goldeneagle

New Member
لایک ها
173
پاسخ : نکاتی درباره مرحله دو ریاضی

ببینید ..... کلا اگر احساس می کنید این چند روز اگر نتوانید سوالی را حل کنید روحیه تان را از دست می دهید ترجیحا بی خیال سوال حل کردن بشوید..... قطعا این امتحان آمریکا از نظر سبک و سیاق با ایران متفاوت است...مثلا روز اول هندسه ندارد.... اما این به نظرم در شرایطی که آزمون آزمایشی نیست بهترین انتخاب است..... من اگر می خواستم برای مرحله 2 آماده شوم حتما اینها را از خودم امتحان می گرفتم...و اتفاقا این گونه یک نوع دیگر امتحان را هم دیده بودم و برای آن هم آمادگی داشتم.... من میگم مهم نیست که نمرتان خیلی بالا نشود...چون غالبا usamo از مرحله 2 ایران اندکی بالاتر است .... مهم این است که در شرایط امتحان خود را بسنجید و در جو امتحان قرار بگیرید ...

پ.ن : سوال ها خیلی سخت نیستند از نظر من... . من پیشنهاد می دهم فردا و پس فردا صبح مثل روز اول و دوم ، روی سوالها فکر کنید و حتی اگر خواستید در یک تاپیک روی آنها بحث کنید....
پ.ن 2: این پست فکر کنم به سوال خیلی از دوستان پاسخ داد... :4:

Aref

New Member
لایک ها
1,008

الان یه سوال برام پیش اومد:
از خودمون امتحان بگیریم و جواب ها رو توی برگه بنویسیم؟
لازمه حتما توی جو امتحان باشه؟ یعنی نمیشه پشت کامپیوتر سوال ها رو حل کرد؟

goldeneagle

New Member
لایک ها
173

نمیدونم...اگه نوشتنت خوبه می تونی فقط حلشون کنی اما خوب وقت امتحان رو کم تر کن.... کلا تو جو امتحان باشی خوبه ...اما اگه راحت می تونی امتحان بدی‌(که میدونم تو می تونی با توجه به تجربت توی دوره تابستون‌) میتونی فقط سوال حل کنی..... کلا الزامی وجود نداره دیگه...دور همیه سیستم :4:

alich100

New Member
لایک ها
90

آره دیگه !
راستی من اون آزمون آزمایش های mock 1 و mock 2 رو از خودم گرفتم اونا از مرحله دو سخت ترن یا آسونتر ؟
البته 3 سوال از هر کدوم

Mohammadsh

New Member
لایک ها
90

با سلام و آرزوی موفقیت برای همتون!
بچه ها اصلا استرس به خودتون راه ندین مطمئن باشین همه مثل شما میدن.سوالا برای همه یکسانه!وقت هم برای همه یکسانه پس اصلا نگران نباشید.
مطمئن باشید سوالای المپیاد(بیشترشون)به راحتی حل نمیشن و نیاز به فکر داره پس اصلا نگران نباشید با تمرکز روی سوال انشاا... میتونید حلشون کنید!
در ضمن شما اصلا به قبول شدن یا نشدن تو المپیاد فکر نکنید(البته اونم یه قسمتی از المپیاده!).مهم اینه که شما چقدر تلاش کردید تا به اینجا رسیدید و قوه ی فکر و خلاقیت خودتون رو بالا بردید!
انشاا... همگی قبول میشید منم از همین امشب میخوام بشینم شــــــــــــــروع کنم به خوندن!(ببینید من چقدر امید د ارم!!!!!)

به امید موفقیت همتون توی المپیاد!
:53::53::53::53:

tanaz19

New Member
لایک ها
358

ما ک ریاضی هستیم کامو امتحان بدیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لایک ها
151

بچه ها یه چیزی در نظرم اومد گفتم شاید خوب باشه که بگم پارسال یه چند نفر بع از مرحله دوم میگفتم وااااااااااایییی چقدر فلان سوال بدیهی بود چققققققققدر نظریش آسون بود اصلا جبرش که در سطح ریاضی 2 بودd
میگفتن کف 5 ه واینا خلاصه کلی از بچه ها رو نا امید میکردن مثلا فلانی میگف من نتونستنم جبرشو حل کنم میزدن تو سرش میگفتن خاک تو سرت خیلی بدیهی بودو اینا بعد که کف شد 25 فهمیدیم که خودشونم قبول نشدن خلاصه بعد از روز اول یا روز دوم یه حرف هیشکی نباشید بچه هایی هستن که خوف بازی تو خونشونه گوشتونو به این حرفا بدهکار نکنین

خب اینم کلامی بود از مادر عروس ولی خب دوستانه گفتم البته مشابهشو استاد هممون گودرز خان گفتن .

bgo

New Member
لایک ها
397

خب دیگه به نظر من همون طور که گودرز گفت امشبو دیگه بیخیال درس خوندن شید برید پی بازی و تفریحتون.................:3:
ایشالا که همه تون فردا مرحله دو رو نابود کنید برگردید خونه...............:4:

