کدام یک؟ تیزهوشان یا نمونه؟

smarty

New Member
لایک ها
1
باسلام

من ازتون میخوام که بهم کمک کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:179:

تویه دوراهی گیرکردم ونمیدونم چی کارکنم

من یه دخترتهرانی هستم که دبستان درمدرسه عادی وراهنمایی درنمونه دولتی اشتغال به تحصیل بودم

حالابعدازدادن آزمون ورودی تیزهوشان ونمونه دولتی
درهردوقبول شدم ونمیدونم چکارکنم
وکدوم مدرسه روبرم

درراهنمایی که نمونه دولتی بودم همیشه درتست رتبه خوبی راآورده وهم چنین معلمانی هم(علوم وریاضی وعربی و...) ازفرزانگان میومدندوبه مادرس میدادند بطوریکه به مادرروزآخرگفته شدعلوم راتاآخردبیرستان وریاضی راتاحدودوی تاآخردبیرستان یادگرفته ایم نمونه دولتی بامادرحدتیزهوشان کارمیکرد

حالامن به دلیل موقعیت جغرافیایی درفرزانگان10 قبول شده ام ونمیدونم
بروم یانه!!؟ وآیاپولم رادورمیریزم!!؟آیاخیلی سخت درفرزانگان درس میدهندبطوریکه بچه های تیزهوش هم سختشان است دروس رایادبگیرند!!؟میتوانم انتقالی بگیرم یانه!!؟اگرنگیرم بروم یانه!!؟(فکرکنم اگرانتقالی بگیرم میروم)
بهرحال خواهشمندم به سوالاتی که ذهن من بیچاره رااشغال نموده پاسخ دهید:63:

آخرین ویرایش توسط مدیر

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152
پاسخ : کمــــــــــک (تیزهوشان یانمونه!!؟)

سلام
برید تیزهوشان :)

golsefatan

New Member
لایک ها
264
پاسخ : کمــــــــــک (تیزهوشان یانمونه!!؟)

از نظر علمی حتما تیزهوشان...

pegahmm

New Member
لایک ها
375
پاسخ : کدام یک؟ تیزهوشان یا نمونه؟

اگه يه جا تو كشور باشه كه فرزانگانش ارزش اين چيزارو داشته باشه به نظر من حتما تهرانه!!!
من خودمم راهنمايي نمونه دولتى بودم و دبيرستان فرزانگان قبول شدم و به جرئت ميگم تو فرزانگان هم موقعيتاتون بيشتره هم امكاناتتون هم اداره مدرستونو بيشتر ساپورت ميكنه چون شمارو بعنوان "تيزهوشان"شهر ميشناسه

hellium

New Member
لایک ها
76

تیزهوشان برید
بعد انتقالی بگیرید(البته کار سختی هست)

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

با قاطعیت میگم :

سمپاد !!!

Mostafa_

New Member
لایک ها
445

باسلام

من ازتون میخوام که بهم کمک کنیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:179:

تویه دوراهی گیرکردم ونمیدونم چی کارکنم

من یه دخترتهرانی هستم که دبستان درمدرسه عادی وراهنمایی درنمونه دولتی اشتغال به تحصیل بودم

حالابعدازدادن آزمون ورودی تیزهوشان ونمونه دولتی
درهردوقبول شدم ونمیدونم چکارکنم
وکدوم مدرسه روبرم

درراهنمایی که نمونه دولتی بودم همیشه درتست رتبه خوبی راآورده وهم چنین معلمانی هم(علوم وریاضی وعربی و...) ازفرزانگان میومدندوبه مادرس میدادند بطوریکه به مادرروزآخرگفته شدعلوم راتاآخردبیرستان وریاضی راتاحدودوی تاآخردبیرستان یادگرفته ایم نمونه دولتی بامادرحدتیزهوشان کارمیکرد

حالامن به دلیل موقعیت جغرافیایی درفرزانگان10 قبول شده ام ونمیدونم
بروم یانه!!؟ وآیاپولم رادورمیریزم!!؟آیاخیلی سخت درفرزانگان درس میدهندبطوریکه بچه های تیزهوش هم سختشان است دروس رایادبگیرند!!؟میتوانم انتقالی بگیرم یانه!!؟اگرنگیرم بروم یانه!!؟(فکرکنم اگرانتقالی بگیرم میروم)
بهرحال خواهشمندم به سوالاتی که ذهن من بیچاره رااشغال نموده پاسخ دهید:63:

