billgates

New Member
لایک ها
19
سلام دوستان
آیا کسی میتونه پروتکل های آزمایشگاهی که تو دوره به بچه ها میدن رو اسکن کنه و تو این تایپیک بذاره.
من به نمایندگی از بچه های چند شهر محروم از المپیادی دارم این درخواست رو می کنم.
لطفا اگه دارید اسکن کنید و بزارید.
لطفا کسی هم نگه که این تایپیکو حذف کنید و ...
اجرتون با سید شهدا

آخرین ویرایش توسط مدیر

kiana kiani

New Member
لایک ها
32
پاسخ : پروتکل آزمایشگاه

بچه های شهرای بزرگ حتی اگه داشته باشن هم بعید میدونم بدن..
نمونه هاشون رو دیدم........

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

kati.a

New Member
لایک ها
32

منم ندارم!!!دوستان خواهشا" کمک!مخصوصا" اساتید محترمی که خودشونو میزنن به اون راه!(استاد ها!)plz!

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

تنها پروتكل هاي قسمت اموزشي دوره ميتونه به بيرون درز پيدا كنه كه هرسال تقريبا با ٩٠٪ شباهت همون پروتكل هايي هستند كه از دوره ١٤ توي اينترنت ميشه پيدا كرد.

mya1376

New Member
لایک ها
87

یکی لینکشو بذاره ....

billgates

New Member
لایک ها
19

حالا کسی نمی تونه پروتکل های دوره 16 رو بزاره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

وقت زیادی نمیبره که.
شما که خدا کمکتون کرده و بهتون طلا داده این کارو بعنوان صدقه و تشکر از خدا به حساب بیارید؟
پروتكلا نميمونه دست بچه ها فك كنم بجز آموزشيا...

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

وقت زیادی نمیبره که.
شما که خدا کمکتون کرده و بهتون طلا داده این کارو بعنوان صدقه و تشکر از خدا به حساب بیارید؟
اگر ميگفتيد به عنوان كمك حتما سعيمو ميكردم اسكن كنم ولي از اين حرف خوشم نيومد...

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

ازمايشگاه هاي اموزشي ٥ روز بودند كه هرروز ٣ يا ٤ تسك بود و مجموعا ٢٠ پروتكل ميشود كه هر كدام حداقل ١٥ صفحه هستند يعني ٣٠٠ ، ٤٠٠ صفحه! چهار صفحه نيست!ولي من سعيم رو خواهم كرد.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

كاش من مدال داشتم خودم براتون مي زاشتم
مگه ٤ تا صفحه چي چي هست ك ادم اين قدر منت بزاره والا..
دوست عزيز منت نيست،هر چيز آدابي داره!معلومه وقتي با لحن طلب كارانه ميخوايد ادم خوشش نمياد

billgates

New Member
لایک ها
19

اگر ميگفتيد به عنوان كمك حتما سعيمو ميكردم اسكن كنم ولي از اين حرف خوشم نيومد...
مسعود جان
خدا میدونه که اصلا منظوری نداشتم..
فکر نکن اینو میگم که پروتکل رو بزاری..نه... الان دیگه پروتکل مهم نیست. مهم دل شماست...
خدا شاهده منم نمی دونم از کدوم ناراحتی حرف می زنید؟
من فقط گفتم که عزیزانی که مدال گرفتن (مثل حضرتعالی) بعنوان یکی از راه های تشکر از خدا این کمکو به ما بکنن که تو منطقه محروم از المپیادی هستیم تا خدا هم بهشون بیشتر کمک کنه تا بتونن طلای ibo رو بیارن. وگر نه اصلا منظورم ناراحت کردن کسی نبود.
اگه واقعا ناراحت شدی منو ببخش. دیگه الان پروتکل ازتون نمی خوام. فقط خواهش میکنم اگه ناراحت شدید منو حلال کنید تا تو این سایت بمونم :177:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

