پرسش درباره ى موضوعی خوندن ادبيات

sepehrchem

New Member
لایک ها
0
منظور از موضوعی خوندن ادبیات چیست و چگونه باید انجام شود؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495
پاسخ : پرسش موضوعی

منظور از موضوعی خوندن ادبیات چیست و چگونه باید انجام شود؟
سلام دوست من،ادبیات کنکور شامل مباحث زیره:
لغت و املا
تاریخ ادبیات
قرابت معنایی
آرایه های ادبی
زبانفارسی
که هر کدوم پشت سرهم یکسری سوالاتی دارن
شما نمیتونید با سبک مطالعه نهایی و سالهای قبل درصد خیلی خوبی بیارین و باید ایم مباحث رو جداگانه بخونید و تست کارکنید و صد البته که آزمون هایی بزنید که همه ی این مباحث رو دارن(مثل آزمون های آزمایشی یا کنکور های سالهای گذشته)

sepehrchem

New Member
لایک ها
0

سلام دوست من،ادبیات کنکور شامل مباحث زیره:
لغت و املا
تاریخ ادبیات
قرابت معنایی
آرایه های ادبی
زبانفارسی
که هر کدوم پشت سرهم یکسری سوالاتی دارن
شما نمیتونید با سبک مطالعه نهایی و سالهای قبل درصد خیلی خوبی بیارین و باید ایم مباحث رو جداگانه بخونید و تست کارکنید و صد البته که آزمون هایی بزنید که همه ی این مباحث رو دارن(مثل آزمون های آزمایشی یا کنکور های سالهای گذشته)
ممنون.فقط 2 تا سوال.من دارم میرم سوم ریاضی ایا به نظرت خوبه من موضوعی بخونم2-یکم بیشتر توضیح میدین .ینی مثلا کل لغتو باید خوند بعد رفت سراغ بعدی ......

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

ممنون.فقط 2 تا سوال.من دارم میرم سوم ریاضی ایا به نظرت خوبه من موضوعی بخونم2-یکم بیشتر توضیح میدین .ینی مثلا کل لغتو باید خوند بعد رفت سراغ بعدی ......
نه نه نه اصلا و ابدا همچین کاری نکنید واقعا اشتباه محضه!اگه میخواین موفق بشین کتابای سوم رو قورت بدین!جوری بخونین که واو به واو حفظ باشین چون امتحانات نهایی خیلی مهمن و مصحح ها کلمه ای نمره میدن!اگه همین امسالو خوب بخونین حداقل پنجاه درصد کنکور رو ترکوندین!(با احتساب سهمیه ۲۵٪ که میگن ممکنه بشه ۳۵٪)مثلا بشینین ادبیات سوم رو کاملا خوب بخونین(به سبک نهایی)و اگر وقت و توان بیشتری دارید تاریخ ادبیات و لغات شو هم بخونین فوق العاده است!سوالی بود درخدمتم

بالا