venus 76

New Member
لایک ها
14
پاسخ : ♀ کلاس‌های آموزش المپیاد - پاییز 1393 ♂

سلام
برای رشته ی زیست قطعی نشده که چه دبیرایی هستن؟
دبیرا برای من خیلی مهمن

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
برای رشته ی زیست قطعی نشده که چه دبیرایی هستن؟
دبیرا برای من خیلی مهمن
سلام @venus 76

پاسخ در این پست داده شده است:
http://www.irysc.com/forum/t17822-2/#post228655

نام اساتید مثل جامعه‌ی آماری آزمون است، سود آن به دانش‌پژوه (دانش‌آموز) نمی‌رسد.

موفق و پیروز باشید

لایک ها
1

از نظر من در کلاس ها ثبت نام نکن خودت شروع کن برای شروع از کتاب فیزیک زنده استفاده کن بعد از کتاب های هالیدهی بعد شروع کن به سوال حل کردن اگر جایی مشکل داشتی انجارا تقویت کن مثلا اگر در نور مشکل داشتی کتاب الفبای نور را بخوان .

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

از نظر من در کلاس ها ثبت نام نکن خودت شروع کن برای شروع از کتاب فیزیک زنده استفاده کن بعد از کتاب های هالیدهی بعد شروع کن به سوال حل کردن اگر جایی مشکل داشتی انجارا تقویت کن مثلا اگر در نور مشکل داشتی کتاب الفبای نور را بخوان .

parisaF

New Member
لایک ها
0

سلام من سال سوم دبیرستان هستم تصمیم دارم در این دوره از کلاس های امادگیتون شرکت کنم سوالی که دارم این که برای این که در کلاس هاتون شرکت کنم وبیشترین استفاده را ببرم در روز شروع کلاس ها باید در چه زمینه ومباحثی امادگی داشته باشم؟و مباحث مذکور را باید در چه سطحی بلد باشم؟چه کتاب هایی را توصیه می کنین تا در ان روز امادگی ما کامل باشه؟در ضمن میشه به سطح کلاس ها از 0تا10 نمر بدین.راستی یادم رفت من می خوام در المپیادشیمی شرکت کنم باتشکر.
:1::1::96:

لایک ها
0

سلام.من کلا تازه واردم.شهرمون تا حالا یدونه مدال هم نداشته ومن می خوام اولین مدال شهرمون رو بگیرم.
بچه ها برام خیلی دعا کنید وبهم بگین برا یه دانش آموز دوم دبیرستانی که تو المپیاد شیمی شرکت کرده چه منبعی مفیده(برا تازه وارد ها)؟؟؟؟:133:

راستی کلاس های المپیاد فقط برا بچه های تهرانیه؟؟؟؟
فقط توی تهران برگزار میشه؟؟؟؟:71:

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

سلام دوستان گرامی،
سلام من سال سوم دبیرستان هستم تصمیم دارم در این دوره از کلاس های امادگیتون شرکت کنم سوالی که دارم این که برای این که در کلاس هاتون شرکت کنم وبیشترین استفاده را ببرم در روز شروع کلاس ها باید در چه زمینه ومباحثی امادگی داشته باشم؟و مباحث مذکور را باید در چه سطحی بلد باشم؟چه کتاب هایی را توصیه می کنین تا در ان روز امادگی ما کامل باشه؟در ضمن میشه به سطح کلاس ها از 0تا10 نمر بدین.راستی یادم رفت من می خوام در المپیادشیمی شرکت کنم باتشکر.
:1::1::96:
[MENTION=20136]parisaF[/MENTION] برای شیمی سرفصل‌ها در اولین نوشته مشخص شده است، برای اولین دوره بهتر است مروری کوتاه (یا درس‌هایی را که مسلط هستید، مرور تکمیلی) بر روی کتاب‌های زیر داشته باشید:
کتاب درسی دوم دبیرستان بخش‌های اول و دوم
کتاب درسی سوم دبیرستان یخش اول
کتاب‌های تست مبتکران (فصل‌های مربوطه)
کتاب 2000 مساله شیمی (بخش‌های مربوطه)
در این کلاس‌ها علاوه بر تدریس سریع موضوعات و مرور نکات لازم، تمرین‌های مناسبی نیز حل و بررسی خواهد شد.

