چند درصد نمره‌ی این آزمون را کسب کرده‌ای؟

• صفر تا 10 درصد

رای 7 6.3%
  • 11 تا 20 درصد

رای 10 9.0%
  • 21 تا 30 درصد

رای 39 35.1%
  • 31 تا 40 درصد

رای 21 18.9%
  • 41 تا 50 درصد

رای 10 9.0%
  • 51 تا 60 درصد

رای 6 5.4%
  • 61 تا 70 درصد

رای 3 2.7%
  • 71 تا 80 درصد

رای 1 0.9%
  • 81 تا 90 درصد

رای 3 2.7%
  • 91 تا 100 درصد

رای 11 9.9%

• مجموع رای دهندگان
    111

math1998

New Member
لایک ها
224
پاسخ : کف‌بینی، اعلام درصد و بحث‌های حاشیه‌ای مرحله اول المپیاد ریاضی 1393

سالی که با ناراحتی برا آدم شروع شه وای به حال بعدش آدم که نمیشه به هوای سال آخر باشه یه وقت مشکلات پیش میاد برگه گم میشه چمیدونم تازه باید می دونستم تو مرحله ی دو به نوع اثبات ها چه جوری نمره میدن من با این وضع حتی اگه بیشترین تلاشم را بکنم سال دیگه برام بی فایده است کاملا چون میشه اولین و آخرین تجربه بد بخت شدم فقط همین
شما که یکسال دیگه وقت داری من ادمایی میشناسم سال دوم مدال گرفتن اما سال بعد م2 هم قبول نشدن یا حتی یکنفر که سال دو م2 قبول نشد اما سال بعد طلا گرفت و حتی تو المپیاد ازمایشی همزمان جهانی هم طلا گرفت چرا فکر میکنید نمیتونید مثل او باشید ؟؟!!

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

نمیشه که آدم رو سال آخر حساب کنه بدون تجربه سال دیگه میشه اولین و آخرین تجربه من هر چی هم تلاش کنم بی فایدست
نه سید . اینجوری فکر نکن . خیلی ببخشید ولی این غلطه .
تجربه خیلی خاصی به آدم نمیده قبول شدن تو اول یا دوم دبیرستان ! فوق فوقش شاید بگی آزمون دادن . که اون رو خودتم میتونی ایجاد کنی . 2 روز پشت سر هم 4.5 ساعت یه آزمون بده . اصلا تجربه خاصی نمیخواد .

لایک ها
154

چون نمیدونم مرحله دوم به چه نوع اثبات هایر نمره تعلق میگیره یعنی با روش اثبات من چه نمره ای میگیرم تازه ممکنه سال دیگه کد اشتباه بشه برگه گم بشه اونم تو دو مرحله تازه بعدشم خودمو بکشم این طوری از مرحله یک و دو رفتم بالا که بعید میدونم! مرحله سه عمرا طلا بگیرم چون کسایی که سال قبلش تو اردو ها بودند خیلی آماده تر من هستند و هم چنین غیر طلا هیچ مدال دیگه ای ارزش نداره

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

چون نمیدونم مرحله دوم به چه نوع اثبات هایر نمره تعلق میگیره یعنی با روش اثبات من چه نمره ای میگیرم تازه ممکنه سال دیگه کد اشتباه بشه برگه گم بشه اونم تو دو مرحله تازه بعدشم خودمو بکشم این طوری از مرحله یک و دو رفتم بالا که بعید میدونم! مرحله سه عمرا طلا بگیرم چون کسایی که سال قبلش تو اردو ها بودند خیلی آماده تر من هستند و هم چنین غیر طلا هیچ مدال دیگه ای ارزش نداره
فکر کنم دوره ی سال پیش فقط ده نفر سال قبلش مدال گرفته بودن ولی بیشتر از یکی دو تاشون طلا نگرفتن! آقای ذوالفقاری اگه آمارم اشتباه بود لطفا بگین!