دوست عزیز تیزهوشان برید حتمن اصلن نگران این نباشید که ممکنه دروس براتون سخت باشه .... نهایتن ممکنه یه ماه اول یه مقدار براتون سخت باشه ... بعد عادی میشه ... تیزهوشان برید که خیلی خوبه

لایک ها
164

من رفتم نمونه دولتی در حالی که تیزهوشان قبول شده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی الان خیلیییییییییییییییییییییی پشیمونم!!!!!!:179:
ی پیشنهادی بهت دارم حتما حتما برو سمپاد!!!!
حتما نا!!!!!!!!
اصلا به حرف اینو اون گوش نده چون بعدا پشیمون میشی!!!!!!!

Choomba

New Member
لایک ها
189

کار سمپاد به کجا کشیده که مردم وقتی قبول میشن نمیدونن برن یا نه!!

Archaeopteryx

New Member
لایک ها
2,256

والا ما که سمپاد نبودیم ولی اگر المپیاد میخوای بخونی برو سمپاد....!نری پشیمون میشی!!!!
:3::3::3::3::3:

smarty

New Member
لایک ها
1

یعنی شمامیگوییدهرچی باشه ازنمونه بهتره!؟!:119:

FPasha

New Member
لایک ها
128

والا ما که سمپاد نبودیم ولی اگر المپیاد میخوای بخونی برو سمپاد....!نری پشیمون میشی!!!!
:3::3::3::3::3:
نه اينجوري نيست! مركز تا مركز فرق مي كنه! الان من تو حلي ٨ دارم درس مي خونم مدرسه ي ما وضعيتش اصلا از لحاظ المپياد با حلي ١ و فرز١ قابل مقايسه نيست! البته معلم هاي همه ي سمپادا حتي اگه ٣٠ تا مركز هم وجود داشته معلماي خيلي خوبي هستن و همشون توي مراكز ديگه و مدارس خيلي معتبر درس مي دن (مثل علامه ،سلام و …)ولي قضيه ي المپياد و پژوهش فرق مي كنه.اصلا توي دبيرستان ما و كلا از حلي 6 به بالا نه تنها به المپياد بها نمي دن،بلكه خيلي جاها اون رو يه ريسك خيلي بزرگ مي دونند و دائم از مضراتش در گوش بچه ها مي گن.ولي بازم كلاساي نصفه و نيمه اي واس المپياد هستش و دبيراشون هم خوبن:4: …خلاصه اين همه گفتم كه بگم دليلي نداره كه فرزانگان ١٠ سياست هاش با فرزانگان ١ متفاوت نباشه!
@smarty
همونجوري كه دوستان گفتند به نظر منم برو سمپاد،ولي اگه با سطح توقعاتت از اون مدرسه به عنوان يه مدرسه اي كه اسم "سمپاد" رو به همراه داره جور در نيومد خيلي حساس نشو و اهميت نده. همون حرفي كه خودت زدي درسته، "بالاخره هرچي باشه از نمونه بهتره!"

آخرین ویرایش توسط مدیر

anis79

New Member
لایک ها
0

کار سمپاد به کجا کشیده که مردم وقتی قبول میشن نمیدونن برن یا نه!!

حالامن وضع مالی ایشون رو نمیدونم. اما توجه کن که مدارس تیزهوشان به دلیل شهریه ای که دارن تعدادی از دانش اموزان باعلم براین که از نظر علمی و...تیزهوشان بهتره به نمونه دولتی و شایدم مدارس عادی میرن.
این مسله رو در بین دوستان همسنم دیدم که میگم.

hellium

New Member
لایک ها
76

حالامن وضع مالی ایشون رو نمیدونم. اما توجه کن که مدارس تیزهوشان به دلیل شهریه ای که دارن تعدادی از دانش اموزان باعلم براین که از نظر علمی و...تیزهوشان بهتره به نمونه دولتی و شایدم مدارس عادی میرن.
این مسله رو در بین دوستان همسنم دیدم که میگم.
تا اون جایی که من میدونم شهریه بیشتر مدارس سمپاد شهرستان خیلی کمه وبیشتر بچه حتی شهریه هم نمیدن!