سلام.من کلا تازه واردم.شهرمون تا حالا یدونه مدال هم نداشته ومن می خوام اولین مدال شهرمون رو بگیرم.
بچه ها برام خیلی دعا کنید وبهم بگین برا یه دانش آموز دوم دبیرستانی که تو المپیاد شیمی شرکت کرده چه منبعی مفیده(برا تازه وارد ها)؟؟؟؟:133:

راستی کلاس های المپیاد فقط برا بچه های تهرانیه؟؟؟؟
فقط توی تهران برگزار میشه؟؟؟؟:71:
@عاشق خدا
کلاس‌های متمرکز در شهر تهران و برای همه‌ی دانش‌آموزان کشور برگزار می‌شود. همانطور که گفته شده امکان رزرو هتل برای شهرستانی‌ها وجود دارد.
در مورد منابع تاپیک‌های بسیاری در تالار وجود دارد، جستجو کنید.

موفق و پیروز باشید

shohada

New Member
لایک ها
1

من تا به حال هیچ منبعی را مطالعه نکرده ام آیا سطح کلاس های شما با سطح علمی من هم خوانی دارد یا خیر؟ لطفا در جواب به پیغام من عجله کنید چون اگه کلاس ها هم خوانی داشته باشد باید زوز زود در کلاس ها ثبت نام کنم چون خیلی وقت تامرحله اول باقی نمانده است.با تشکر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

من تا به حال هیچ منبعی را مطالعه نکرده ام آیا سطح کلاس های شما با سطح علمی من هم خوانی دارد یا خیر؟ لطفا در جواب به پیغام من عجله کنید چون اگه کلاس ها هم خوانی داشته باشد باید زوز زود در کلاس ها ثبت نام کنم چون خیلی وقت تامرحله اول باقی نمانده است.با تشکر
سلام [MENTION=20172]shohada[/MENTION]
اگر رادیو المپیاد 19 مهر که ویژه زیست شناسی است را دانلود کنید و تا شروع کلاسها به دقت گوش کنید، حتما حضور شما در کلاسها بسیار مفیدتر خواهد بود.
این کلاسها با نگاه ویژه به بچه‌های تازه‌کار طراحی شده است.

موفق باشی

لایک ها
40

داخل بخش راهنما چيز هايي براي هتل نوشته شده بود موخاستم بدونم آيا از هتل با سرويس يه محل كلاس ميريم يا نه بايد خودمون بيايم ؟؟ همه دانش آموزان در هر سطحي ميتونن شركت كنن؟؟ آدرس كلاس ها كجاست ؟؟

ممنون ميشم اگر جواب بدين .

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683

داخل بخش راهنما چيز هايي براي هتل نوشته شده بود موخاستم بدونم آيا از هتل با سرويس يه محل كلاس ميريم يا نه بايد خودمون بيايم ؟؟ همه دانش آموزان در هر سطحي ميتونن شركت كنن؟؟ آدرس كلاس ها كجاست ؟؟

ممنون ميشم اگر جواب بدين .
سلام @daneshmand fizic
از محل هتل‌ها تا محل تشکیل کلاس سرویس برقرار است.
دانش‌آموزانی که برای مرحله‌ی اول آماده می‌شوند (یا قصد دارند آماده شوند) در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند (یا بهتر است شرکت کنند) البته مطالب مقدماتی مرحله‌ی دوم نیز تدریس خواهد شد.
آدرس کلاس‌ها در مراکز آموزشی (دختران و پسران) مرکز تهران است که روز 12 آبان از طریق تلفن و پیامک به اطلاع شرکت‌کنندگان خواهد رسید.

