وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_helli85

New Member
لایک ها
0
man 21 ta dorost zadam va 3 ta ghalat yeki nazade(hamoon soale ghalt ro nazadam) albateh benazare khodam 22 ta dorost zadam chon dastmal kaghazi ha too soal zekr nashode ke mitunan ruham biyoftan

Goharshady

New Member
لایک ها
166
به امید خدا همه تون قبول میشین!

saead_ozami

New Member
لایک ها
0
بچه ها من هم در کل 12 تا درست دارم.به نظر من هم امسال کف کامپیوتر 9 باشه. چون حد اقل 10 تا سوال بدیهی داشت و بگیه سوالات هم اگه 1 ساعت وقت می دادند راحت می شد حل کرد.

30na

New Member
لایک ها
16
دوستای گل!
فکر میکنین که اگه پست بزنین که :
"نمره من 23 میشه امیدی به قبولی هست یا نه؟"
کلاس کارتون میره بالا؟
آقای reza_helli85 فکر میکنی من از تو کمتر زدم؟

دوستای گل به این حرفا توجه نکنین درسته امتحان ساده بود ولی ممکنه کف حتی تا 7.75 هم پایین بیاد.

پس اگه هدفتون کامه بشینید واسه مرحله 2 آماده شین!

امید برای بشر مانند بال است برای پرندگان....

"چارلز دیکنز"

30na

New Member
لایک ها
16
دوستای المپیاد کامی!
دیگه بحث در مورد مرحله 1 فایده نداره

بهتره در مورد مرحله 2 صحبت کنیم:
پس اول خودم شروع میکنم:
اولين چيزي كه درمورد مرحله دوم بايد بگم اينه كه سوالاي مرحله ي دوم به هيچ قضيه ي پيچيده اي نياز ندارن و به خرزن(!kharzan) هاي عزير بايد بگم زياد قضايايي كه حفظ مي كنن بدردشون ( حداقل توي مرحله ي دوم‌ ) نمي خوره و فقط دارن وقت خودشون رو با حفظ كردن قضاياي پيچيده تلف مي كنن
, البته اين موضوع معنيش اين نيست كه به هيچ اطلاعاتي توي مرحله ي دوم نياز ندارن ولي اون چيزايي كه نياز دارن خيلي ابتدايي و سادس , يه سري روش حل مسئله (مثل استقرا , لانه كبوتري , اکسترمال و ...) كه اونم فقط با حل كردن زياد مسئله بدست ميارن و با تجربه پيدا كردن توي حل مسئله بدردشون مي خوره و یک سری قضایای ابتدایی توی نظریه ی گراف و ترکیبیات . كم كم كه سوال حل كنين و با سوالاي مرحله ي دوم آشنا بشين به اين حرفم مي رسين و مي فهمين چه سوالي واقعا ارزش حل شدن رو برای المپیاد کام دارن !!! من خودم اول يه سوال رو ميخوندم و كامل مي فهميدم بعد اگه ميديدم رياضياتيه (اين المپياد رياضيا گند زدن به المپياد كامپيوتر! D: ) ميرفتم يه نگاه به حلش مينداختم (كامل نميخوندمش ها!!!) وقتي ديگه مطمئن شدم رياضياتيه(=
= آشغاله) بيخيالش مي شدم (بعضي سوالا زار ميزنن كه تيريپشون رياضيه !) و سعي مي كردم همين چند دقيقه اي رو هم كه مي خونم با سوالاي بدرد نخور تلف نكنم ... (ادامه دارد !)

erfankh

New Member
لایک ها
89
سلام دوستان
من در المپیاد کامپیوتر امسال 10 تا درست زدم 2 تا غلط آیا امید به قبول شدنم هست؟

Electron

New Member
لایک ها
0
به نظر مياد تاپيك خوابيده
اما خب ديگه منم اولين المپيادمه استرس دارم
من 13 تا درست + هيچي غلط زدم. نمرم ميشه 52
بخونم واسه مرحله دوم؟
يه سري منبعم بگيد

mohammad_72

New Member
لایک ها
5
به نظر من بشین واسه مرحله 2 بخون به احتمال زیاد قبولی

maryam-71

New Member
لایک ها
20
سلام.بچه ها من 50 شدم. امیدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

erfankh

New Member
لایک ها
89
کسی نمی خواد جواب منو بده
من با38%قبولم یانه؟

araknet

New Member
لایک ها
0
30na گفت
دوستای المپیاد کامی!
دیگه بحث در مورد مرحله 1 فایده نداره

بهتره در مورد مرحله 2 صحبت کنیم:
پس اول خودم شروع میکنم:
اولين چيزي كه درمورد مرحله دوم بايد بگم اينه كه سوالاي مرحله ي دوم به هيچ قضيه ي پيچيده اي نياز ندارن و به خرزن(!kharzan) هاي عزير بايد بگم زياد قضايايي كه حفظ مي كنن بدردشون ( حداقل توي مرحله ي دوم‌ ) نمي خوره و فقط دارن وقت خودشون رو با حفظ كردن قضاياي پيچيده تلف مي كنن
, البته اين موضوع معنيش اين نيست كه به هيچ اطلاعاتي توي مرحله ي دوم نياز ندارن ولي اون چيزايي كه نياز دارن خيلي ابتدايي و سادس , يه سري روش حل مسئله (مثل استقرا , لانه كبوتري , اکسترمال و ...) كه اونم فقط با حل كردن زياد مسئله بدست ميارن و با تجربه پيدا كردن توي حل مسئله بدردشون مي خوره و یک سری قضایای ابتدایی توی نظریه ی گراف و ترکیبیات . كم كم كه سوال حل كنين و با سوالاي مرحله ي دوم آشنا بشين به اين حرفم مي رسين و مي فهمين چه سوالي واقعا ارزش حل شدن رو برای المپیاد کام دارن !!! من خودم اول يه سوال رو ميخوندم و كامل مي فهميدم بعد اگه ميديدم رياضياتيه (اين المپياد رياضيا گند زدن به المپياد كامپيوتر! D: ) ميرفتم يه نگاه به حلش مينداختم (كامل نميخوندمش ها!!!) وقتي ديگه مطمئن شدم رياضياتيه(=
= آشغاله) بيخيالش مي شدم (بعضي سوالا زار ميزنن كه تيريپشون رياضيه !) و سعي مي كردم همين چند دقيقه اي رو هم كه مي خونم با سوالاي بدرد نخور تلف نكنم ... (ادامه دارد !)
Salam khaste nabashid
be nazare man dorost nist ke begim olampiade riazi be kampiuter gand zade va ya bel ax
emsal ham olampiade kampiuter soali dasht ke riazieie bood ham riazi kheili tarkibiati soal dasht
movaffagh bashid.

rezoos

New Member
لایک ها
17
بله. قبولین. تبریک می گم.

Electron

New Member
لایک ها
0
مرحله دوم كيه؟
وقت كافي واسه من هس كه از صفر شروع كنم؟ (مرحله اول فقط از اطلاعات قبليم زدم 13 تا درست)
يه اطلاعاتي بم بديد واسم خيلي مهمه@

firstbest

New Member
لایک ها
1
پاسخ : کف قبولی المپیاد کامپیوتر

من12تا درست زدم،5تا غلط.قبول ميشم؟

firstbest

New Member
لایک ها
1
پاسخ : کف قبولی المپیاد کامپیوتر

يکي جواب من رو بده.با 12تا درست،5تاغلط قبول ميشم؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

ممنون سروش جان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا