NAVID_DH

New Member
لایک ها
176
پاسخ : پشت کنکور ماندن یا نماندن ، مسئله این است !

نمیدونستم،بعد چجوری باید اینکار رو انجام داد؟
من فقط شنیدم ولی ظاهرا باید مراکز آموزش بزرگسالان ثبت نام کرد و فقط نهایی ها رو امتحان داد

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

نمیدونستم،بعد چجوری باید اینکار رو انجام داد؟
من فقط شنیدم.ولی ظاهرا باید مراکز آموزش بزرگسالان ثبت نام کرد و فقط نهایی هارو امتحان داد

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

من فقط شنیدم ولی ظاهرا باید مراکز آموزش بزرگسالان ثبت نام کرد و فقط نهایی ها رو امتحان داد
واقعا بنظر خودتون ممکنه کسی دوتا دیپلم بگیره؟!!!قانونی نیست!:13:

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

واقعا بنظر خودتون ممکنه کسی دوتا دیپلم بگیره؟!!!قانونی نیست!:13:
ظاهرا که قانونیه.و یه عالمه بند و تبصره هم داره...حتی من امیدوارم اگه این کار عملیه یه روش رایج بشه این کار..چون این وضعیت تاثیر فعلی معدل راه توبه رو واسه خیلیا می بنده..

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

ظاهرا که قانونیه.و یه عالمه بند و تبصره هم داره...حتی من امیدوارم اگه این کار عملیه یه روش رایج بشه این کار..چون این وضعیت تاثیر فعلی معدل راه توبه رو واسه خیلیا می بنده..
بااین حرفتون موافقم اما واقعا عاقلانه است که من برم درسای ریاضیارو کامل یاد بگیرم و نهاییشونو بدم؟!اونم بااین اوضاع امتحانات؟!
بعد خب مثلا چجوری میشه با دیپلم ریاضی تو کنکور تجربی شرکت کرد؟تأثیر دروس غیر مشترک چجوری میشه؟:192:

NAVID_DH

New Member
لایک ها
176

بااین حرفتون موافقم اما واقعا عاقلانه است که من برم درسای ریاضیارو کامل یاد بگیرم و نهاییشونو بدم؟!اونم بااین اوضاع امتحانات؟!
بعد خب مثلا چجوری میشه با دیپلم ریاضی تو کنکور تجربی شرکت کرد؟تأثیر دروس غیر مشترک چجوری میشه؟:192:
دروس غیر مشترک تاثیر نداره..نمره کنکور حساب میشه.سازمان سنجش هر سال یه چیزی منتشر میکنه واسه تاثیر معدل سایر دیپلم ها تو کنکور دیگه..اگه خواستین نگاه کنین هنوزم رو سایتش هست..

love star

Moderator
لایک ها
942

خانم تاج ابادی حرفاشون منطقیه.... این برای من ثابت شده...
سلام...خوده من به شخصه خیلی حرفای خانم تاج آبادی رو قبول دارم...اما من خودم تا ترم اول سال سوم معدلم بدونه کوچکترین تقلبی بالای نوزده بود ولی تو‌نهایی انقدر که استرس داشتم معدلم خیلیی اومد پایین این خیلی معنیش این نیس که از نوزده شدم هجده و نود..خیلی پایین تراز اینا..الان من هرجا برم بخوام مشاوره بگیرم اولین چیزی که میپرسن متاسفانه اینه که معدل کتبیت چند شد؟
خب من کتبیمو خراب کردم ولی میدونم اگه شرایطم بهتر بود خیلی خوب نتیجه میگیرفتم...البته بازم معدل داریم تا معدل..
و اینکه به نظر من در مورد همه نمیشه یه حکم قطعی داد...چون من خودم خیلیییا رو دیدم که سومو تجدید شدن ولی تونستن به رتبه های سه رقمی حتی دو رقمی برسن...ولی همه چی به خوده افراد بستگی داره...اگه یکی که معدلش شده ۱۲ بیاد از الان خوب بشینه بخونه و سعی کنه که خسته نشه شاید رتبشو بتونه خیلی پایین تر از کسایی بیاره که معدلشون ۲۰ یا ۱۹/۵ به بالا بوده ولی وقت زیادی رو هدر دادن..اینا غیر منطقی نیست و به نظرم نباید در مقتبلش حبهه گرفت...فقط اتفاقای بسیار بسیار نادریه که خیلی کم اتفاق می افتن چون معمولا این افراد عادت کردن به کم کاری...الان من خودم کلی از حرفای خانم تاج آبادی متاسفانه استرس گرفتم چون معدل نهاییم اصلا اون چیزی نشده که هدفم بود... خب پس من الان باید بشینم فقط بگم چون معدلم پایینه نمیتونم رتبه دو رقمی بشم؟؟؟ به نظر من وقتی گفته شده انسان با نیروش میتونه کوهو حابه جا گنه جا به جا کردن رتبه هر چقدرم که سخت باشه از کوه رو تکون دادن که سخت تر نیس...
من واقعا خیلی خانم تاج آبادی رو قبول دارم چون از خیلی از مشاوراهم دلسوزانه تر به بچه ها جواب میدنو براشون وقت میذارن...ولی ترسوندن بچه های کنکوری خیلی استرسشونو بیشتر میکنه..خصوصا کسایی که مثل من تا یه اندازه ای استرسی هم باشن

بالا