mahdi math

New Member
لایک ها
61

آرامشتو حفظ کن اگه تلاشتو بکنی بی تجربگی نمیتونه مانعت بشه من با حرفای اقای ذوالفقاری بشدت موافقم

لایک ها
154

حرف جناب math 1998 و آقای ذوالفقاری درست ولی شنیدم مرحله دو خیلی سخت اثبات هارو قبول میکنند حداقلش این بود که می فهمیدم چقدر نمره به اثبات هام تعلق میگیره واقعا قبول ندارید؟

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

حرف جناب math 1998 و آقای ذوالفقاری درست ولی شنیدم مرحله دو خیلی سخت اثبات هارو قبول میکنند حداقلش این بود که می فهمیدم چقدر نمره به اثبات هام تعلق میگیره واقعا قبول ندارید؟
منم اولش مثل شما فکر می کردم . اما امسال دیدم واقعا اگه مطلب فهیمی بنویسید مشکلی ایجاد نمیشه .
من امسال سوال هندسه مرحله دو رو تقریبا تو نیم ساعت اخرش حل کردم و خیلی هم با عجله نوشتم و بعضا بد خط هم شد. تازه اینم بگم حدود 4 برگ گذاشته بودن واسه سوال من 2 برگ نوشته بودم که الکی بود . کلا خط خطیش کردم تو نصف صفحه برگ سوم راهمو نوشتم . و دیدم که 7 نمره کامل رو بهم دادند . نگران نباشید . تو مرحله دو شاید از شما بخوان که چیز های غیر بدیهی که تعدادش زیاد هم نیست رو اثبات کنید اما مطمئن غول شاخ و دم دار و ناشناخته ای نیست که شما در مقابلش از پیش باخته باشید .
پارسال 10 نفر قبول شدند مرحله دو ( دوم ) سال بعد که سوم بودن فقط 3 تاشون طلا شدن یا 4 تا !!! بنابراین قبول شدن تو دوم دبیرستان اصلا ملاک خوبی نیست !!

mahya_rz

New Member
لایک ها
39

تا حالا شده کسی با شکایت اضافه بشه یا کار بیهوده ایه ؟!

لایک ها
154

به نظر شما ریسک نیست من بخوام برا سال دیگه وقت بذارم اگه خدایی نکرده نتونم قبول بشم کنکور را هم از دست دادم خیلی بد میشه به خاط این میگم

mahdi math

New Member
لایک ها
61

من دیدم کسیو که قبول شده

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

به نظر شما ریسک نیست من بخوام برا سال دیگه وقت بذارم اگه خدایی نکرده نتونم قبول بشم کنکور را هم از دست دادم خیلی بد میشه به خاط این میگم
خب این یه بحث دیگه هست . یه وقت هست شما واقعا به توانایی های خودت ایمان داری . میدونی اگه بخونی قبول میشی ( تواناییشو داری ) اما یه موقع هست میبینی نه .....
و هیچ کس مثل خود آدم نمیتونه تصمیم گیری کنه .
به نظر کنار گذاشتن المپیاد صرفا بخاطر این که دوم قبول نشدید بی نهایت بی منطقیه !!

لایک ها
154

خب این یه بحث دیگه هست . یه وقت هست شما واقعا به توانایی های خودت ایمان داری . میدونی اگه بخونی قبول میشی ( تواناییشو داری ) اما یه موقع هست میبینی نه .....
و هیچ کس مثل خود آدم نمیتونه تصمیم گیری کنه .
به نظر کنار گذاشتن المپیاد صرفا بخاطر این که دوم قبول نشدید بی نهایت بی منطقیه !!
آقای ذوالفقاری واقعا یه دنیا ممنون حرفاتون خیلی کمکم کرد ممنون که جواب دادید و راهنمایی کردین درضمن من این توانایی را در خودم می بینم و از حالا برای سال دیگه برنامه ریزی میکنم مطمینم اگه خدا بخواد با توکل به خدا طلا میگیرم

amical78

New Member
لایک ها
4

منمممممممممممممم
با 6.75 قبول نشدم
دوستمم 7 بود قبول نشد
کف از 7 بالاتر بوده ینی؟؟؟:84:

