وضعیت
موضوع بسته شده است.

garamaleki

New Member
لایک ها
48
سلام دوستان
مثل این که نتایج رو سایت پایا گذاشته
من الان از نتایج چیزی نفهمیدم ! بعد این میریم استانی ؟ کشوری ؟ یا .... ؟
الان با توجه به وضع تیممون چی ؟

garamaleki

New Member
لایک ها
48
پاسخ : [نتایج] لیگ علمی پایا

فکر کنم باید زنگ بزنید بگیریدش

garamaleki

New Member
لایک ها
48

3 تیم شرکت کرده بود توی ریاضی
1 تیم توی شیمی
1 تیم توی فیزیک

+ از مدرسه مدنی 1و2 تبریز کسی ثبت نام کرده بود ؟

amir_j

New Member
لایک ها
235

3 تیم شرکت کرده بود توی ریاضی
1 تیم توی شیمی
1 تیم توی فیزیک

+ از مدرسه مدنی 1و2 تبریز کسی ثبت نام کرده بود ؟
تیم ما شرکت کرده بود ولی اون کاغذی که توش شماره های داوطلبی هست رو گم کردیم ...!

amir_j

New Member
لایک ها
235

مگه کاغذ داده بودن؟

به ما چیزی نداده بودن!:82::confused:
اره کاغذ داده بودن ...

کد داوطلبی سرگروه رو دارید ؟!

ما اونم نداریم !!!

sina1376

New Member
لایک ها
508

من سرگروهم!
ولی چیزی به من ندادن!
احتمالا به یکی از بچه ها دادن!
به هر حال فردا به مدیر میگم زنگ بزنه بپرسه!

sina1376

New Member
لایک ها
508

ما هم فکر کنم قبول شدیم!

این امتحان از جبر بود!
دفعه ی بعد هم از جبره؟

sina1376

New Member
لایک ها
508

به گزارش روابط عمومی خانه ریاضی شهر تهران،‌ مرحله مقدماتی لیگ علمی پایا با حضور حدود 45000 دانش‌آموز از 32 استان در قالب 900 تیم 5 نفره در رشته‌های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی(در مقطع متوسطه) و در مقطع راهنمایی و پایه ششم ابتدایی به صورت ترکیب علوم پایه(شیمی، فیزیک و ریاضی) در هفته آخر بهمن ماه برگزار گردید.
لیگ علمی پایا اولین مسابقه گروهی کشور به شمار می‌رود که امسال ششمین دوره ملی و دومین دوره بین‌المللی آن در حال برگزاری است.
این مسابقات دارای سه مرحله مقدماتی،‌ نیمه‌نهایی و نهایی بوده و امسال برای اولین بار علاوه بر مقطع راهنمایی و متوسطه در مقطع ابتدایی (پایه ششم) برگزار می‌گردد.
نتایج مرحله مقدماتی در اسفندماه اعلام و منتخبین مرحله اول جهت رقابت در مرحله نیمه‌نهایی در اردیبهشت‌ماه 92 به پیکار علمی خواهند پرداخت.

مرحله نهایی آن نیز به صورت بین‌المللی با میزبانی کشور ایران و با حضور دانش‌آموزان مسلمان از کشورهای مختلف در تابستان 92 برگزار خواهد گردید.
شایان ذکر است در سال گذشته، مرحله نهایی این مسابقات با حضور 6 تیم از 6 کشور در اردوگاه شهید باهنر شهر تهران برگزار شد.

garamaleki

New Member
لایک ها
48

واسه ما شماره رو هم به سرگروه دادن هم تو محل امتحان بود
اگه شماره یک تیم تو مدرستون رو داشته باشید حله (چون من با کد داوطلبی خودم ، شماره 2 تیم دیگ تو مدرسمون رو دراوردم)