S.E.J

New Member
لایک ها
175

دوست عزیز قطعا سمپاد!:101:

only physics

New Member
لایک ها
2,386

یعنی شمامیگوییدهرچی باشه ازنمونه بهتره!؟!:119:

ببينيد هر كدوم يه سري مزيت دارن .

تو شهر ما اينطوريه .

بعضي دبيرا بين ما و مدرسه ي نمونه يكسان هستن .

اوايل تيزهوشان خيلي سطح بالاتري داشت . مثلا كلاس فوق داشتيم ، كتاب هاي تكميلي داشتيم ، توي سطح بالاتري كار ميكردن و ...

اما الان سطح تدريس تيزهوشان با بقيه ي مدارس يكي شده ! همون چيزايي رو تدريس ميكنن كه توي مدارس ديگه تدريس ميشه .

ولي من خودم با تيزهوشان بيشتر موافقم . مثلا همين امسال توي آزمون كانون ، 99 درصد بچه هايي كه تراز بالاي 6000 داشتن مال تيزهوشان بودن و فقط 2-3 نفر از نمونه بودن.

هرچند توي درس خوندن و پيشرفت بيشترين نقش رو خود فرد ايفا ميكنه اما جو مدرسه هم روش تاثير داره .

جو تيزهوشان بهتر و رقابتي تره به همين خاطر خواه ناخواه شما جذب درس خوندن ميشين.

اوايلش سخته و به احتمال زياد افت چشمگيري توي درس و معدل تون داريد ( كه بخشيش هم بخاطر منتقل شدن از پايه ي راهنمايي به دبيرستانه )

اما به تدريج عادت مي كنيد و خودتون رو وفق ميدين .

مجموعا بريد تيزهوشان بهتره.

ان شاء الله موفق باشيد

anis79

New Member
لایک ها
0

تا اون جایی که من میدونم شهریه بیشتر مدارس سمپاد شهرستان خیلی کمه وبیشتر بچه حتی شهریه هم نمیدن!

اهواز شهرستان کوچیکی نیست.شهریه 1 میلیون و200 تومنه!شما چه قدر شهریه می دین؟

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

سال های قبل مدرسه ما 50 نفر میگرفت برای ورودی
امسال 120 :))
فکر کنم کیفیت از مدرسه های خرابه هم بدتر بشه :13:

آخرین ویرایش توسط مدیر

alihhh

New Member
لایک ها
26

ببينيد هر كدوم يه سري مزيت دارن .

جو تيزهوشان بهتر و رقابتي تره به همين خاطر خواه ناخواه شما جذب درس خوندن ميشين.

اوايلش سخته و به احتمال زياد افت چشمگيري توي درس و معدل تون داريد ( كه بخشيش هم بخاطر منتقل شدن از پايه ي راهنمايي به دبيرستانه )

اما به تدريج عادت مي كنيد و خودتون رو وفق ميدين .

مجموعا بريد تيزهوشان بهتره.

ان شاء الله موفق باشيد
واقعن این تیکه رو گل گفتین...
من راهنمایی یه مدرسه ی عادی بودم...
بعد از مهر که رفتم سمپاد ،خوف کردم...:13:
در حالیکه اصن خوف دار نبوده:4:
بعضی بچه ها تو سمپاد دنبال قُپی اند.:4:
یعنی چی؟یعنی اینکه معلم یه سوال دنباله نامتنهاهی ساده میده،بعد یارو یه حد مجموع بلده،همش سعی داره از او استفاده کنه نشون بده خیلی بارشه...
اونوقت معدلش شد 16 :4:
پس اگرم رفتین سمپاد اصلن نترسین از اینا

Mahgol

New Member
لایک ها
0

من خودم به شخصه اولین سالیه که توی مدارس سمپاد هستم ولی هم خواهرم و هم برادرم توی سمپاد بودن و تجربه زیادی دارن من از هر کسی پرسیدم گفت به سلیقه خودت ولی تیزهوشان بهتره چه از نظر کادر و امکانات چه از نظر درس و علم و ... این هم که میگن بیچاره سمپادی ها از درس زده میشن و این حرفا و بریز بیرون تو مدارس سمپاد زیاد درس خوندن شده عادت پس در نتیجه بورو تیزهوشان

بالا