وقت کم !

Enantiomer

New Member
لایک ها
1
مرحله اول و دوم که بالاخره گذشت و ان شاء الله که بيشترمون قبول ميشيم . به نظر من امسال وقت رو کم کردن که اختلاف سطح مرحله اول و دوم با دوره رو کم کنن . چون فاينال دوره 150 دقيقه بيشتر وقت نداره ! با اين وجود به نظر شما حتي در دوره هم جايي براي خلاقيت وجود داره ؟! :oops: الان من خودم شخصا دارم از هر رشته اي ( شيمي فيزيک ، تجزيه و آلي ) آنقدر سوال حل ميکنم که ديگه سوال جديدي وجود نداشته باشه تا بتونم سوالهاي فاينالو با سرعت بالا و درست جواب بدم .

snowgirl

New Member
لایک ها
0
المپياد ارزششو واسه من از دست داده ميدوني اگه قرار باشه مجبور باشم رو چيزي كار كنم كه خلاقيتو ازم بگيره كنكور ترجيح ميدم چون لا اقل ريسكش كمتر امكان جبرانم داره!!!واسه باشگاه خيلي متاسفم كه المپيادم ...

F

fateme

Guest
به نظرمن المپیاد باسرنوشت بچه ها بازی می کنه

IrNCO

New Member
لایک ها
42
fateme گفت
به نظرمن المپیاد باسرنوشت بچه ها بازی می کنه
اگه واقعا زحمت كشيده باشين و خودتونو باور داشته باشين در اين صورت ديگه اين شمايين كه سرنوشت المپيادو خطخطي ميكنينو به نفع خودتون مثل يه تاپيك به دلخواه ويرايشش ميكنين
بقول يارو گفتني :lol: ايراني ميتواند :lol:

F

fateme

Guest
IrNCOممکنه ادم خیلی هم خونده باشه اما با یه بی دقتی سرنوشت اش عوض بشه
واماpozitrone
اینجا تئاتر وسینما هم که نیست این اوتاریه رو هم واسه این انتخاب کردم چون خیلی عصبانی بودم اگه بهترشو پیدا کردم عوضش میکنم

milad_hn

New Member
لایک ها
2
سلام...

با سرنوشت بازي ميكنه؟؟؟؟

حتي اگه يه نفر المپياد هم قبول نشه چيزي ازش كم نميشه...اين چه حرفيه؟آيا شما سرنوشتتو اين ميبيني كه كنكور نفر اول شي؟كه چي بشه حالا شدي 6 ماه ميگن به به چه چه بعد هم ديگه حتي يادي هم ازت نميشه...

المپياد مدال گرفتي بازم همونه.سرنوشت اينه كه موفق باشي.خيلي ها رو ديديم كلي درس خوندن هميشه نفر اول ولي هيچي ندارن جز يك مشت افتخار كه تو زندگيشون يه هيچ دردي نميخوره جز پز دادن...اگه نفر اول المپياد شدي تونستي يه روابط اجتماعي خوب يه زندگي عالي روحيه خوب اعتماد بنفس داشته ياشي اونموقع هست كه موفقي و سرنوشتت تضمينه...
انقدر يه چيزي رو برا خودت غول نكن...چون وقتي انقدر بزرگ شد به همون نسبت رسيدن بهش هم سخت تر ميشه.

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
احسنت اقا میلاد. منم اولش خیلی دپرس بودم که این همه زحمتم دود شده... ولی اخرش که چی؟ دنیا که به اخر نرسیده. تو زندگی فرصت های زیادی پیش میاد. پس بهتره به جای غصه خوردن به فکر اینده باشیم.
(راستی نظرتون درباره ی اوتار من چیه؟)

milad_hn

New Member
لایک ها
2
سلام خوبين بچه ها؟

من ميلادم از شيراز...ديگه هرچي بخوام بگم الكيه ديگه...

آره نبايد هم بشناسين خوب تقصيري ندارين من پستي ندادم كه بفهمين قبلا هم كه اي ديم يكمي فرق داشت :wink:

من بخاطره بعضي حرفاي دوستان ديگه پست ندادم .ولي وقتي كه بودم سعي كردم كه به همه كمك كنم خيلي ها بهتر از من بودن ازشون چيز يادگرفتم اونا سوال ميكردن من سوال ميكردم...ولي بچه ها خيلي بد حالمو گرفتن...من كامل جواب ميدادم ميگفتن خوب جواب ميدي ما تضعيف روحيه ميشيم :D جالب بود نه؟سوال ميزاشتم ميگفتن سوال سخت ميزاري تضعيف روحيه ميشيم خوب باز يه چيزي ياد ميگرفتيم از سوال سخت ديگه نه؟

خلاصه منم ديگه پستي ندادم به اميد اينكه هركي تضعيف روحيه ميشد ديگه نشه... :wink:

موفق باشين

artadokht

New Member
لایک ها
47
ممنون از فريمهر و ميلاد خيلي خوب گفتيد . در ضمن آقا ميلاد شما مشاور خوبي هستيد از اين به بعد بيش تر نظر بديد (تا همه شما رو بشناسند !)

