کدام را قبول دارید؟

• مجموع رای دهندگان
    78

AlimA

New Member
لایک ها
178
پاسخ : گاج؟ قلم چی؟ گزینه 2؟ یا .....

تجربه ی شخصی خود من که سال گذشته همه ی آزمون های گزینه۲ و یه سری آزمون های قلم چی و آزمون های جامع سنجش رو دادم اینه که:
از لحاظ کیفیت سوالا و اینا بدون شک و با اختلاف بسیار زیاد گزینه ۲ از بقیه ی آزمون ها بهتره! اما خب قلم چی از جهت مشاوره و جامعه ی آماری خیلی بهتر از گزینه ۲ ه. از لحاظ بودجه بندی آزمون ها هم من مال قلم چی رو ندیدم ولی برا گزینه ۲ نسبتا منطقیه ...

saeed1kt94-2

New Member
لایک ها
2

دوستان قلم چی تو تابسون سوالاش ماس شده
کلا همین جوری ه یا فقط تابستون؟

only physics

New Member
لایک ها
2,386

دوستان قلم چی تو تابسون سوالاش ماس شده
کلا همین جوری ه یا فقط تابستون؟

فقط تابستون اينطوريه .

در طول سال خوب ميشه.

ان شاء الله موفق باشيد

S.E.J

New Member
لایک ها
175

قلمچی منظم تره و جامع آماریشم بیشتره...میتونی با افراد بیشتری خودتو بسنجی تا بقیه آزمونا

saeed1kt94-2

New Member
لایک ها
2

من فقط تو آزمون غیر حضوری گزینه 2 شرکت می کردمچون شنیده بودم سوالاش خیلی خوبهولی زیست رو با یه مطالعه ساده 100 زدماصلا سبک سوالاش شبیه کنکور نیستالبته قلم چی هم اگه آقای علی کرامت رو نداشت خیلی فرقی با بقیه نمی کرد

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

فقط تابستون اينطوريه .

در طول سال خوب ميشه.

ان شاء الله موفق باشيد
البته زیست مثل همیشه پر قدرت هست
تو درسای دیگه اینجوری شده
خصوصا عمومی ها که از زرد عمومی سوال میدن و استاندارد آزمون رو تا حدودی کاهش میده
اگه کانون فقط دفترچه عمومی و اختصاصی رو جدا می کرد دیگه حرف نداشت به کل

loyal75

New Member
لایک ها
211

من فقط تو آزمون غیر حضوری گزینه 2 شرکت می کردمچون شنیده بودم سوالاش خیلی خوبهولی زیست رو با یه مطالعه ساده 100 زدماصلا سبک سوالاش شبیه کنکور نیستالبته قلم چی هم اگه آقای علی کرامت رو نداشت خیلی فرقی با بقیه نمی کرد

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

البته زیست مثل همیشه پر قدرت هست
تو درسای دیگه اینجوری شده
خصوصا عمومی ها که از زرد عمومی سوال میدن و استاندارد آزمون رو تا حدودی کاهش میده
اگه کانون فقط دفترچه عمومی و اختصاصی رو جدا می کرد دیگه حرف نداشت به کل
در طول سال جدا میشه.. البته فقط برای پیش دانشگاهی..

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

من پارسال گزینه 2 بودم ولی امسال میخوام برم قلمچی !!!
با اینکه از مسئولان بالا دست قلمچی ( کاظم آقا و دوستان :4: ) بدم میاد ولی مجبورم به جایی برم که با بچه های خرخون شهرمون و کشور رقابت کنم !!!
گزینه 2 یه چیز بسیار بد داره که اون هم اینه که رتبه های برتر رو نشون نمیده تا آدم انگیزه بگیره و این برای من خیلی مهمه !!!

soroush-lp

New Member
لایک ها
33

سلام بچه ها ، من همه ي ازمون هاي سازمان سنجشو ثبت نام كردم ولي الان ميگن فقط جامع هاش خوبه چيكار كنم ؟ يني واقعا به درد نميخوره ؟

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

برادرم تو قلمچی بود نتیجه ی خیلی خوبیم گرفت

ALI493

Member
لایک ها
81

ه توصیه.......