لایک ها
154

هر وقت خواستید آقای دادگرنیا روی سوالات تورنمنت هم بحث میکنیم من آماده ام حالا دیگه میتونم ناراحتی ام کم شد

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

آقای ذوالفقاری واقعا یه دنیا ممنون حرفاتون خیلی کمکم کرد ممنون که جواب دادید و راهنمایی کردین درضمن من این توانایی را در خودم می بینم و از حالا برای سال دیگه برنامه ریزی میکنم مطمینم اگه خدا بخواد با توکل به خدا طلا میگیرم
خواهش میکنم . شما لطف دارید . ان شاءالله که سال آینده شما رو در بین طلایی ها ببینم . در این راه که البته آسان هم نیست از یاد خدا و توکل بر خدا غافل نشید که نه تنها یه قوت قلب برای شماست بلکه خودش کارهاتون رو به قول معروف راست و ریس میکنه

Dadgarnia

New Member
لایک ها
1,127

هر وقت خواستید آقای دادگرنیا روی سوالات تورنمنت هم بحث میکنیم من آماده ام حالا دیگه میتونم ناراحتی ام کم شد
ببخشيد من امشب يه خورده خوابم مياد اگه امكانش هست از فردا صبح شروع كنيم!

amical78

New Member
لایک ها
4

نه امیدوار باشین
ما یه سال دیگه هم وقت داریم
من خودم اگه اون سوتی های ضایع رو نمیدادم 50 درصد میزدم:(

لایک ها
154

بله مسلما آسان نیست و تلاش زیاد می خواد ولی فکر نمی کنم شما چیز باارزشی را پیدا کنید که راحت به دست بیاد پس من هر کار مهمی بخوام بکنم تلاش زیاد می خواد و با توکل به خدا این راهو انتخاب می کنم چون به طور وحشتناکی ریاضی دوست دارم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ببخشيد من امشب يه خورده خوابم مياد اگه امكانش هست از فردا صبح شروع كنيم!
حتما الآن که بله دیر وقته از فردا صبح شروع می کنیم واقعا ممنون که همراهی می کنید

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

بله مسلما آسان نیست و تلاش زیاد می خواد ولی فکر نمی کنم شما چیز باارزشی را پیدا کنید که راحت به دست بیاد پس من هر کار مهمی بخوام بکنم تلاش زیاد می خواد و با توکل به خدا این راهو انتخاب می کنم چون به طور وحشتناکی ریاضی دوست دارم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

حتما الآن که بله دیر وقته از فردا صبح شروع می کنیم واقعا ممنون که همراهی می کنید
فقط خواستید در مورد تورنمت صحبت کنید تاپیک جدید بزنید ! چون فردا باز چون بچه های میخوان کارنامه ببیننو بحث کنند اینجا شلوغ میشه و اگه شما هم اینجا در مورد سوالات بحث کنید خیلی قاطی پاتی میشه ! [MENTION=18785]Dadgarnia[/MENTION]

لایک ها
154

نه امیدوار باشین
ما یه سال دیگه هم وقت داریم
من خودم اگه اون سوتی های ضایع رو نمیدادم 50 درصد میزدم:(
این دیگه از همه چی برام امید وار کننده تره شما کاملا مثل منید وقتی شما امیدوارید چرا من نباشم تازه دقیقا شما هم مثل من با اشتباهای بچه گونه قبول نشدید پس اگه شما امیدوارید منم باید امیوار باشم دیگه خیلی بدیهیه چون دقیقا مثل همیم شما چند تا درست چند تا غلط زدید؟

بالا