یک در دو دل در باره بیمــــاریم

amin

New Member
لایک ها
515
پاسخ : یک در دو دل در باره بیمــــاریم

سلام دوباره دوستان عزیزم :53:
نماز روزه هاتون قبول
خوب امروز اخرین روز ماه مبارکه و عید فطر رو پیشاپیش به همتون تبریگ میگم
از همتون به خاطر روحیه ای که به من دادید سپاسگزارم
حرفای اثر بخش ودلگرمی های شما باعث شده تا امید از دست رفتم برگرده و روحیه من در رابطه با این بیماری قویتر شه
از همتون تشکر میکنم وامیدوارم یه روزی بتونم جبران کنم
شما با من مثل اعضای یک خانواده رفتار کردید به من روحیه دادید و من واقعا طرز فکرم درباره ی این مریضی تغییر کرد
امیدوارم همتون همیشه و در هر کجا سالم و تندرست باشید و قدر این نعمت رو بدونید و خدارو شکر کنید به خاطر این نعمت
من از همینجا از همتون خداحافظی میکنم و به خدا میسپارمتون و بازم ازتون تشکر میکنم بابت روحیه ای که به من دادید
به امید اینکه تمام مریضان درمان بشن و هیچکس روی تخت بیمارستان نباشه
خداحافظ همگی تا روزی که به لطف خدا بیماری منم درمان شود و بینایی از دست رفتم برگرده
در پناه حق
یا علی

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

به عنوان اخرین پستم این ایه ی مبارکه رو همیشه به یاد داشته باشید:

«الَّذينَ آمَنُوا وَ تَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ» (الرعد – 28)

FBI11

New Member
لایک ها
0

باید به خدا توکل کرد خدا کسی نیست که اگه کسی توکل کرد بکشه کنار تا اون شخص بیفته زمین
ما خدا ی قادر مطلق رو داریم
میدونید خوبی ما ایرانیا چیه؟؟؟ اینه که سرورمون علی ابن موسی الرضا ضامن اهوست

amin

New Member
لایک ها
515

یه بیماری چشمی 1.5 سال عذابم داد به پزشکای متعددی رفتم همشون فقط یه حدس میزدن امروز پیش یه دکتری رفتم که فکرشم نمی کردم بتونه تشخیص بده ولی اشتباه میکردم کاملا چشمامو معاینه کرد و تشخیص دقیق و قطعی رو داد
گفت زجاجیه داره جدا میشه البته خطرناک نیست ولی باید هر شش ماه تحت معاینه باشی تا اگه مشکلی پیش اومد سریع درمان بشه
امروز بهترین روز بعد یک ونیم سال بود خیلی خوشحال شدم هرچند جداشدگی زجاجیه یکی از بیماری های چشمی نسبتا خطرناک محسوب میشه ولی خوبیش اینه که تاثیراتی که روی بینایی گذاشته دائمی نیست به شرطی که باعث پارگی شبکیه نشه به هر حال از بیماری های دیگه که پزشکای دیگه بهم تلقین میکردن بهتره
خدارو شکر میکنم به خاطر این لطف و مرحمتش و به خاطر اینکه فرصتی دوباره داد تا قدر نعمت ها و سلامتیو بهتر بدونم

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

ما هم خوشحال شدیم !!!
ایشالله که همین مشکل هم برطرف بشه !!!
هورااااااا !!!!!!!!!!!!!!!
:110::110::110:

Marshall

New Member
لایک ها
970

امین جان مطمئنا من و امثال من که این بیماری رو تحمل نکردند و باهاش درگیر نبودن نمیتونن کاملا درکت کنند...

اما همه ما تو زندگی یه دردی رو تحمل کردیم...حالا از هر نوعش...هر چند به پای بزرگی بیماری تو نرسه...

من واقعا خیلی ناراحت شدم این موضوع رو فهمیدم، امید وارم که هر چه زودتر به صورت کامل بیماریت درمان بشه و از شر این بیماری خلاص شی:53:

خدا با ماست...

haniye1996

New Member
لایک ها
16

امین جان از خدا میخوام همیشه سالم و سلامت و شاد باشی

S.E.J

New Member
لایک ها
175

وای..

خیلی ناراحت شدم دوست عزیز

توکلتون به خدا باشه...

من واقعا به معجزه ایـــــــمان دارم!..چون خودم بارها دیدم...متوسل بشین به امام حسین (ع) ...مطمئن باشین 2عاتون مستجاب میـشـه...

جمله ی "همیــــــــــــشه لحظه ی آخر خدا نزدیکتر میشه.." رو بارو داشته باشین..بارها برای خودم پیش اومده ..شک نکنین خدا هیچ وقت بنده هاشو تنها نمیذاره...

نه تنها مــــــن بلکه ما , همه ی آیریسکی ها براتون 2 عا میکنیم...

درپناه حق:63:

medad rangi

New Member
لایک ها
18

امیدوارم هرچه سریعتر کامل سلامتیتون رو ب طور کامل بدست بیارید امین جان:63:

فاطمه

New Member
لایک ها
16

درکتون میکنم تقریبا.چون چشمای منم ضعیفه و هی میره بالـا(ارثی).
امیدوارم شفابگیرید.
چشم خیلی مهمه!

:63::63::63:

بالا