من تابستون آزمون های گزینه دو رو شرکت کردم آزمون هاش واقعا عالی بود اما برنامه ریزی و مشاورش واقعا بد بود طوری که من دو بار مشاورشو رفتم اما راه حلی واسه مشکلات من ندادند
(خاطر نشان کنم مشکل من بی دقتی اون هم به اندازه فوق تصور..........) الان برنامه ریزی های این موسسه هم براتون گذاشتم ببنین واقعا این ها چه آدمی هایی هستن...............

Download Riyazi A - 1 (2).pdf

amirhossein1376

Well-Known Member
لایک ها
272

عمومی ها که از زرد عمومی سوال میدن و استاندارد آزمون رو تا حدودی کاهش میده
موافقم
واقعا سطحش میاد پایین
مثلا درس زبان که راحته ولی درک مطلبش لغات پشیم داره و الان وقتش نیست یا ادبیات و دین و زندگی

منم مجبور شدم گرفتمش ولی به دردم نخورد چون فقط عربی و دینیش مفید بود

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

سلام بچه ها ، من همه ي ازمون هاي سازمان سنجشو ثبت نام كردم ولي الان ميگن فقط جامع هاش خوبه چيكار كنم ؟ يني واقعا به درد نميخوره ؟
سنجش یکمی غیر استاندارده از بعضی نظرات.
من پارسال که شرکت میکردم یادمه ادبیاتش خیلی ترتیب سوالاتش بهم ریختست!!!حتی آزمون های جامعش.
مثلا 2 تا تست معنی داده بعد 4 تا تست قرابت داده بعد 1 تست املا داده!!!
خیلی بده تموم ذهن آدم بهم میریزه!
به نظرم با قلم چی میشه نتیجه ای رو که میخوای بدست بیاری.
موفق باشی

لایک ها
27

moteasefane har kodom yek vizhgie khubi daran ke un yeki nadare ... masalan gozine 2 soalat vaghean khoob o nazdik be konkoor dare vali barnamash adamo divoone mikone kheili feshordast vali ghalam chi ye zare in zarde omomiish badesh karde va ye seri soalaye alaki o bazi oghat hal nemishan masalan azmoone in hafte soale avale ziste sale dovomesh eshtebah bood chon sitopelasm ro joz mohite darooni gerfte bood va ino hata ketab tooye fasle yeki moone be akhar ba serahat naghz mikone....

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

moteasefane har kodom yek vizhgie khubi daran ke un yeki nadare ... masalan gozine 2 soalat vaghean khoob o nazdik be konkoor dare vali barnamash adamo divoone mikone kheili feshordast vali ghalam chi ye zare in zarde omomiish badesh karde va ye seri soalaye alaki o bazi oghat hal nemishan masalan azmoone in hafte soale avale ziste sale dovomesh eshtebah bood chon sitopelasm ro joz mohite darooni gerfte bood va ino hata ketab tooye fasle yeki moone be akhar ba serahat naghz mikone....
البته طبق گفته های دوستان قلمچی در طول سال تحصیلی آزمون های بهتری خواهد داشت و با سبک تابستانی آن کاملا متفاوت خواهد بود !!!

لایک ها
27

البته طبق گفته های دوستان قلمچی در طول سال تحصیلی آزمون های بهتری خواهد داشت و با سبک تابستانی آن کاملا متفاوت خواهد بود !!!