مسعود جان
خدا میدونه که اصلا منظوری نداشتم..
فکر نکن اینو میگم که پروتکل رو بزاری..نه... الان دیگه پروتکل مهم نیست. مهم دل شماست...
خدا شاهده منم نمی دونم از کدوم ناراحتی حرف می زنید؟
من فقط گفتم که عزیزانی که مدال گرفتن (مثل حضرتعالی) بعنوان یکی از راه های تشکر از خدا این کمکو به ما بکنن که تو منطقه محروم از المپیادی هستیم تا خدا هم بهشون بیشتر کمک کنه تا بتونن طلای ibo رو بیارن. وگر نه اصلا منظورم ناراحت کردن کسی نبود.
اگه واقعا ناراحت شدی منو ببخش. دیگه الان پروتکل ازتون نمی خوام. فقط خواهش میکنم اگه ناراحت شدید منو حلال کنید تا تو این سایت بمونم :177:
نه خواهش ميكنم مشكلي نيست.

billgates

New Member
لایک ها
19

كاش من مدال داشتم خودم براتون مي زاشتم
مگه ٤ تا صفحه چي چي هست ك ادم اين قدر منت بزاره والا..
عزیزم
این لحن صحبت کردنتون با آقای سهرابی اصلا درست نیست.
اگه تو تایپیک ها یه سری بزنید متوجه میشید که ایشون با تمام وجودشون به بچه ها کمک میکنن و تمام سوالات لاینحلی که تو سایت بوده رو جواب دادن.
لطفا از ایشون عذر خواهی کنید.
حق با آقای سهرابی است. پروتکل ها حدود 300-400 صفحه اند. (فکر کنم 16 تا هستن) اتفاقا هم استانی طلا گیرنده دوره 16یی هم داریم. اما خدا میدونه که اونقدر متکبرند که رفتیم ازشون خواهش کردیم که حتی هزینه پروتکل هم میدیم. فقط بزارید کپی بگیریم. اما مثل اینکه نوکر باباشونیم با ما رفتار کردن!! خداوکیل شما باشید تو این شرایط خودتون رو به آب و آتیش نمیزنید تا پروتکل رو گیر بیارید و سال بعد طلا رو بگیرید تا دشمناتون مغلوب بشن؟؟؟؟؟؟
نمره خوب گرفتن در آزمایشگاه دوره رنگ مدالو تعیین میکنه. این یه واقعیته. طلا رو تبدیل به نقره میکنه..

آخرین ویرایش توسط مدیر

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

عجب... كلا بحث هاي جالبي داريد..
طرف بايد به پاي يكي ديگه بيفته و طوري صحبت كنه كه خوشايند طرف مقابل باشه..

billgates

New Member
لایک ها
19

دوستان نیازی نیست که همه ی پروتکل هارو با هم قرار بدید.
من میدونم که آقای سهرابی و بقیه دوستان مشغله درسی فراوانی دارن و باید خودشون رو برای المپیاد جهانی آماده کنن
اما دوستان میتونن 3-4 تا پروتکل اولی که تو دوره بهشون دادن رو اسکن کنن (البته بی زحمت).. تا ما بخواهیم اونها رو کار کنیم، حداقل 2 هفته طول میکشه
بعدش همینطور به مرور زمان میتونن اونارو قرار بدن رو سایت
میگن قطره قطره جمع گردد و ...
در ضمن آقای سهرابی
اگه خواستید که پروتکل های اسکن شده رو آپلود کنید به من یک پیام بفرستید تا یه ادرس بدم که هاست سایت یک از دوستانه.
اونجا خیلی راحت و سریع میتونید آپلودشون کنید.
با تشکر
موفق باشید

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

منظورتون چیه خانم bh2ao؟
اینکه میبینید یه بحث دوستانه هست.
هیچ وقت یه نفر به پای دوستش نمی افتد. بلکه تو چهرش نگاه میکنه و درحالی که دوستانه روبه روی هم قرار گرفتن، خواستش رو بهش می گه.
اینجا هم همین وضعیته.
دوستان به پروتکل نیاز داشتن و برای همین هم به عنوان چند دوست از آقای سهرابی خواهش کردن که ایشون پروتکل ها رو بزارن.
برای کسب علم، خواهش کردن از دشمن هم حلاله و ثواب داره.
در اسلام برای کسب علم این جمله هست: "هم شرقی هم غربی"
اما در قاعده نفی سبیل میگه"نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی"
و من الله توفیق

