاطر زحماتتون تشکر میکنم و میدونم خیلی کار سختیه که همه ی پستها رو دونه به دونه بخونید و بعضی ها رو حذف کنید! (امیدوارم این پستم رو حذف نکنید!!):202:

M48d1

New Member
لایک ها
33

من که سالانه سر المپیاد میام به این سایت . پارسال یادم نمیاد ولی امسال کاملا واضحه که ناگهان صفحات تاپیک رو کم میکنند . کار خوبیه . خیلی توی نظم انجمن موثره . موفق باشید

البته امسال فکر کنم موندگار هستم و هر روز خواهم آمد . (دلیل شخصی)

لایک ها
47

واقعا از شما تشكر مي كنم! اگه به خاطر اخطار هاي شما نبود تو پر اخطار ترين ها دوم نمي شدم!!!

b_delshad

New Member
لایک ها
142

منم اینجا از ایشون تشکر می کنم که بی هیچ چشم داشتی ساعت ها از وقتشون رو پای نظم دادن به سایت میکنن
واقعا سخته من خودم حال ندارم یه تاپیک 380 پستی بررسی مرحله یک رو بخونم بعد ایشون هر پست زائدی رو در حداکثر 24 ساعت حذف می کنند.
اجرتون با خدا

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

من خیلی خیلی خیلی خیلی از زحمات اقا ارش تشکر میکنم واقعا ادمه وظیفه شناس و مسؤلیت پذیری هستند زمانی که اقای خلینا به هر دلیلی جواب ما رو نمیدادن ایشون خیلی به من و همه بچه ها کمک کردند بازم ممنون از زحماتتون
فداکاری رمز جاودانگیست
امیدوارم موفق باشید

لایک ها
268

من هم از ایشون تشکر می‌کنم. ولی ایشون بعضی موقع‌ها بدجوری حال ما رو می‌گیرند. مثلا بعد مرحله 1، آقای b_delshad در مورد المپیادهای شیمی و کامپیوتر یک پست داد که حرف دل ما را هم زد. خیلی پست مفیدی بود، ولی در عرض 2 ساعت، ناظمِ زحمت کش تالارها پست رو پاک کرد. حالا همین پست (ناظم زحمت کش تالارها) چه فایده ای داره که شما حذفش نمی کنید؟؟؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

من هم از ایشون تشکر می‌کنم. ولی ایشون بعضی موقع‌ها بدجوری حال ما رو می‌گیرند. مثلا بعد مرحله 1، آقای b_delshad در مورد المپیادهای شیمی و کامپیوتر یک پست داد که حرف دل ما را هم زد. خیلی پست مفیدی بود، ولی در عرض 2 ساعت، ناظمِ زحمت کش تالارها پست رو پاک کرد. حالا همین پست (ناظم زحمت کش تالارها) چه فایده ای داره که شما حذفش نمی کنید؟؟؟
سلام دوست من،
اگر به موضوع تالار نگاه کنید، تشکر از اعضای فعال سایت در اینجا صورت میگیرد.
هر نکته و سخن جای مخصوصی دارد که اگر رعایت شود، طبقه بندی موضوعات بهتر صورت گرفته و همه میتوانند از اینجا استفاده کنند.

math

New Member
لایک ها
1,096

شرمنده که این رو میگم ولی خیلییی بهتر بود جای گذاشتن اسم ناظم زحمت کش سایت می گذاشتید جای زیاد کزدن تشکر و....

اخه این جا هرکی تعریف و تشکر کرده n تا تشکر کردن (n>2):4: ازش اما هرکی انتقاد کرده هیچ :4:

ولی واقعا کار ایشون حرف ندارهههههههههههههه :77:

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

شرمنده که این رو میگم ولی خیلییی بهتر بود جای گذاشتن اسم ناظم زحمت کش سایت می گذاشتید جای زیاد کزدن تشکر و....

اخه این جا هرکی تعریف و تشکر کرده n تا تشکر کردن (n>2):4: ازش اما هرکی انتقاد کرده هیچ :4:

اتفاقا از پست های غیر تشکر هم تشکر شده ...

در ثانی من خودم انتقاد رو بیشتر دوست دارم چون باعث پیشرفت میشه

اگر اینطور نبود این تاپیک رو ایجاد نمیکردم > http://www.irysc.com/forum/t5592/

موفق باشید

لایک ها
45

با وجود ارزشی که واسه نظر و حرفتون قائل هستم اما یه سوال دارم از شما و بقیه ؟ درسته باید از هر کسی نقدی هم شه که موفق تر باشه اما چرا فقط قسمت منفی موضوع رو در نظر میگیرید؟ با اینکه اصلا هم منفی نیست ( شما اینجوری فک میکنین...شاید ! ) اما ایشون ( ناظم تالار ) همین که انقدر وقت میذارن و محیط سایت رو نظم میدن واز وقت خودشون می زنن خیلی کار بزرگی میکنن.نمیگم انتقاد نکنین.اما بعضی وقتا بعضی افراد انقد کارای با ارزش تری انجام میدن که بهتره اونا بیشتر به چشم بیان.......امیدوارم نظر منو هم بپذیرین

math

New Member
لایک ها
1,096

با وجود ارزشی که واسه نظر و حرفتون قائل هستم اما یه سوال دارم از شما و بقیه ؟ درسته باید از هر کسی نقدی هم شه که موفق تر باشه اما چرا فقط قسمت منفی موضوع رو در نظر میگیرید؟ با اینکه اصلا هم منفی نیست ( شما اینجوری فک میکنین...شاید ! ) اما ایشون ( ناظم تالار ) همین که انقدر وقت میذارن و محیط سایت رو نظم میدن واز وقت خودشون می زنن خیلی کار بزرگی میکنن.نمیگم انتقاد نکنین.اما بعضی وقتا بعضی افراد انقد کارای با ارزش تری انجام میدن که بهتره اونا بیشتر به چشم بیان.......امیدوارم نظر منو هم بپذیرین
دوست عزیز نقد من از ناظم تالار نبود نقد من مربوط به خوانندگانی که (شاید هم نظر دهندگانی که )این جا دارن فقط قسمت تعریف رو میبینند و هر کس تعریف کرده رو تشکر میکنند و... :53::53:
اما استاد ارش در پست بالا فرمودند که از بقیه افراد منتقد هم تشکر شده که من متوجه اشتباهم شدم !؟!؟!؟
شما هم که فرمودید کار ایشون خیلی کار سختی است و وقتشون رو میگیری فک نکنم کسی این موضوع رو انکار کنه چون واقعا در نبود ایشون همون طور که استاد خلینا فرمودن سایت بسیار شلوغ میشد !
در اخر دوباره از ایشون تشکر کنم چون واقعا کارشون حرف نداره و خیلییییییی زحمت میکشن .:124::53::53:

بالا