در ضمن بايد به فاطمه بگم كه اصلا قصد ضايع كردن كسي رو نداشتم . شرمنده معذرت مي خوام اگه ناراحتت كردم . راستش اين روزا خيلي بيكار بودم مي خواستم همين طوري يه نظري بدم و از مشاور تالار (كه فراموش شده بود) دفاع كنم .

راستي يه سوال از همه : شما اين روزا شيمي هم مي خونيد يا فقط براي نهايي مي خونيد ؟؟؟ راستش من كه اصلا نمي تونم تا قبل از اعلام نتايج شيمي بخونم . امتحانا رو هم چندان خوب ندادم . ديروز در بهترين حالت معدلمو حساب كردم 60/19 اومد . بعد طبق گفته هاي مشاور ها در برنامه هاي علوي و ... حساب كتاب كردم . طبق محاسباتم 533 نمره از تراز كنكورم كم ميشه ( يعني معدل اين قدر تاثيرش تو كنكور زياده !!!؟؟؟ ) من كه جدا بين كنكور و المپياد گير كردم هيچ كدوم راه مطمني نيست ولي خوب چي كار مي شه كرد؟ اين جا ايران است! :D
البته ...
.
.
.
مهم اينه كه هدفمونو انتخاب كنيم و به اون ايمان داشته باشيم .

به قول پاولو كوييلو : ( وقتي با تمام وجود چيزي را طلب مي كني تمام جهان دست به دست هم مي دهند تا تو را به هدفت برسانند . فقط كافيه به نشانه ها توجه كني . نشانه ها تو را به سوي هدفت راهنمايي مي كنند )

بياين با دقت بيش تري به نشانه ها توجه كنيم شايد قبول شدن يا نشدن ما تو المپياد هم يه نشانه باشه !
يادتون باشه وقتي به خدا توكل كنيد هميشه كمكتون مي كنه حتي شايد خودتون هم خوب نفهميد ولي حتي وقتي كه شكست مي خوريم هم خدا كمكمون كرده تا شكست بخوريم !

artadokht

New Member
لایک ها
47
نوزده و شصته

artadokht

New Member
لایک ها
47
من كه گفتم در بهترين حالت حساب كردم يعني بقيه درسايي كه امتحان نداديم 20 در نظر گرفتم .
در ضمن دليلي نداره كه المپيادي ها معدلشون كم بشه . يه نمونه اش آقاي شريف زاده كه معدل ديپلمش 95/19 بوده . المپياد و درس بايد مكمل هم باشند . من هم امسال كه نهايي اين همه تو كنكور تاثير داره انتظار داشتم خيلي بهتر بدم ولي براي امتحانات تا حالا خوب نخوندم و نتيجه تا حالا اون جور كه مي خواستم نبوده .

artadokht

New Member
لایک ها
47
در ضمن پوزيترون شما كه تو شهرتون المپيادي معدل 20 دارين نبايد چنين فكري بكني . مدال برنز پارسالتون هم معدلش 7/19 بود .

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
بابا تو معدلت 19.60 میشه بعد ناراحتی؟؟! من به زور شاید 19.15 بشم.
معمولا المپیادی ها معدلشون زیاد بالا نیست. ولی هستن خرخونایی که هم واسه المپیاد میخونن هم واسه معدل. من که به خاطر المپیاد خیلی از مدرسه عقب افتادم...

hedayat-chem

New Member
لایک ها
0
بچه ها ببينيد دوباره بحث رو كاملا عوض كرديد . و كم كم داريد دعوا مي كنيد . البته اين ازون جايي شروع ميشه كه يك نفر به خاطر معدل فوق العاده خوب 19.6 ناراحته و با ابراز اين ناراحتي ، ديگراني را كه معدل پايين دارند عصباني مي كند. البته من اطمينان دارم كه آرتادوخت هيچ قصدي نداشته و ناخواسته بحث به اينجا كشيده شده .

hedayat-chem

New Member
لایک ها
0
به نظر من چند تا عامل وجود داره كه فضاي سايت اونطوري كه فريمهر گفت عوض شده :
1- مهمترين عامل خودمون هستيم كه اولويت هاي زندگي مون رو درست تبيين نكرديم و زندگي را در المپياد و كنكور و امتحان نهايي مي بينيم. قبل از امتحان بايد تا ميتونستيم تلاش مي كرديم كه كرديم ولي اين جار و جنجال ها بعد از امتحان كم صبري ما را نشان مي دهد . (به نظر من در اين مورد فقط و فقط و فقط خودمان مقصر هستيم . نه باشگاه و نه دولت و نه ... )

2- عامل دوم كوتاهي باشگاه در اعلام نتايج است . طبق اخبار موثق ، تصحيح اوراق و جمع نمرات 10 روز پيش تمام شده و آمار گرفتن و نمودار كشيدن ها هم يك روز بيشتر طول نمي كشه ولي باشگاه به خاطر بعضي از سياست هاي خودشون نتايج را آخر امتحانات اعلام مي كنه .

