evo_society

Active Member
لایک ها
26
سلام دوستان بنده سال دوم تجربی هستم و به سال سوم می رم میخواستم درس های ریاضی . فیزیک و شیمی و زیست و عربی و انگلیسی سال سوم رو بخونم. (تا نوبت اول هر درس همگام با برنامه قلم چی ) میخواستم بدونم میشه خوندش یا نه ؟ خیلی سنگین میشه؟(چون درس های سال دوم رو هم باید امتحان بدم )...اگه اره کدوم کتابارو از برنامم حذف کنم؟؟/ راستی من متاسفانه کسی رو ندارم باهام بخونه و کلاس نمیرم و فقط خودم میخونم ؟؟؟ .... ایا یه کتاب کمک درسی خوب میتونه کافی باشه ؟؟/ اگه اره لطفا برای هر درسی 2 یا 3 کتاب خوب معرفی کنید ؟؟؟؟ خیلی ممنون از کمک شما (لطفا همکاری کنین)

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111
پاسخ : پیش خوانی ریاضی و فیزیک و ... سال سوم تجربی

خوندن زبان انگلیسی تو تابستون خیلی کار مفیدی نیست بنظرم ...
بنظرم شما یک یا دو درس اختصاصیتونو بخونید بهتره ...
نه اینکه همه رو بخونید ...
سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه:)

evo_society

Active Member
لایک ها
26

خوندن زبان انگلیسی تو تابستون خیلی کار مفیدی نیست بنظرم ...
بنظرم شما یک یا دو درس اختصاصیتونو بخونید بهتره ...
نه اینکه همه رو بخونید ...
سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه:)
بله راست میگید این پست مال خیلی پیشه اون موقع گرم بودم کلم باد داشت فکر میکردم میتونم بعدش که کتابارو دیدم شیمی و زیست و عربی رو فقط انتخاب کردم که تو همین عربی هم موندم .... برای استکیومتری راهی نیست؟؟ هنوز نخوندمش ولی شنیدم سخته....یه راهی کنکوری_مسعودی نیست؟؟؟و اینکه فیزیک چه کتابی خوبه؟؟

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111

بله راست میگید این پست مال خیلی پیشه اون موقع گرم بودم کلم باد داشت فکر میکردم میتونم بعدش که کتابارو دیدم شیمی و زیست و عربی رو فقط انتخاب کردم که تو همین عربی هم موندم .... برای استکیومتری راهی نیست؟؟ هنوز نخوندمش ولی شنیدم سخته....یه راهی کنکوری_مسعودی نیست؟؟؟و اینکه فیزیک چه کتابی خوبه؟؟

استوکیومتری اصلا سخت نیست ...
از قستمای شیرینه شیمی هست!فقط باید یکم تمرین کرد تا توش مسلط شد.
هست از این روشا... توبتکران به اسم کسرهای پیش ساخته ذکر شدن ولی خوده روش اصلی خیلی خیلی بهتره!و آیونتر حتی ...
برای فیزیک اگر برای آموزش میخوایید سیرتا پیز خوبه بنظرم..
اگر تست در سطح متوسط و رو به بالا میخواینن میکرو طبقه بندی گاج که خیلی خیلی عالیه و حرف نداره
اگه دیگه میخواین تو فیزیک فراتر از 100 باشید گورخر یا فیزیک پایع ی خیلی سبز...البته که بنظرم گاج کافیه:)
اینها نظر شخصیه من بودا :)
موید باشید

mahyaroladi

New Member
لایک ها
0

موفق باشی دوست خوبم

بالا