Arash Lord

New Member
لایک ها
79

به گزارش روابط عمومی خانه ریاضی شهر تهران،‌ مرحله مقدماتی لیگ علمی پایا با حضور حدود 45000 دانش‌آموز از 32 استان در قالب 900 تیم 5 نفره در رشته‌های ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی(در مقطع متوسطه) و در مقطع راهنمایی و پایه ششم ابتدایی به صورت ترکیب علوم پایه(شیمی، فیزیک و ریاضی) در هفته آخر بهمن ماه برگزار گردید.
لیگ علمی پایا اولین مسابقه گروهی کشور به شمار می‌رود که امسال ششمین دوره ملی و دومین دوره بین‌المللی آن در حال برگزاری است.
این مسابقات دارای سه مرحله مقدماتی،‌ نیمه‌نهایی و نهایی بوده و امسال برای اولین بار علاوه بر مقطع راهنمایی و متوسطه در مقطع ابتدایی (پایه ششم) برگزار می‌گردد.
نتایج مرحله مقدماتی در اسفندماه اعلام و منتخبین مرحله اول جهت رقابت در مرحله نیمه‌نهایی در اردیبهشت‌ماه 92 به پیکار علمی خواهند پرداخت.

مرحله نهایی آن نیز به صورت بین‌المللی با میزبانی کشور ایران و با حضور دانش‌آموزان مسلمان از کشورهای مختلف در تابستان 92 برگزار خواهد گردید.
شایان ذکر است در سال گذشته، مرحله نهایی این مسابقات با حضور 6 تیم از 6 کشور در اردوگاه شهید باهنر شهر تهران برگزار شد.
فکر کنم یه صفر اشتباهی گذاشته!!! چون داریم 900*5=4500 پس نتیجه میگیریم یه صفر زیاد گذاشته!!
بعد کشورای مسلمان مثلا کیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟ فکر کنم همین افغانستان و بنگلادش و اینا رو میگن!!! بعد اونا هم مگه امتحان مراحل اول رو میدن یا میرن سرکوچه چندتا دانش آموز میارن ، میگن برین ایران امتحان بدین؟؟!!:21:

Arash Lord

New Member
لایک ها
79

واسه ما شماره رو هم به سرگروه دادن هم تو محل امتحان بود
اگه شماره یک تیم تو مدرستون رو داشته باشید حله (چون من با کد داوطلبی خودم ، شماره 2 تیم دیگ تو مدرسمون رو دراوردم)
میشه بگین چجورییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:188::188::7::7:

garamaleki

New Member
لایک ها
48

میشه بگین چجورییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:188::188::7::7:
شماره داوطلبی این جوریه : xxxxxxxxxxyx شما باید y رو تغییر بدید (شماره تیم ها هستش در واقع)

Arash Lord

New Member
لایک ها
79

نه بابا!
اونا هم امتحان میدن!
غزه وافغانستان وسوریه و...کلا از هر کشور اسلامی!

سال پیش که تیم ایرانی نتونست اول بشه!

فکر کنم تیم تونسی اول شد!
فکر نکنم. چون کلا اکثر کشورای عربی و اسلامی(البته خوب به جز ما دیگه!)اصلا نمیتونن تو المپیاد مدال بیارن و به سطح علمی ما برسن!!!!!!!!!:93:

Arash Lord

New Member
لایک ها
79

شماره داوطلبی این جوریه : xxxxxxxxxxyx شما باید y رو تغییر بدید (شماره تیم ها هستش در واقع)
من الان رفتم با شیوه شما کارنامه همه رو درو کردم!!!!!!:93:فهمیدم بهتر از همه ما شدیم!!:166:

assassin 12

New Member
لایک ها
2

سلام منا رفتیم دیدیم زده رتبه 102 یعنی قبول شدیم؟

assassin 12

New Member
لایک ها
2

ببخشید اختصاصی ضریب داره؟

sina1376

New Member
لایک ها
508

برا ما ایگرگش چند تا است!

assassin 12

New Member
لایک ها
2

سلام ما رفتیم دیدیم زده رتبه 102 یعنی قبول شدیم?

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا