Peyman-M

New Member
لایک ها
107
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد شیمی 1394

سلام دوستان عزیز،
در مورد سوالی که تکراری بود و ممکنه برای برخی بچه‌ها ساده و برای برخی دیگه مشکل باشه، پیگیری می‌کنم و ان‌شاءالله اگر به نتیجه‌ی خوبی رسیدم، همین جا اعلام می‌کنم.

بقیه‌ی دوستان هم به هر نحوی که می‌تونند پیگیری لازم رو انجام بدهند.

موفق باشید
سلام
در پیگیری هایی که انجام میدید لطفا یه نکته ای رو لحاظ کنید
در صورت حذف سوالی که شاید سخت ترین سوال امتحان هم بوده افرادی که اونو جواب دادن مدت زمان زیادی رو سرش از دست میدن(20 دقیقه حداقل)
و حتما شما هم شرایط آزمون و وقت کم و نامتناسب اش با تعداد سوالات رو از شاگردانتون مطلع شدید و میدونید این مدت زمان کم نیس و خیلی تاثیر گذاره و میتونستن رو سوالات دیگه ای فکر کنن

لایک ها
5

باسلام خدمت شما استاد گرانقدر و ممنون از زحماتتون
تو حوزه مشهد ماکه از آزمون اومدیم بیرون تا اقای صابری(طلا یک امسال)فهمیدن همچین سوالی دادن گفتن این این سوالو یکی به بچه های انرژی گفته و بعد عکس همون سوالو نشون دادن!!!!!!!!!بله و به همین راحتی سوالای مرحله دو در اختیار بچه های انرژی قرار میگیره
مشکل اصلی اینه که سوال دوره طلا ها بوده و کسی حق انتشارشو نداشته اما یکی سوالو به انرژی اتمی داده
ما هم داریم امضا جمع میکنیم که بفرستیم
واقعا ممنون از زحماتتون یه دنیا تشکر
انشاالله که حق به حق دار برسه

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

البته بچه های بعثت هم سوالو داشتن

روژینا

New Member
لایک ها
3

کف 60 درصد که ینی کسی که هیچ سوال تشریحی حل نکرده باشه هم میتونه قبول شه:204:

ferysh

New Member
لایک ها
1

کف 60 درصد که ینی کسی که هیچ سوال تشریحی حل نکرده باشه هم میتونه قبول شه:204:
تازه ۱۲ نمره هم میتونه از تستی کم بشه!!:204:

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آخرین ویرایش توسط مدیر

negin__

New Member
لایک ها
0

دوستان ناراحتیتون سوال 4 ؟؟؟؟ کل امتحان تشریحیمون لو رفته بود تابناک و چند تا خبر گزاری دیگ هم اعلام کردن

ferysh

New Member
لایک ها
1

دوستان ناراحتیتون سوال 4 ؟؟؟؟ کل امتحان تشریحیمون لو رفته بود تابناک و چند تا خبر گزاری دیگ هم اعلام کردن
میشه لطفا منبع دقیق تر بدید؟من تابناکو بررسی کردم ولی چیزی پیدا نکردم

maral98

New Member
لایک ها
1

تااااابناااااك:13::192::23:
سازمان حقوق بشر اظهار تاسف نكرد؟؟؟
بيييخييياااال

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
در پیگیری هایی که انجام میدید لطفا یه نکته ای رو لحاظ کنید
در صورت حذف سوالی که شاید سخت ترین سوال امتحان هم بوده افرادی که اونو جواب دادن مدت زمان زیادی رو سرش از دست میدن(20 دقیقه حداقل)
و حتما شما هم شرایط آزمون و وقت کم و نامتناسب اش با تعداد سوالات رو از شاگردانتون مطلع شدید و میدونید این مدت زمان کم نیس و خیلی تاثیر گذاره و میتونستن رو سوالات دیگه ای فکر کنن
سلام دوست من
گفتم پیگیری میکنم تا ببینم اصل قصه چی بوده و به شایعات پایان بدم اما قرارم بر این نیست که فعلا سوالی را حذف یا اضافه کنم.
تجربه‌های قبلی نشون داده اگر حقی در حال پایمال شدن است، اینقدر پیگیری میکنم که دفترچه یا کلید عوض بشه و اگر امیدی باشه، حق به حق‌دار برسه.
دوستان دیگه هم باید پیگیری و راستی آزمایی کنند و فعلا از شلوغ‌بازی بپرهیزید.
یاحق

آخرین ویرایش توسط مدیر

Helena.R

New Member
لایک ها
17

قضیه رو الکی بزرگ نکنین...
داریم خودمون با دامن زدن به این شایعه اجازه میدیم المپیاد شیمی رو زیر سوال ببرن،فردا میان میگن اصلا همه المپیادیا کل سوالا رو داشتن!من در مورد هیچ چیزی قضاوت نمی کنم ولی این خبرگزاری محترم اگه می خواد حرفی بزنه باید سند و مدرک معتبر ارائه کنه،نه بر اساس شنیده هاش. لو رفتن سوال با تکراری بودن اون زمین تا آسمون فرق داره.
هرکی هر حرفی میزنه سند و مدرک ارائه کنه.

آخرین ویرایش توسط مدیر

soroush.as

New Member
لایک ها
63

سلام دوستان... اولا خسته نباشید و دوما آرزوی موفقیت دارم براتون
اون سوال شاید بعضی ها داشته بودنش ولی ما هم پیاز داغشو یکم زیاد نمیکنیم؟
من خودم به شخصه اون سوالو جواب ندادم و اگه حذف بشه که به نفعمم هست اما اون طرف قضیه افرادی که اون سوالو نداشتن و حل کردن به شدت ضرر میکنن مثل آقای میر قادری
نتیجه اخلاقی اینکه سوال حذف نمیشه و نبایدم حذف شه و تنها راه اینکه ظرفیت دوره رو بکم ببرن بالا یعنی به جای 40 نفر مثلا 45 تا 50 نفر قبول کنن تا از این حجمه انتقادات تا حدودی قابل قبول کاهش پیدا کنه ....این جاست که به اهمیت این جمله که نه سیخ بسوره و نه کباب پی میبریم ...
از دوستان هم میخوام نظرشون رو درباره کف بگن ... یه نکته هم اینکه اون سوال اول با فرمول خودش به جواب میرسیدیم و بعضی ها که میان میگن فرمولش غلطه باید بدونن که ما باید سوال رو با اطلاعات داده شده حل کنیم حالا شاید اومدو گفت ماست سیاهه ... خیلی طولانی شد ببخشید

روزگار خوش

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام دوستان... اولا خسته نباشید و دوما آرزوی موفقیت دارم براتون
اون سوال شاید بعضی ها داشته بودنش ولی ما هم پیاز داغشو یکم زیاد نمیکنیم؟
من خودم به شخصه اون سوالو جواب ندادم و اگه حذف بشه که به نفعمم هست اما اون طرف قضیه افرادی که اون سوالو نداشتن و حل کردن به شدت ضرر میکنن مثل آقای میر قادری
نتیجه اخلاقی اینکه سوال حذف نمیشه و نبایدم حذف شه و تنها راه اینکه ظرفیت دوره رو بکم ببرن بالا یعنی به جای 40 نفر مثلا 45 تا 50 نفر قبول کنن تا از این حجمه انتقادات تا حدودی قابل قبول کاهش پیدا کنه ....این جاست که به اهمیت این جمله که نه سیخ بسوره و نه کباب پی میبریم ...
از دوستان هم میخوام نظرشون رو درباره کف بگن ... یه نکته هم اینکه اون سوال اول با فرمول خودش به جواب میرسیدیم و بعضی ها که میان میگن فرمولش غلطه باید بدونن که ما باید سوال رو با اطلاعات داده شده حل کنیم حالا شاید اومدو گفت ماست سیاهه ... خیلی طولانی شد ببخشید

روزگار خوش
درسته موافقم منم مطمینا غلط زدم!وقتیو که سر اون سوال گذاشتم میتونست جای دیگه بدردم بخوره نمیشه انتظار داشت سوالی که کلی وقت از ۱۲۰۰نفر گرفته رو حذف کرد! به نظرم صبر کنیم ببینیم چی میشه!آقای خلینا هم فرمودن پیگیری میکنن! بحث دیگه کافیه!