این واقعا افتضاحه که غلط علمی داشته باشن..هزاران دانش اموز توی سطح کشور نکته های سوالاتشونو میخونن حاالا شما تصور کن که اینا تمام اون دانش اموزا رو گمراه کردن :|
فقط امیدوارم یه ذره وجدان داشته باشن و از مهر سوالاشون حداقل غلط علمی نداشته باشه....

haniye1996

New Member
لایک ها
16

ب نظر من قلم چی خیلی بهتره از بقیه.
تقریبا میشه گفت اگه سوالای کنکور سخته شاید توی بعضی سوالا قلمچی ی خورده(در حد استاندارد)سخت تر باشه تا دانش آموز روی سوالای سختتر سرمایه گذاری کنه و بتونه سوالای سخت کنکور رو راحت تر جواب بده/سوالاش تقریبا ب کنکور خیلی شبیه ترن تا بقیه موسسه ها/برنامه قلمچی هم اینکه منظمه و هم هفته ها طوریه ک اگه بابرنامه ریزی بریدجلو وتقسیم بندی کنید حجم درس ها متعادل میشه و میتونید توی 2 هفته هم دروس رو بطور کامل بخونید هم تست کارکنید/تایم های پیشنهادی واسه هر درس توی آزمون بنظرمن خیلی مناسبن(البته من از تایم بقیه موسسه ها خبرندارم!)/از نظر مشاوره برنامه ریزی هاش خوبه؛روش های مدیریت زمانش عالیه؛روش های تست زنیش هم خیلی خوبه/
بعد ی چیز دیگه(البته این ملاک نیس ولی خوب ی پوئن مثبته!):اگه دقت کرده باشین رتبه های برتر و تکِ هر سال تقریبا بیش از50% از قلمچین!همین ب آدم انگیزه میده!!!!!!!!
.
.
اما تا دانش آموز خودش درس نخونه و تلاش نکنه اگه سوالای کنکور رو هم بذارن جلوش ب دردش نمیخوره.................

صلوات

New Member
لایک ها
104

سلام به نظر من حتما حتما برین قلم چی چون از لحاظ جامعه اماری بسیار خوب هست و رتبه های برتر کنکور در اون جا ثبت نام کردن
خدمت دوستان عزیز بگم که شاید قلم چی یکم سخت تر از بقیه باشه اما این سختی به خاطر این هست که ما نکته بین تر باشیم
و تو هر سوال قلم چی کی نکته هست که ما باید اونا رو استخراج کنیم و در برگه خودمون بنویسیم

H sahar H

New Member
لایک ها
457

بچه ها ما تو مدرسمون گفتن سنجش آزمایشی دیگه برداشته شده و به جاش با گزینه دو قرار داد بستن :33::33:واسه همین اجباری باید بریم گزینه دو ....(گفتن همه جا همینجوریه:106:!)ولی در کنارش اگه دوست داشتیم قلمچی هم میتونیم بثبتنامیم بریم:29::29::29:
خب نمیشه که!!:209:
آخه تاریخ بعضی ازموناش مثله همه
این قضیش چیه؟؟
واقعا سنجش برداشته شده؟؟ آخه تا پارسال تو مدرسمون همه سال چهارمی هارو اجباری سنجش ثبت نام میکردن ولی امروز بهمون گفتن سنجش برداشته شده بجاش باید اجباری بریم گزینه دو:102:
به شما هم گفتن سنجش برداشته شده یا؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

Mohammadjj

Active Member
لایک ها
119

بچه ها ما تو مدرسمون گفتن سنجش آزمایشی دیگه برداشته شده و به جاش با گزینه دو قرار داد بستن :33::33:واسه همین اجباری باید بریم گزینه دو ....(گفتن همه جا همینجوریه:106:!)ولی در کنارش اگه دوست داشتیم قلمچی هم میتونیم بثبتنامیم بریم:29::29::29:
خب نمیشه که!!:209:
آخه تاریخ بعضی ازموناش مثله همه
این قضیش چیه؟؟
واقعا سنجش برداشته شده؟؟ آخه تا پارسال تو مدرسمون همه سال چهارمی هارو اجباری سنجش ثبت نام میکردن ولی امروز بهمون گفتن سنجش برداشته شده بجاش باید اجباری بریم گزینه دو:102:
به شما هم گفتن سنجش برداشته شده یا؟؟؟
دروغه مدرسه ما داره ثبتنام میکنه.

بالا