لایک ها
42
سلام.من احساس میکنم تو ژنتیک خیلی ضعیفم.من ساسانو خوندم ولی تنها دلیل ضعیف بودنم اینه که ساسانو خوب نخوندم و رو مسائلش خوب فکر نکردم.از طرفی اگه دوباره ساسانو بخونم دگ فک نمیکنم چون قبلا جوابشونو خوندم.به نظرتون چه کار کنم?!!!
خیلی احساس بدی دارم.
اصلا هم با ولنیتز و استانسفیلد هم حال نمیکنم چون خیلی سوالاشون آسونه!!!

Mehran Asadi

Well-Known Member
لایک ها
442
پاسخ : weak genetic

سلام.من احساس میکنم تو ژنتیک خیلی ضعیفم.من ساسانو خوندم ولی تنها دلیل ضعیف بودنم اینه که ساسانو خوب نخوندم و رو مسائلش خوب فکر نکردم.از طرفی اگه دوباره ساسانو بخونم دگ فک نمیکنم چون قبلا جوابشونو خوندم.به نظرتون چه کار کنم?!!!
خیلی احساس بدی دارم.
اصلا هم با ولنیتز و استانسفیلد هم حال نمیکنم چون خیلی سوالاشون آسونه!!!
احساس نکنید احساس چیز خوبی نیست !!!!!
اینکه سوالات استنسفیلد و ولنیتز براتون آسونه نشون میده شما ضعفی ندارید به نظرمن خیلی روی ژنتیک وقت نذارید چون سوالاتی که میدن ازش ممکنه سخت باشه و به راحتی حل نشه مثل همین سوال مرحله دوم امسال که 30 نمره داشت اما ازاون طرف گیاهی 45 نمره اومده بود وسوالاش هم عادی وساده بودن

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام بنظر بنده شما برای مرحله ی اول همون کتاب هایی که خوندی علاوه بر جلد سوم کمپبل زیادی هم هست من برای مرور یه کتابی بنام ژنتیک کلاسیک از انتشارات فاطمی استفاده کردم خوب بود بقول دوستمون هم زیاد تو بحرش فرو نرید غرق میشید!ارزش گیاهی خیلی بیشتره برای کتاب گیاهی هم منابع سراغ دارم

لایک ها
42

خو منم دقیقا میخوام همونطور سوال هایی(نمونه مرحله 2پارسال)رو حل کنم...اگه آدم اینطور سوالای پر نمره ای رو بتونه حل کنه قاعدتا احساس بهتری داره و احتمال قبولیش بیشتره!!!!

احساس نکنید احساس چیز خوبی نیست !!!!!
اینکه سوالات استنسفیلد و ولنیتز براتون آسونه نشون میده شما ضعفی ندارید به نظرمن خیلی روی ژنتیک وقت نذارید چون سوالاتی که میدن ازش ممکنه سخت باشه و به راحتی حل نشه مثل همین سوال مرحله دوم امسال که 30 نمره داشت اما ازاون طرف گیاهی 45 نمره اومده بود وسوالاش هم عادی وساده بودن

بالا