وضعیت
موضوع بسته شده است.

monam

New Member
لایک ها
116
پاسخ : آخرین اخبار اعلام نتایج مرحله اول 1390

بچه ها من شدید با این واحد مرکزی خبر موافقم به چند دلیل :
1 فک نکنن هر کاری میکنن ما هیچی نمیگیم چون از اون موقع تا حالا تنها کاری که کردیم درد ودل ونق زدن وخود خالی کردن بود
2: باعث میشه مسئول عزیزش از کیش برگرده
3: بقیه ببینن سایت دولتی رو هک کردن این شب عیدی بهش بخندن و دلشون شاد شه
4: خدا رو هم چه دیدی شاید این کار ما باعث بشه که معاونت بازم مثل قدیما باشگاه بشه و بازم المپیاد همون چیزی بشه که ما دوست داشتیم
5: حتما هم بهشون بگیم تنها سایتی که خبر رسانی میکرد این سایت بوده بگیم از این سایت تشکر کنن

Achilles

New Member
لایک ها
208

درود بر شما دوستان عزیز

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو میخواستم بگم : شما دوستان که این یکی دو سال رو بخاطر عشق و علاقه ای که به المپیاد مورد نظرتون داشتید درس خوندید این چند روز رو هم تحمل کنید و برای همین عشق علاقه به مطالعه کردن خودتون ادامه بدید . ممکنه بعد از اعلام نتایج حسرت بخورید که چرا این چند روز رو از دست دادید ..............

موفق باشید . :53:

b_delshad

New Member
لایک ها
142

تا 10 روز پیش این برام سوال بود که نتایج کی می اد؟
الان یه سوال کلی تر ذهنمو مشغول کرده: اصلا نتایج می آد یا نه؟

ali jadidi

New Member
لایک ها
0

:3:من فکر می کنم مشکل از زمانی به وجود اومد که باشگاه با سمپاد ادغام شدند. این مشکلات در نحوه برگذاری المپیاد هم کاملا مشهود بود و حتی از زمان ثبت نام و زمان برگذاری. مثلا رو کارت ما آدرس قبلی دبیرستانی که حوزه ی برگذاری امتحان بود درج شده بود. اگر موضوع رسانه ای بشه خیلی خوب میشه شاید مسئولین آموزشی کشور کمی هم به فکر ما دانش آموزان بیفتند.
با تشکر از مسئولین پیگیر آیریسک عید همه مبارک:35:

negar-ph

New Member
لایک ها
12

فک نمیکردم تا این حد ما رو مسخره خودشون کنن.اگه قرار نبود قبل عید بدن مشکلی نبود فقط قبلش به اون درشتی تو سایتشون نمیزدن.بیشتر از یه هفتش مارو شکنجه میدن!!چه عیدی داریم ما!!!
به نظرتون امکان داره 4-5 فروردین بدن؟وقتی که تعطیلات رسمی تموم شه؟

s2mersad

Active Member
لایک ها
128

واقعا جالبه. طبق آخرین اخبار بنده،
آقای دکتر از همایش برگشته، نتایج امضا شده، کف قبولی و تعداد نفرات هم مشخص شده (ازم نخواهید اعلام کنم!)، نتایج به سامانه اینترنتی سناد (سامانه نام نویسی دانش آموزان) تحویل داده شده...
ولی نمیدونم چرا نتایج رو نمیذارن رو سایت... خیلی عجیبه...

babakmath

New Member
لایک ها
27

مگر اینکه آقای خلیناو مسئولان آیریسک برامون کاری کنند(تنها امید ما)

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

این قدر آقای خلینا رو اذیت نکنید.دیگه شب عیده.شاید الان بخوان مهمونی ای جایی برن.الان خودتونو بذارید جای ایشون.همه می گن یه کاری برامون بکن.به نظر من ایشون زحمتشون رو کشیدند.اما باشگاه ظاهرا کمی کم لطفی کرده.امیدواریم هر چه زودتر این اوضاع تموم بشه

nioton

New Member
لایک ها
22

آقا جان مگه روزنامه چشه؟خب شما که بلد نیستین یه سایت بسازین این چند تا دونه اسمو توش بارگذاری کنید چه اصراریه از تکنولوژی استفاده کنین؟به خدا ما فقط نتیجه رو می خوایم!!!

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

سلام
بچه ها اینقدر خودتونو اذیت نکنین...
این همه دستاتونو اذیت میکنین تایپ میکنین که چی؟؟؟ مسئولین باشگاه که اینارو نمیخونن..
الکی شب عیدتون رو خراب میکنین....
اقای خلینا ..میدونیم نهایت تلاشتون رو کردید ما ازتون ممنونیم :89::115: عیدتون مباارک :3::3:

لایک ها
378

من یه چیزی از یکی از دوستان شنیدم.نظر شخصی شونه و از نظر من هم حرفشون منطقی بود.دوره بسیج از 4 ام فروردین شروع میشه و سازمان رزمندگان(همون برگزار کننده دوره بسیج) هم به کسایی که مرحله اول قبول نشن،پولشون رو قراره برگردونه.پس بعید نیست که اعلام نتایج رو بذارن واسه وقتی که دوره بسیج داره شروع میشه...(یه همکاری هایی بین بسیج و باشگاه)... نظر منطقی ای به نظر میاد و از اینا بعید نیست همچین کاری بکنن.... خیلی از پست ها هم موافق این عقیده اند مثل این پست:

واقعا جالبه. طبق آخرین اخبار بنده،
آقای دکتر از همایش برگشته، نتایج امضا شده، کف قبولی و تعداد نفرات هم مشخص شده (ازم نخواهید اعلام کنم!)، نتایج به سامانه اینترنتی سناد (سامانه نام نویسی دانش آموزان) تحویل داده شده...
ولی نمیدونم چرا نتایج رو نمیذارن رو سایت... خیلی عجیبه...

najafi2020

New Member
لایک ها
195

بچه ها باور کنید آقای خلینا کاری نمی تونن انجام بدن... باید صبر کرد...

talayi

New Member
لایک ها
17

ولی خداوکیلی آقای خلینا اگه می دیدمت روتو میبوسیدم(راستی من پسرما).

