khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد شیمی 1394

سلام بچه‌ها شبتون خوش،

سلام آقای خلینا برای اعتراضات پیگیری کردید؟من خودم به چندتا خبرگزاری شکایت کردم
خواهشمندم حقمون رو بگیرید
ما گناهی نکردیم که سوالاتمون لو بره
آقای خلینا به نظرتون کف امسال چند میشه؟
آقای خلینا هرچند پیشبینی کف کار سخت و کم دقتیه ولی فکر میکنم همه علاقه مند باشن نظر شمارو در مورد کف حدودی امسال بدونن؛اگه میشه نظرتون رو اعلام کنید؛ممنون

اول اینکه تا پس فردا وقت دارید اعتراض یا نظر خودتون درباره‌ی سوالات را برای باشگاه ارسال کنید.
اگر 1000 تا نامه برای یک سوال خاص برسه، حتما کمیته مطمئن می‌شه که روی اون سوال مشکلی هست!!! پس یک کمی واقعی کار کنید و راهی که دارید رو محکم پیش ببرید.

دوم اینکه هنوز با توجه به تفاوت عجیب و غریب بین بچه‌ها نمیشه کف رو تخمین زد. (یا شاید من کف‌بینی این شکلی بلد نیستم)
توی تحلیل سوالات هم نوشتم که اگر نمره منفی هستی یا 100 زدی، فعلا فقط باید معدل نهایی رو به بالاترین عدد برسونی، بعد از 20 خرداد برگرد و هی درباره‌ی کف و سوالات بحث می‌کنیم.

حرف آخر: اگر اعتراض و پیشنهادهای بچه‌ها که به باشگاه میرسه زیاد و منطقی باشه، حتما ترتیب اثر داده می‌شه.

موفق باشید

zahra-mdn

New Member
لایک ها
10

سلام این که سوالات تو برخی مدارس حل شده بود درسته...بعد آزمون بغلی من گفت دقیقا همین 2سوال آخر تشریحی رو دیروز با استادش حل کرده و بدون کمترین تغییر در آزمون بوده واقعن مدیونی داره
از فرزانگان 1 بود

fa.nrz.1376

New Member
لایک ها
1

خب باشگاه سوالارو گذاشته و تا 31 ام وقت اعتراض داده،اشتباها رو مینویسم به ترتیب هرکدوم اشتباه بود بگین:.
1) سوال 4 تستی:گزینه 4 موازنه نیس(یکم هم ممکنه غلط باشه ولی 4 قطعا غلطه،با توجه به این که تو محلول استانداردش آب برنده میشه ولی چون گفته بسیار غلیظ و تاکید کرده بنظرم منطقی هس که فلویور ببره بهرحال گزینه 4 قطعا نادرسته)
2)سوال 22 تستی:با توجه به جرم مولی بیشتر 3 درسته(خودم میدونم که این وسط یه برهمکنش هایی انجام میشه که ممکنه حجم رو تغییر بده اما توجه کنید که خیلی کمه و ناچیزه)اگه باورتون نمیشه محلولشو بسازید و چگالیشو اندازه گیری کنید!(البته باشگاه باید از همچین یوالایی که موجب بدفهمی میشه بشدت دوری کنه)
3)سوال 36 تستی:میشه 2 چون به کربونیل نزدیکتره در حالی که گزینه 3 به گروه های الکترون دهنده الکیل نزدیکه)بهر حال الکترون گیرندگی اون کربونیل قطعا بیشتره
4)سوال 39 تستی:میشه 4(فقط A....H2O-بدلیل جفت نابیوندی روی اکسیژن A که با H آب تشکیل هیدروژنی میده-و B....H2O-جفت نابیوندی N با هیدروژن آب-و B....B-جفت نابیوندی N با H نیتروژن اونم به زور چون هیدروژنش بشدت توسط گروه های الکترون دهنده اشباع شده-هستند)حالا چهارمیش کووووووو؟؟؟!!
5)سوال 1 تشریحی قسمت آخر:قویترین کاهنده نیکله نه آب(قویترین کاهنده ینی از همه راحتتر الکترون از دست بده و E اکسایش نیکل 0.25 مثبته در حالی که E اکسایش آب 1.23- منفیه در نتیجه نیکل درسته!
6)سوال 2 تشریحی بخش آ 5:تا اون جایی که من میدونم 1 کوچکتره از 1.92 هس!!!!!!!!! حالا باشگاه هو نمیدونم چه طوری به این نتیجه رسیده!!!!!
7)سوال 2 تشریحی بخش آ 6:ببینید تشکیل H2 و N2 گرماگیره خب حالا اگه دما بره بالا طبق لوشاتلیه تشکیل H2 و N2 هم بیشتر میشه و ثابت تعادلم بزرگتر میشه خب دیگه بس دمای داده شده باید بیشتر از 467 باشه!!!!
8)سوال 2 تشریحی بخش پ 2:k1 میگه باید غلظت اکسیژن 0.0005 باشه ولی K2 میگه باید غلظت اکسیژن 0.0001 باشه خب حالا چی میشه؟MO2 هی تجزیه میشه تا غلظتو برسونه به 0.0005 و M' هی مصرف میشه تا غلظتو برسونه به 0.0001 حالا همه ی MO2 مصرف میشه و فقط میمونه M و M' و M'O(فکرکنید یکم توضیحش اینجوری سخته،اما اگه خاستین کامل مینویسم)
خب فک نکنم این همه اشتباه باشه میشه بگین کجای حرفام اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
به نظرمنم کمی مطالعه کنید.هیچ کدوم از جوابای باشگاه غلط نیس.واین مشکل برمیگرده به میزان اطلاعات شما.پس الکی جو ندین

kaark

New Member
لایک ها
252

هو الرفیق

و عَسی اَن تکرَهوا شیئًا و هوَ خیرٌ لَکم وَ عسی ان تُحبّوا شیئًا و هو شرٌّ لکم و اللهُ یعلمُ و انتم لا تَعلَمونَ

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید حال آنکه خیر شما در آن است و یا چیزی را دوست داشته باشید حال آنکه شر شما در آن است
و خدا میداند و شما نمی دانید

سلام دوستان

مطمئن باشید نتیجه هر چه شد همان بهترین اتفاقی است که برایتان افتاده است. حتی اگر امروز آن را متوجه نشوید. پس اگر قبول شدیم، می گوییم:

"خدایا شکرت" و اگر هم قبول نشدیم، می گوییم: "خدایا شکرت". یادمان نرود که:

"المپیاد خیلی بزرگ هست اما هدف بزرگ تر"

kouchak

New Member
لایک ها
364

طی صحبت هایی که با باشگاه انجام دادم
درصورت احراز این مطلب که سوال لیپوزوم تکراری بوده ، این سوال حذف خواهد شد.
ولی هنوز چیزی درباره ی احراز این موضوع منتشر نشده.

ma.gh

New Member
لایک ها
56

چرا جوابااااااااا نمیادددددددددددددد ای بابا...

kouchak

New Member
لایک ها
364

باشگاه صفحه تماس با ما رو از تو فهرستش پاک کرده
ولی از آنجا که هنر نزد ایرانیان است و بس (!!) این لینک صفحه تماس با ما در سایت باشگاه
ysc.ac.ir - تماس با ما

بالا