کف قبولی مرحله دوم بیستمین المپیاد شیمی چنده؟

parastoo

New Member
لایک ها
18
حالا به نظر شما کف چنده؟

amir-tavakoli

New Member
لایک ها
521
به به! دوستان کف شناسن ماشاالله هزار ماشالله...

mozhgan-g-ch

New Member
لایک ها
4
براي تعيين كف بايد به يه سايتي كه كف شناسي و طالع بيني و... داره مراجعه كنين!!!!!!!

sady

New Member
لایک ها
20
همه ی اطلاعات در مورد نمره کف قبولی المپیاد ... نوشته ی استاد خلینا در خرداد 88 ؛

لینک

چند تا جمله ی آخرش خیلی مهمه !

bihamta

New Member
لایک ها
345
پارسال خیلی بالا بود...فک کنم بالای 208 بود....

(گفتم تاپیکتون بیاد بالا مام یه نظری داده باشیم)

navidnr2

New Member
لایک ها
0
آقای نجفی گفته بودن نامه بنویسیم به باشگاه واسه این که ظرفیت رو بالا ببرن یعنی این امکان پذیره؟؟؟؟
تا حالا دوره ای این کار رو کردن؟؟؟؟؟؟

pdrpdr

New Member
لایک ها
0
اره ميشه. قبلا هم ظرفيت رو بالا بردن.اگه همه به صورت تلفني و كتبي از باشگاه بخواهيم قبول ميكنن.توروخدا بچه ها اين كارو هممون بكنيم.

Golden-Star

New Member
لایک ها
0
خیلی ضایع میشه... ظرفیت رو ببرن بالا من بازم قبول نشم:دی
بنظر من اگه انزژبمونو بذاریم سر اینکه اصرار کنیم بعضی سوالا رو حذف کنن بهتره!
مثلا سوال 44 یا 47! توی کتابای درسی که بهیچ وجه نیست . بگذریم از اینکه فقط باید از کتابا میومد حالا یخورده سطح بالاتر! توی منابع دیگه هم من تا جایی که گشتم سوال 47 رو پیدا نکردم.
من سوالای سالهای قبل رو که نگاه می کنم میبینم همش از تو کتاب بوده با یه کم نیاز به فکر و دقت بیشتر از یه دانش آموز غیر المپیادی! واسه مرحله 2 هم هرچی متاب شیمی عمومی و آلی و فیزیک و ... داشتم چپوندم تو کمد تمام تمرکزمو گذاشتم رو کتابای درسی!
بیاین اعتراض کنیم سوالای اینجوری رو بحذفن!

seyyedsaeed

New Member
لایک ها
0
شما اي كه ميگي سوالارو بايد حذف كنن مي خواستم بگم المبياد ميديم نه كنكور كه از كتاب درسي بياد يا نياد .

Golden-Star

New Member
لایک ها
0
seyyedsaeed گفت
شما اي كه ميگي سوالارو بايد حذف كنن مي خواستم بگم المبياد ميديم نه كنكور كه از كتاب درسي بياد يا نياد .
قاعدتا سوالی مثل 19 تستی یا فشار بخار تشریحی (شمارشو یادم نیست) تو کنکور نمیاد و مخصوص المپیادیاس! اما من مشکلی باهاشون ندارم!
من از هر المپیادی و بعلم المپیادی که پرسیدم ، گفت این یه ماه فقط رو کتابای درسی تمرکز کن. حتی کتاب پیش دانشگاهی هم توی مرحله دوم المپیاد نمیاد! دعوا نداریم که باهم داریم؟! خیلی ها این سوالارو بلد نبودن!

peyman_delan

New Member
لایک ها
14
به نظر شما امتحان دوره ما بهتر بود يا دوره 19؟؟؟؟
احتمالا مي دانيد كه تو اون دوره كف قبولي 208 از 217 بود و اين يعني اگه دو تا تستي غلط مي زديد بايد نمره تشريحي رو به صورت كامل مي گرفتيد!!!
به نظر من كه اگه دو تا سوال هم از خارج از كتاب بياد بد نيست چون هم امتحان المپيادي تر ميشه و هم اينكه قدرت تفكيك امتحان بالا ميره.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
navidnr2 گفت
آقای نجفی گفته بودن نامه بنویسیم به باشگاه واسه این که ظرفیت رو بالا ببرن یعنی این امکان پذیره؟؟؟؟
تا حالا دوره ای این کار رو کردن؟؟؟؟؟؟
آقای نجفی کی هستن؟ اگه منظورتون من بود اشتباه کردید چون من در هیچ تاپیکی چنین چیزی نگفتم.

najafi2020

New Member
لایک ها
195
دوستان عزیز کلیه سوالات از جمله سوال 47 و 48 استاندارد بود. چون شما غلط حل کردید دلیل نمیشه که باشگاه این سوالات را حذف کنه که شما قبول بشید.