موفق باشی

zeezee

New Member
لایک ها
27

سلام.منفقط میخوام در المپیاد های آزمایشی شرکت کنم باید چیکار کنم؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام.منفقط میخوام در المپیاد های آزمایشی شرکت کنم باید چیکار کنم؟
سلام دوست من،
به سایت آزمون آیریسک مراجعه کنید تا از نحوه‌ی شرکت در آزمون حضوری و مجازی مطلع شوید.
یادتان باشد که برای ثبت نام دبیرستانی (گروهی) در آزمون 22 آبان فقط تا 11 آبان فرصت دارید.

لایک ها
5

من برای آزمون آزمایشی 23 آبان حضوری در تهران، از طریق اینترنتی ثبت نام کردم. در انتها تنها شماره ی رسید و تراکنش را دریافت کرده ام. رشته ام هم پرسیده نشد. کارت آزمون را از کجا می توانم بگیرم؟؟ رشته ام کامپیوتر است اما پرسیده نشد.

ادامه ی مراحل ثبت نام چگونه است؟ تنها کافیست جمعه به مکان برگزاری آزمون روم؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

من برای آزمون آزمایشی 23 آبان حضوری در تهران، از طریق اینترنتی ثبت نام کردم. در انتها تنها شماره ی رسید و تراکنش را دریافت کرده ام. رشته ام هم پرسیده نشد. کارت آزمون را از کجا می توانم بگیرم؟؟ رشته ام کامپیوتر است اما پرسیده نشد.

ادامه ی مراحل ثبت نام چگونه است؟ تنها کافیست جمعه به مکان برگزاری آزمون روم؟
سلام دوست من،
اصل خبر توضیحات کافی را نیز داده است:
.:. المپیادهای علمی ایران .:. آیریسک - اولین المپیاد آزمایشی سال 1393 در حوزه‌ی تهران

در صورتی که همچنان سوالی باقی است، به اینجا مراجعه کنید:
http://www.irysc.com/forum/t17992/

موفق و پیروز باشید

zeezee

New Member
لایک ها
27

سلام.مرحله ی اول المپیاد آزمایشی حضوری آیریسک روز 22 است یا روز 23 آبان؟لطفا جواب بدید

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام.مرحله ی اول المپیاد آزمایشی حضوری آیریسک روز 22 است یا روز 23 آبان؟لطفا جواب بدید
سلام دوست من،
کلا دقت خودت رو بالاتر ببر :)
تاپیک مربوط به آزمون:
آیریسک ◙ المپیادهای آزمایشی آیریسک در سال 1393 ◙

در خبر آزمون حضوری هم نوشته شده که بچه‌های تهرانی ساعت 8 روز 23 میان و در حوزه امتحان می‌دهند. بقیه‌ی بچه‌ها هم طبق اطلاعیه‌ای که به مدرسه یا نمایندگی اونها شده در آزمون شرکت می‌کنند:
.:. المپیادهای علمی ایران .:. آیریسک - اولین المپیاد آزمایشی سال 1393 در حوزه‌ی تهران

موفق باشی

Kia 24

New Member
لایک ها
131

سلام.مدرس های ادبی چه کسانی ان؟در ضمن مگه باشگاه منابعو تا 29 آبان اعلام میکنه؟ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر

soshiant

New Member
لایک ها
107

سلام.مدرس های ادبی چه کسانی ان؟ممنون
کنسل شد این هفته
راستی فقط این هفته کنسله یا هفته های بعد هم کنسل میشه؟ بررسی منابع مشتری بیشتر داره

Kia 24

New Member
لایک ها
131

کنسل شد این هفته
راستی فقط این هفته کنسله یا هفته های بعد هم کنسل میشه؟ بررسی منابع مشتری بیشتر داره
29 و 30 کنسله؟به خاطر اعلام نشدن منابع؟

بالا