بررسی مرحله اول سی و هفتمین المپیاد ریاضی - بهمن 1397

درصد شما در سی و هفتمین المپیاد ریاضی چند است؟

• کمتر از 20 درصد

رای 1 5.6%
  • بین 20 تا 40 درصد

رای 11 61.1%
  • بین 40 تا 60 درصد

رای 5 27.8%
  • بین 60 تا 80 درصد

رای 0 0.0%
  • بین 80 تا 100 درصد

رای 1 5.6%

• مجموع رای دهندگان
    18

IRYSC-team

مدیر آیریسک
لایک ها
683
سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

یک مرحله‌ی اول دیگر گذشت و اکنون همه‌ی دانش‌پژوهان اضطراب دارند که قبول می‌شوند یا نه، سال‌ها دیده‌ایم که درصدهای بالای 90 هم "کف‌بین" می‌شوند یا به رمال‌ها روی می‌آورند. برای آشنایی با کف‌قبولی المپیاد، اینجا [+] را مشاهده کنید تا نگرانی شما کمتر شود.
این تاپیک فقط برای بررسی سوالات و ارایه‌ی نظراتی در نظر گرفته شده است که قرار است چیزی را به دیگران یا خودتان آموزش دهد یا دوست دارید سال‌ها در خاطرها بماند. برای بحث‌های کم‌اهمیت و کف‌بینی و ... فقط در نظرسنجی شرکت کنید تا حدود نمره‌ی بچه‌ها به دست آید.

لطفا موارد زیر را رعایت کنید:
  1. فقط بحث‌های علمی، بررسی گزینه‌ها و ارایه‌ی کلید و راه حل در این تاپیک قرار گیرد.
  2. کف بینی ممنوع
  3. ارایه‌ی درصد خودتان ممنوع
  4. بحث دونفره ممنوع
  5. ایجاد اضطراب در دیگران ممنوع
  6. در پاسخ به پرسش علمی یک نفر، حتما از دکمه‌ی "نقل قول" استفاده کنید.
موفق و پیروز باشید :cool:

Seyede.Bahar

New Member
لایک ها
0
دوستان جوابا رو از کجا میشه چک کرد؟
سایت یا تلگرام یا ....؟

لایک ها
2
سلام
ببخشید من یه سوال برام پیش اومده که می خواستم تو وبلاگ رسمی المپیاد ریاضی سوالم و بپرسم ولی نمی دونم چرا هر چی نام نویسی می کنم رمز و برام نمی فرسته. سوالم این بود که من دهمم و امسال المپیاد ازمایشی قبول شدم و می دونستم که برگه های ازمایشی ها برای مرحله دو تصحیح نمی شه ولی خب وقتی گفتن نتیجه ها اعلام شده همینجوری رفتم تو سایت هم گام و اونجا دیدم برا من وضعیت قبولی مرحله دو و زده پذیرفته شده ازمایشی می خواستم بدونم این الان یعنی چی یعنی این که من ازمایشی بودم و قبول نمی شم خب این و که همون جا جلو مرحله اول گفته پذیرفته شده ازمایشی دیگه برا چی بیان دوباره تغییر بدن جلو اونم بنویسن و .... ممنون می شم اگه جواب بدین و اینکه اصلا اینجا کسه دیگه ای هم هست که ازمایشی باشه و مال اونم همینجوری باشه ؟

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام
ببخشید من یه سوال برام پیش اومده که می خواستم تو وبلاگ رسمی المپیاد ریاضی سوالم و بپرسم ولی نمی دونم چرا هر چی نام نویسی می کنم رمز و برام نمی فرسته. سوالم این بود که من دهمم و امسال المپیاد ازمایشی قبول شدم و می دونستم که برگه های ازمایشی ها برای مرحله دو تصحیح نمی شه ولی خب وقتی گفتن نتیجه ها اعلام شده همینجوری رفتم تو سایت هم گام و اونجا دیدم برا من وضعیت قبولی مرحله دو و زده پذیرفته شده ازمایشی می خواستم بدونم این الان یعنی چی یعنی این که من ازمایشی بودم و قبول نمی شم خب این و که همون جا جلو مرحله اول گفته پذیرفته شده ازمایشی دیگه برا چی بیان دوباره تغییر بدن جلو اونم بنویسن و .... ممنون می شم اگه جواب بدین و اینکه اصلا اینجا کسه دیگه ای هم هست که ازمایشی باشه و مال اونم همینجوری باشه ؟
سلام دوست گرامی،
برای تمام دهمی‌هایی که مرحله اول را پذیرفته شده بودند، این را نوشته.
این جمله یعنی "برگه‌ی شما در مرحله دوم تصحیح نشده"
ان‌شاءالله سال بعد نتیجه‌ی عالی می‌گیری.
موفق و پیروز باشی

لایک ها
2
اونایی که ازمایشی بودن یا همه اخه من تا جایی که می دونم یه عده از دهمی ها اصلی قبول شدن اخه الان که باز نگاه کردم دیدم برا مرحله اول و دوم واسه من هر دو زده اتمام مهلت اعتراض خب من که اصلا واس مرحله دوم اعتراضی نمی تونم بزنم

بالا