خجالت بکشید. من خودم 1 تستی غلط داشتم. الان باید برم بگم حذفش کنن؟

sady

New Member
لایک ها
20
najafi2020 گفت
دوستان عزیز کلیه سوالات از جمله سوال 47 و 48 استاندارد بود. چون شما غلط حل کردید دلیل نمیشه که باشگاه این سوالات را حذف کنه که شما قبول بشید.

درسته ! سوالا مشکلی ندارن. ولی شما هم کوتاه بیا . بالاخره هر کسی نظری داره دیگه ...

arezu

New Member
لایک ها
4
najafi2020 گفت

آقای نجفی اصلا لحنتون جالب نبود و من واقعا متاسف شدم ! می شه بپرسم شما با پاسخنامه کجا چک کردین که این همه مطمئن و البته با غرور هرچی می خواین بار بقیه میکنین ؟!

اگه تو کل کشور 20 نفر مثل شما زرنگ و باهوش و با دقت بوده باشن هنوز 20 نفر دیگه هستن که می تونن امیدوار باشن ! پس خواهشا این همه به رخ بقیه نکشین ! پیشاپیش هم تبریک میگم قبول شدنتون رو از طرف همه بچه های سایت ..
به امید موفقیت برای همه ی المپیادی ها ..

najafi2020

New Member
لایک ها
195
دوستان عزیز دارید در مورد من اشتباه می کنید. اینجا یکی از دوستان چیزی گفتن که من اصلا نگفته بودم و احتمالا به من ربطش دادن.
باور کنید من این آدمی نیستم که پیش خودتون تصور می کنید. قبولی من هم اصلا مشخص نیست. قبولی هیچکس مشخص نیست. ممکنه کف اصلا 100 باشه.

خدا می دونه کی قبول میشه یا نمیشه. تازه اگه موافق باشید می تونیم نظر سنجی بذاریم که کیا موافق یا مخالف هستن. 100% هرکس امتحان را خراب کرده با این نظرات موافق هستش. به نظر شما نباید فرقی بین کنکور و المپیاد شیمی باشه ؟

دقیقا من متاسف شدم.

arezu

New Member
لایک ها
4
peyman_delan گفت
به نظر شما امتحان دوره ما بهتر بود يا دوره 19؟؟؟؟
احتمالا مي دانيد كه تو اون دوره كف قبولي 208 از 217 بود و اين يعني اگه دو تا تستي غلط مي زديد بايد نمره تشريحي رو به صورت كامل مي گرفتيد!!!
به نظر من كه اگه دو تا سوال هم از خارج از كتاب بياد بد نيست چون هم امتحان المپيادي تر ميشه و هم اينكه قدرت تفكيك امتحان بالا ميره.
بله دقیقا همینطوره ! اینظوری حداقل رو سوالا فکر می کنیم به جا اینکه حفظی جواب بدیم ‍!! من هم با شما موافقم !

najafi2020

New Member
لایک ها
195
تازه خانم آرزو فکر می کنم شما از جمله افرادی بودید که وقتی فهمیدید سوالات امسال بهتر از پارسال هستش خیلی خیلی خوشحال شدید. لطفا در مورد من فکر های عجیب نکنید.

دوستان عزیز برای دیدن نظرات خانم آرزو که قبل از آزمون 4شنبه دادن به لینک زیر مراجعه کنید.

ftopic-2289-days0-orderasc-60.html

arezu

New Member
لایک ها
4
najafi2020 گفت
تازه خانم آرزو فکر می کنم شما از جمله افرادی بودید که وقتی فهمیدید سوالات امسال بهتر از پارسال هستش خیلی خیلی خوشحال شدید. لطفا در مورد من فکر های عجیب نکنید.
من نظرم رو راجع به سوالای امسال کجا نوشتم ؟! هیچ جا ! و اگه قرار باشه بنویسم می گم عالی بود ! تازه سوالای تستیش یه خورده کم نکته تر بود ! اگه کسی اشتباه کرده واقعا بی دقتی مسخره کرده ! مثل خود من که کیلوژول رو توجه نکردم !!!!! این اشتباهی بود که من هیچ وقت نمی کردم ولی سرآزمون کردم ! ( سوالای آقای خلینا رو با آزمون مقایسه کنین .. )

بالا