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

[MENTION=13373]Masoud-s[/MENTION] يكم برايم راجع به ازمايشگاه دوره توضيح مي دهيد ؟
اصلا انجا چي كار مي كنند ؟ بارم بندي ها چگونه است ؟ چند درصد تأثير دارد و قضيه ي اين پروتكل ها چيست ؟ كلا برايم توضيح مي دهيد ؟

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوست محترم: طبیعی است که وقتی شما کاری رو از هر فردی میخواهید که انجام بده براتون با لحن محترمانه ازش بخواید نه اینکه ازش طلبکار باشید غیر از اینه؟منظور از خوشایند بودن هم خواهش کردن یا التماس کردن نیست صرفا منطقی حرف زدنه...

دوستان نیازی نیست که همه ی پروتکل هارو با هم قرار بدید.
من میدونم که آقای سهرابی و بقیه دوستان مشغله درسی فراوانی دارن و باید خودشون رو برای المپیاد جهانی آماده کنن
اما دوستان میتونن 3-4 تا پروتکل اولی که تو دوره بهشون دادن رو اسکن کنن (البته بی زحمت).. تا ما بخواهیم اونها رو کار کنیم، حداقل 2 هفته طول میکشه
بعدش همینطور به مرور زمان میتونن اونارو قرار بدن رو سایت
میگن قطره قطره جمع گردد و ...
در ضمن آقای سهرابی
اگه خواستید که پروتکل های اسکن شده رو آپلود کنید به من یک پیام بفرستید تا یه ادرس بدم که هاست سایت یک از دوستانه.
اونجا خیلی راحت و سریع میتونید آپلودشون کنید.
با تشکر
موفق باشید
من تلاشمو میکنم اما قبل از اینکار باید از دکتر حسینخانی اجازه بگیرم امیدوارم مقدور باشه...

@Masoud-s يكم برايم راجع به ازمايشگاه دوره توضيح مي دهيد ؟
اصلا انجا چي كار مي كنند ؟ بارم بندي ها چگونه است ؟ چند درصد تأثير دارد و قضيه ي اين پروتكل ها چيست ؟ كلا برايم توضيح مي دهيد ؟
ازمایشگاه در دوره تابستان حدود سی و ذو درصد نمره نهایی رو شامل میشه و دارای سه قسمته آموزشی،سنجشی و فایناله.قسمت اموزشی بدون نمره بوده و جهت یکسان سازیه مهارت ازمایشگاهه ۴۰ نفر برگزار میشه.قسمت سنجشی در سه قسمته شش درصدی برگزار میشه که هر قسمت در یک روز انجام میشه و شامل سه تسکه دو درصدیه.با این حساب قسمت سنجشی ۱۸ درصد از نمره کل دوره رو شامل میشه، ۱۲ درصده باقی متعلق به ازمایشگاه فایناله که معمولا در سه تسکه چهاردرصدی و در یک روز برگزار میشه...در تمامیه این ازمایشگاه ها ازمایش ها از روی یک دفترچه که مراحل کار رو توضیح داده و سوالاتی رو که باید چواب بدین مطرح کرده انجام میشه که پروتکل کقته میشه.پروتکل های قسمت اموزشی رو نمیگیرن اما زیاد هم توصیه نمیکنن به بیرون درز کنه(این خودش به نفعه شهرستانیاست چون جاهای پرامکانات سریعا به روز شده و هدفه قسمت اموزشی که یکسان سازیه محقق نمیشه)...اما تا الان درصد کل شد سی درصد و دو درصذ باقی مانده مربوط به آزمون تیوری ازمایشگاهه که به صورت کتبی گرفته میشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا