پله های dna

ناطق1

New Member
لایک ها
22
چرا پیوند آدنوزین و تیمین دوگانه و پیوند گوانین و سیتوزین سه گانه است ؟؟ (چرا در این حالت پایدار تر اند ؟)

ناطق1

New Member
لایک ها
22
پاسخ : پله های dna

خسته نباشید واقعا !!! چرا پیوند آدنوزین و تیمین سه گانه نیست ؟؟ (لابد به دلیل ساختارش :21:)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خسته نباشید واقعا !!! چرا پیوند آدنوزین و تیمین سه گانه نیست ؟؟ (لابد به دلیل ساختارش :21:)

لایک ها
195

دقیقا به دلیل ساختارشونه!!!!!!!
تیمین در حلقه اش یک پیوند 2گانه با اکسیژن(که گیرنده پیوند هیدروژنی است)ویک n-hداره که دهنده پیوند هیدروژنی است.
پس2پیوند هیدروژنی میتونه با آدنین بده.
اما درسیتوزین یک پیوند 2گانه با اکسیژن ویکnداره(که گیرنده پیوند هیدروژنی است)ویک n-hداره که دهنده پیوند هیدروژنی است.
پس 3تا پیوند میتونه ایجاد کنه.:71:

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
195

چرا پیوند آدنوزین و تیمین دوگانه و پیوند گوانین و سیتوزین سه گانه است ؟؟ (چرا در این حالت پایدار تر اند ؟)
امیدوارم جوابتونو گرفته باشید.

لایک ها
15

ادب داشته باشید اگه کسی لطفی بتون کرد تشکر کنید نه حرف بی ربط بزنید کسی اینجا وظیفش نیست جواب شما را بده

ناطق1

New Member
لایک ها
22

ادب داشته باشید اگه کسی لطفی بتون کرد تشکر کنید نه حرف بی ربط بزنید کسی اینجا وظیفش نیست جواب شما را بده
بابا لطیف لططاف ملطوف .لطف کن دفه دیگه تا شعاع سه کیلومتری پست های من پیدات نشه وقتی رو مطلب مسلط نیستی!!!
شما که خیلی ادعات میشه این سوالو جواب بده : http://www.irysc.com/forum/t21369/
در ضمن من به شما توهینی نکردم اما اگه حرفی زدم که مایه آزردگی شما شد از درگاه شما تمنای عفو می کنم .

دقیقا به دلیل ساختارشونه!!!!!!!تیمین در حلقه اش یک پیوند 2گانه با اکسیژن(که گیرنده پیوند هیدروژنی است)ویک n-hداره که دهنده پیوند هیدروژنی است.پس2پیوند هیدروژنی میتونه با آدنین بده.اما درسیتوزین یک پیوند 2گانه با اکسیژن ویکnداره(که گیرنده پیوند هیدروژنی است)ویک n-hداره که دهنده پیوند هیدروژنی است.پس 3تا پیوند میتونه ایجاد کنه.:71:
خیلی ممنون اما من تو بیوشیمی هارپر خوندم که به خاطر فاصله زیاد(بیش از سه آنگستروم ) بین عامل هیدروژن و اکسیژن آدنین و تیمین و همچنین عدم هم راستایی این دو مولکول است

لایک ها
15

معلومه کی ادعا داره.
من دیگه با شما حرفی ندارم و در شعاع 3 کیلومتری پست های شما هم پیدام نمیشه.
ببخشید که جواب سوالتونو درست دادم.

آخرین ویرایش توسط مدیر

ناطق1

New Member
لایک ها
22

معلومه کی ادعا داره.
من دیگه با شما حرفی ندارم و در شعاع 3 کیلومتری پست های شما هم پیدام نمیشه.
ببخشید که جواب سوالتونو درست دادم.
بله استاد شما درست میگی !!!:):113:

bloodborne

New Member
لایک ها
215

دوستان اینجا محلی برای گذاشتن پست های مفید برای المپیاده و تا با هم متحد نشیم نمی تونیم پست های خوب بذاریم پس کدورت ها رو بذارید کنار.لطفا.خواهشا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ناطق1

New Member
لایک ها
22

دوستان اینجا محلی برای گذاشتن پست های مفید برای المپیاده و تا با هم متحد نشیم نمی تونیم پست های خوب بذاریم پس کدورت ها رو بذارید کنار.لطفا.خواهشا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ممنون از تذکرتون دوست عزیز

بالا