3- دليل سوم اين است كه در اين سايت مدت هاست كه مطلب جذاب و جديدي قرار داده نشده و براي همين بچه ها به جاي اين كه در مورد علم شيمي حرف بزنند به حرف هاي انصافا بي فايده مي پردازند درصورتي كه اگر مطلب جديدي قرار داده مي شد ذهن بچه ها به آن معطوف مي شد و كمتر به نتيجه المپياد فكر مي كردند.

ولي دليل اول از همه اين هاي مهمتر است . بي صبري - بي صبري - بي صبري

ببخشيد كه طولاني شد

pozitrone

New Member
لایک ها
21
artadokht گفت
در ضمن پوزيترون شما كه تو شهرتون المپيادي معدل 20 دارين نبايد چنين فكري بكني . مدال برنز پارسالتون هم معدلش 7/19 بود .
در مورد برنز شهرمون بايد بگم اصلا واسه المپياد هيچي نخونده بود!حتي روي مورتيمرم باز نكرده بود.فقط يك كنكوري تمام عيار بود!المپياد پارسال هم كه فوق العاده آسون بود پس قبول شد!ولي برنز گزفت.امسال هم يك رقميه كنكوره!اطمينان داشته باشيد.
ضمنا آرتادخت و فاطمه مي دونستيد شما همديگه رو دوره بسيج ديديد!

Enantiomer

New Member
لایک ها
1
سلام . به نظر من غصه چيزي رو که گذشته نبايد خورد . هفته ديگه اين موقع نتايج اومده . پس بهتره که همين يک هفته رو صبر کنيم . به قول يکي از معلمهامون اون چيزي که بايد بشه ميشه و هيچ کاري هم نداره که درباره اش چي فکر ميکرديم . غصه خوردن در مورد اشتباهاتمون چيزي رو عوض نميکنه ! من خودم در اين مورد خيلي ضربه خوردم . بعد از هرامتحاني که اونطور که مي خواستم ندادمش کلي از دست خودم حرص خوردم . به نظرتون الان بهتر نيست به جاي اين حرفها در مورد چيزهاي بهتري حرف بزنيم وديگه اصلا درمورد اين چيزها هيچي نگيم ؟! مثلا هرکس سوالي داره که خيلي ذهنشو مشغول کرده و به نظرش سوال جالبيه در سايت مطرح کنه تا همه روش فکر کنيم و به جواب برسيم .

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
Enantiomer گفت
سلام . به نظر من غصه چيزي رو که گذشته نبايد خورد . هفته ديگه اين موقع نتايج اومده . پس بهتره که همين يک هفته رو صبر کنيم . به قول يکي از معلمهامون اون چيزي که بايد بشه ميشه و هيچ کاري هم نداره که درباره اش چي فکر ميکرديم . غصه خوردن در مورد اشتباهاتمون چيزي رو عوض نميکنه ! من خودم در اين مورد خيلي ضربه خوردم . بعد از هرامتحاني که اونطور که مي خواستم ندادمش کلي از دست خودم حرص خوردم . به نظرتون الان بهتر نيست به جاي اين حرفها در مورد چيزهاي بهتري حرف بزنيم وديگه اصلا درمورد اين چيزها هيچي نگيم ؟! مثلا هرکس سوالي داره که خيلي ذهنشو مشغول کرده و به نظرش سوال جالبيه در سايت مطرح کنه تا همه روش فکر کنيم و به جواب برسيم .
با سلام به شما دوست گرامي؛
اينجانب با حرف شما موافق هستم و اتاق جديدي براي بحث‌هاي آزاد باز كردم تا دوستاني كه مي‌خواهند از موضوعات علمي لذت ببرند در اين شلوغي و بي‌نظمي گرفتار نشوند.

از تمام دوستان خوبي كه قصد دارند از نظرات يكديگر در مورد مسايلي غير از شيمي مطلع شوند، دعوت مي‌كنم از اين به بعد به اتات گفتگوي آزاد وارد شوند :idea:

با آرزوي موفقيت براي همه : خلينا :p

بالا