محمد ر

New Member
لایک ها
0

سلام
خسته نباشید
من تابستان گذشته جزوء چهل نفر بودم و اصلا چنین سوالی وجود نداشت
سوال کمی سخت بود ولی قابل حل کردن بود

لطفا جو سازی نکنید​ همه برای امتحان زحمت کشیده اند

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

سلام
خسته نباشید
من تابستان گذشته جزوء چهل نفر بودم و اصلا چنین سوالی وجود نداشت
سوال کمی سخت بود ولی قابل حل کردن بود

لطفا جو سازی نکنید​ همه برای امتحان زحمت کشیده اند
بفرما!!!!!گفتم همش جوه! خونسردی تنها راهه!همه چیز حل میشه

arsalan.d

New Member
لایک ها
0

دوستان سلام
من سر آزمون حواسم پرت شد تشريحي ها رو با مداد نوشتم
به نظرتون مشكلي پيش مياد؟
:29:

محمد ر

New Member
لایک ها
0

من نه ساکن تهرانم و نه ساکن مشهد
در مدرسه دولتی در یکی از شهرستان ها درس می خوانم

کمی فکر بد نیست
چون سوال رو حل نکردی جو می دی

rezanezam

New Member
لایک ها
19

حالا این حرفا رو ول کنین...من که مطمئنم هیج تغییری در سوالا و تصحیح برگه ها ایجاد نمیشه...الکی خودتونو به آب و آتیش نزنید. :7:
بهتره در مورد کف صحبت کنیم.....به نظر شما کف حدودا چند میشه؟؟؟به نظرتون به 75 درصد احتمال قبولی هست؟؟ :194:

محمد ر

New Member
لایک ها
0

باور کنید سوال برای دوره تابستانه گفته نشده بود
چرا حرف های بی پایه رو قبول می کنید و دامن می زنید

tesukuyomi

New Member
لایک ها
112

يكم آرامشتون رو حفظ كنيد،كسي روحش خبر نداشته چه سوالي قرار بوده مرحله دو بياد.اون سوال ٤ هم از دوره چهل نبوده،مربوط به آزمون قبل عيد دوره تيم بوده.هيچ كسي هم نمي دونسته كه قراره بياد.به بچه هاي انرژي و سلام هم تهمت نزنين،شايد از سيستم آموزشيشون خوشتون نياد يا فكر كنين امكاناتشون خيلي خوبه و اين رو بي عدالتي بدونين ولي تبعيض آموزش كجا و تقلب كجا!!؟كمي انصاف بد نيست...
شايد نسبت به سوالا معترض باشين،راهكار داره:به باشگاه نامه بزنين،تهمت و رواج اون همه جوره غير قابل توجيه.راهكارش تهمت به كميته زدن نيست،كميته اي كه بدون چشمداشت و تنها براي حفظ جريان شيمي بين دانش آموز ها تلاش مي كنه،اشتباه ممكنه و وقعوش طبيعي،براي همين راهكار اعتراض و رسيدگي در نظر گرفته شده.هوچي گري قابل دفاع نيست،كمي انصاف داشته باشيم

لایک ها
10

سلام بچه ه اولین سوال ثابتa رو چن درآوردین؟؟؟من 0/0063درآوردم ممنون میشم درصد عملکردتون رو بنویسین..راستی کسی بدون لو دادن سوال4 اون رو درست نوشته؟؟؟

Sharifi_M

New Member
لایک ها
348

تابناک این رو گذاشت:
جوابیه کمیته علمی المپیاد شیمی به تابناکخبری در تاریخ 94/2/18 از طریق سایت خبری تابناک با مضمون " احتمال لو رفتن سوالات المپیاد شیمی " اطلاع رسانی شده که موجب تشویش اذهان عمومی و خصوصا دانش آموزان شرکت کننده در مرحله دوم المپیاد شیمی گردیده است. جای تاسف است که یک سایت خبری با انتشار خبری کذب و بدون ارائه هرگونه مستنداتی فضایی را ایجاد می کند که موجب تحریک روحیات پاک دانش آموزان کشور و نهایتا لطمه به نظام آموزشی کشور می گردد.
در متن خبر منتشر شده آمده است " بر اساس شنیده ها کل پنج سوال تشریحی تماما قبلا در برخی از آموزشگاه های تهران به دانش آموزان آن موسسات داده شده بود" ایا با احتمال دادن و یا شنیدن می توان اینچنین خبر رسانی نمود.
کمیته علمی شیمی با رد کامل این خبر حق هرگونه پیگیری قانونی در خصوص انتشار چنین اخباری و اعاده حیثیت برای کمیته علمی شیمی را برای خود محفوظ می داند.

منبع

اخرین مطلب

بالا