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

میدونم خوب نیست ولی من الان بدجوری دارم از استرس میترکم

بخصوص که تو مدرسه ما دو تا سال اول دیگه هم قبول شدن

خصوصا که من از تابستون پارسال تا یه ماه پیش زیست خوندم

اونا همین مدتو ریاضی خوندن

الان هم قضیه ها و لم ها دارن دور سرم میچرخن

درد دلی بود از پسری مشتاق قبولی !!!!

tanaz19

New Member
لایک ها
358

میدونم خوب نیست ولی من الان بدجوری دارم از استرس میترکم

بخصوص که تو مدرسه ما دو تا سال اول دیگه هم قبول شدن

خصوصا که من از تابستون پارسال تا یه ماه پیش زیست خوندم

اونا همین مدتو ریاضی خوندن

الان هم قضیه ها و لم ها دارن دور سرم میچرخن

درد دلی بود از پسری مشتاق قبولی !!!!
تا پارسال که برگه ی اولی ها رو تصحیح نمیکردن......امسال قبول میکنن؟

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

تا پارسال که برگه ی اولی ها رو تصحیح نمیکردن......امسال قبول میکنن؟

تو اعلامیه معاونت نوشته بود که سال اولا رو میبرن تشویق میکنن در صورت قبولی

برا روحیه هم خیلی خوبه اگه قبول شم

math

New Member
لایک ها
1,096

نه امسال هم برگه اول ها رو تصحیح نمیکنند ....... اگر هم تصحیح کنن قبولی اعلام نمیکنن البته از این باشگاه هیچی بعید نیست

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

نه ایمسال هم برگه اول ها رو تصحیح نمیکنند
شما مطمئنی ؟؟؟؟؟

تو یکی از اعلامیه های معونت قبل از مرحله 1 نوشته بود اونی که بالا گفتم

tanaz19

New Member
لایک ها
358

نوشته این آزمون برای اولی ها جنبه تشویقی دارد .....و به دورهی تابستانی راه پیدا نمیکنن اولی ها

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

نوشته این آزمون برای اولی ها جنبه تشویقی دارد .....و به دورهی تابستانی راه پیدا نمیکنن اولی ها
میدونم مسئله اینجاست که تصحیح میکنند یا نه ؟؟؟

فکر نمیکنم خیلی زیاد باشند سال اولی ها ( اگر چه از مدرسه ما از 7 نفر قبولی 3 تا سال اول بودیم !!! )

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

تو اعلامیه معاونت نوشته بود که سال اولا رو میبرن تشویق میکنن در صورت قبولی

برا روحیه هم خیلی خوبه اگه قبول شم
اینو هر سال مینویسن.......بستگی داره عشقشون بکشه ورقه اولیا رو هم تصحیح بکنن یا نه (گرچه به نظرم همون ورقه های دوم سوما رو هم تا تیر صحیح کنن هنر کردن :4: )

goldeneagle

New Member
لایک ها
173

خوب...خوب...خوب
رسیدیم به (در واقع نزدیک شدیم به :10:‌) روزی که منتظرش بودیم...من یک ذره میخواستم حرف بزنم اما خلاصش می کنم.... این آزمون فردا یکی از شونصد گردنه ی سخت در زندگیتونه...که اگه ازش بگذرید هم در مقیاس مراحل بعد شاید خیلی به حساب نیاد...
نمی دونم واسه چی المپیاد خوندید....نمی دونم ایا از مساله حل کردن لذت بردید یا فقط دید رقابتی داشتید.... من فقط یک چیزی بهتون میگم....فردا سعی کنید از تمام تواناییتون استفاده کنید.... با اعتماد به نفس برید سراغ سوال.... الان هم برید عشق و حال...فعلا کسی کاریتون نداره اما بعد مرحله 2 شمایید و امتحانهای نهایی و درسهای نخونده...پس الان برید عشق و حال (بی خطر ترجیحا :4:)

به قول درویش مصطفا *: یا علی مددی....
* : یک شخصیت کتاب من او رضا امیر خانی :4:

لایک ها
151

پارسال که تصحیح کردن از اول ها رو هم آقای علیشاهی به بچه های اول نمراتی که سفارش شده بود ببینن گفتن

shoki

New Member
لایک ها
128

میتونید فقط به این فکر کنید (برای من که خوب بود لااقل) که فردا و پس فردا دیگه همه چی تموم میشه و یه نفس راحت میکشید!! من اینکارو میکردم خوب خوابم می برد شب قبل مرحله 2 ... همیشه بعضی ها شب قبل مرحله 2 رو خوب خوابشون نمی بره ... و این ممکنه بد تموم شه براشون :p

crazyboy

New Member
لایک ها
539

یه راهشم اینه که تاریخ مرحله دوم رو نیگا نکنی به یکی بسپاری صبحش یادت بیاره ! شاید خنده دار بیاد ولی کار میکنه :4:
در ضمن باید هر روز کاری کنی که ساعت 5 پاشی !

بالا