کف مرحله دو المپیاد شیمی 1391

لایک ها
326
پاسخ : کف مرحله دو

ببخشید که من آقا نیستم ولی نمرمو میگم! 70.75 شیمی .البته از این راه نمیشه به کف پی برد ! چون اصلا معلوم نیست که همه با توجه به کف قبول شدن یا نه . دیروز یه بنده خدایی میگفت پسرش گفته سر جلسه دو نفر بعد نیم ساعت برگشونو دادن (نجوم) ولی تو لیست قبولی ها هستن . پدر یکیشون شغلش...و دیگری... بود و در مدرسه ی ..... درس میخوندن!
اولا شما در این مورد کاملا مطمئن نیستید بعدشم خوب نیست وقتی ادم تو یه کاری موفق نشد بقیه رو مقصر بدونه، خب تو شیمی هم تو مرحله اول من و خیلی از دوستانم 20 دقیقه ای تموم کردیم ولی خودمون خواستیم که تا اخر امتحان بشینیم ........

Moonlight

New Member
لایک ها
533
پاسخ : کف مرحله دو

اولا شما در این مورد کاملا مطمئن نیستید بعدشم خوب نیست وقتی ادم تو یه کاری موفق نشد بقیه رو مقصر بدونه، خب تو شیمی هم تو مرحله اول من و خیلی از دوستانم 20 دقیقه ای تموم کردیم ولی خودمون خواستیم که تا اخر امتحان بشینیم ........
جناب رادرفورد ! آقای دانشمند ! اولا من مثل شما نیستم که واسه نا امید کردن مردم از قول یه نفر دیگه که آدم مهمیه حرف بزنم و بدتر از اون یه آدم مهم ترو شاهد بگیرم که روحشم از جریان خبر نداره ! دوما منم مرحله 1 خیلی زود تموم کردم (البته بنده مثل شما نابغه نیستم که 20 دقیقه ای تموم کنم !) حدودا 45 دقیقه تموم کردم ولی امتحان مرحله دو تشریحیه و مسلما بیش از این حرفا طول میکشه سوما من نگفتم شیمی گفتم نجوم که همه میدونن خیلی بیشتر از شیمی زمان میبره ! چهارما شما از کی تا حالا وکیل وصی باشگاه شدی!؟! بعدشم اصلا شما دلایل شکست منو از کجا میدونی؟ و در انتها من همون اول هم گفتم که اینو یه بنده خدایی تو باشگاه میگفت ! بعید میدونم دروغ باشه چون اگه دروغ بود اون شخص با اون عصبانیت نمیگفت !

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247
پاسخ : کف مرحله دو المپیاد شیمی 1391

تعیین کف بی فایده هست کف رو اعلام نمیکنن چون با نمره کسی قبول نشده که!!!
با پ.ا.رt چند نفر رو نوشتن 2-3 نفر هم با نمره قبول کردن که شک نکنن

SMASZOP

مشاور فیزیک
لایک ها
529

تعیین کف بی فایده هست کف رو اعلام نمیکنن چون با نمره کسی قبول نشده که!!!
با پ.ا.رt چند نفر رو نوشتن 2-3 نفر هم با نمره قبول کردن که شک نکنن
البته همه با پارتی نبودن بعضیا واقعا حقشون بوده!!

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

منم گفتم اسم چند نفر رو نوشتن با Party

sorena313

Active Member
لایک ها
105

راستش ما که آخر از کار این باشگاه سر در نیاوردیم!
ولی دو تا از دوستای مشهد رو میگم که خیلی شاخ بودن !:
اولی با 90% ----> قبول شد
دومی با حدودا 84% ----> قبول نشد
این نفر دوم رو که گفتم بنده خدا سر همین قضیه از مشهد رفت تهران که اعتراض کنه؛ گفته بودن نمره اش رو مرز کف قبولیه، ولی قبول نشده

gonahkar

New Member
لایک ها
67

راستش ما که آخر از کار این باشگاه سر در نیاوردیم!
ولی دو تا از دوستای مشهد رو میگم که خیلی شاخ بودن !:
اولی با 90% ----> قبول شد
دومی با حدودا 84% ----> قبول نشد
این نفر دوم رو که گفتم بنده خدا سر همین قضیه از مشهد رفت تهران که اعتراض کنه؛ گفته بودن نمره اش رو مرز کف قبولیه، ولی قبول نشده
یه چند نفری مثل ایشون هستن که همینطوری قبول نشدن

بهراد

New Member
لایک ها
214

بالاترین نمره که من دیدم جزو قبول نشده ها 74 بوده...
بنابراین کف باید بالای 75 باشه ولی دیگه بیشتراز 76 هم نیست!چون اگه بود،لااقل یکیو میدیدم همونروز...

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

من 75 هم شنیدم. نمیدونم درست تصحیح کردن یا نه! ولی خودشون که میگفتن خوب نوشتن....

bahman

New Member
لایک ها
270

من 75 هم شنیدم. نمیدونم درست تصحیح کردن یا نه! ولی خودشون که میگفتن خوب نوشتن....
بچه ها من 79 در صد زدم چرا قبول نشدم؟

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

این ها که بچه ها میگن درصد نیس نمره از 88 هست. اگه 79 درصد زدید نمرتون تقریبا 70 بود دیگه؟

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

منه بیچاره شدم 72.5 سر یه سری چیزا چرت و پرت الکی نیم نمره...یه نمره ازم کم شد...مثلا تو سوال دو سر ننوشتن یه سری چیزا 2 نمره ازم کم شد در صورتی که جوابم درست بود...
یا تو سوال بدست آووردن انرژی یونش سر ننوشتن:eبی نهایت -e1...یک نمره ازم کم شد....چون من نوشته بودم منفی e1چون فک می کردم انرژی لایه بی نهایت صفره و لزومی نداره که دوباره بنویسمش!!!

MEA76

New Member
لایک ها
860

با این که خیلی وقته از مرحله دو دوره 22 می گذره و الآن داره جو دوره 23 کم کم بین بچه ها می افته بد نیست بدونید که کف مرحله 2 دوره 22 نمره 74.5 بود .

امتحان تشریحی همینجوریه. باید جواب رو کامل کامل بنویسید حتی از نوشتن چیزای بدیهی هم نباید صرف نظر کنید.

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

با این که خیلی وقته از مرحله دو دوره 22 می گذره و الآن داره جو دوره 23 کم کم بین بچه ها می افته بد نیست بدونید که کف مرحله 2 دوره 22 نمره 74.5 بود .

امتحان تشریحی همینجوریه. باید جواب رو کامل کامل بنویسید حتی از نوشتن چیزای بدیهی هم نباید صرف نظر کنید.
می دونم که خیلی می گذره ولی دیشب که داشتم تو انجمن ها می گشتم یهو هوس کردم تو این تاپیک پست بذارم!!!!
من سوخته همین خلاصه نویسی هام هستم!!!:20:

لایک ها
344

پس اگه به قول شما بچه های انجمن تو باشگاه.....بازی زیاده!
پس بدا به حال ماها که.....نداریم باید خودمونو بکشیم ببینیم قبول میشیم یا نه؟
من اول دبیرستانم و حالا که این موضوعو میبینم کلا نا امید شدم چون من p a r t iندارم.
ببخشید منظور شما از نمره74.5 که کف قبولیه نمرس یا درصده؟:17::17::17::223::223::229:

sorena313

Active Member
لایک ها
105
بالا