هر چقدر این مسئولین باشگاه چیز بازی در آوردند آقای خلینا مردانگی کردند و ما رو تنها نگذاشتند.......

انصافا انسان بزرگواریند......

نگفتین ، کسی زنگ زد به اون شماره ؟

sorena313

Active Member
لایک ها
105

talayi

New Member
لایک ها
17

بچه ها به یه چیزی دقت کردین ، چرا اون اطلاعیه های مسخرشونو پاک نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟؟

تا حالا اینقدر یکی منو مسخره نکرده بود......

واقعا واسه این ...... متاسفم.

hoco.hc

New Member
لایک ها
267

کامپیوتر 25 درصد اگه 1000 نفر قبول کنند احتمالش زیاده، ولی اگه 300 نفر باشه خدا عالمه.

لایک ها
11

یه سوال اگه قرار باشه نتایج بیاد اول تو کدوم سایت میزنن؟
اول توی sanaad.irیا ysc.ac.ir بعدشم که توی همین آیریسک خبررسانی میشه.

talayi

New Member
لایک ها
17

بچه ها میدونین ماجرا چی بود ؟؟؟؟

اگه همه شواهد رو کنار هم بذاری به راحتی متوجه میشی که

قرار بوده نتایج رو تا جمعه بدن چون همه چی آماده بوده ولی وقتی میارند که مسئول رده اول باشگاه تایید کنه و جمعه نتایج بره رو سایت ، تازه میفهمند که ای بابا یه سری اشکالات و ایرادات توی تصحیح اوراق یکی از رشته

(ظاهرا شیمی) وجود داره که مجبور میشند دوباره ورقه های شیمی رو با کار شبانه روزی از اول تصحیح کنند . تو این بین سایت مبارکشون هم هک میشه . خلاصه تمام چیزها در روز شنبه آماد ه میشه واسه اعلام نتایج و

مسئول عزیز رده اول باشگاه هم که تازه از سفر کاری ظاهرا کیش برگشته میاد و زحمت میکشه و در روز شنبه حکم اعلام نتایج رو امضا میکنه و دستور میده که چون سایت باشگاه هک شده نتایج رو به سایت سناد بدند تا اون

بزرگواران اعلام کنند . وقتی که صبح یکشنبه میبرند وزارتخونه که از طریق سایت سناد اعلام بشه تازه میفهمند که ای دل غافل امروز 28 اسفنده و تقریبا تموم کارمندای وزارتخانه ی آموزش و پرورش تشریف بردند مرخصی و

تعطیلات و این میشه که علی میمونه و حوضش ......

فقط من الان یه سوال دارم و اون هم اینه که چرا این اتفاقات عجیب و غریب پیش اوم؟؟؟ مگه اون آقای عزیزی که مسئولیت باشگاه رو بر عهده داره نمیدونه که رو زهای آخر سال تقریبا تموم کارمندای دولت اونم وزارتخونه ی آموزش و پروش میرن مرخصی و کسی نیست ؟؟؟

این سوال دو جواب بیشتر نداره : یا میدونسته ، یا نمیدونسته .

اگه میدونسته که گنهکاره و ماجرا خیلی جنایی میشه .

اگه هم نمیدونسته که سهل انگاری خیلی خیلی خیلی بزرگی کرده و 40 - 50 هزار آدم رو نزدیک یه هفته سرکار گذاشته و حرصشون داده و حق الناس به گردنشه .

در هر دو صورت به نظر من که باید بره توبه کنه..... حتما خدا میبخشدش.

فقط یه سوال اگه بخوایم این فرضیه رو بپذیریم پس تکلیف نفرات برتر هر رشته به خصوص شیمی چی میشه ؟؟؟

یعنی امکان ترتیب افراد غلط باشه؟؟؟

یه سوال بزرگتر و سختتر ، هیچ جای دنیا در این سطح چنین اتفاقات مسخره ای می افته ؟؟؟

به نظرم اگه برنامه ریزیشونو میدادند ناظم ما انجام میداد ، 1 درصد از این اتفاقات پیش نمیومد!!!!!!!!

واقعا گریه داره .........

خدایا به داد علم و دانش برس.......

s2mersad

Active Member
لایک ها
128

بچه ها میدونین ماجرا چی بود ؟؟؟؟

اگه همه شواهد رو کنار هم بذاری به راحتی متوجه میشی که

قرار بوده نتایج رو تا جمعه بدن چون همه چی آماده بوده ولی وقتی میارند که مسئول رده اول باشگاه تایید کنه و جمعه نتایج بره رو سایت ، تازه میفهمند که ای بابا یه سری اشکالات و ایرادات توی تصحیح اوراق یکی از رشته

(ظاهرا شیمی) وجود داره که مجبور میشند دوباره ورقه های شیمی رو با کار شبانه روزی از اول تصحیح کنند . تو این بین سایت مبارکشون هم هک میشه . خلاصه تمام چیزها در روز شنبه آماد ه میشه واسه اعلام نتایج و

مسئول عزیز رده اول باشگاه هم که تازه از سفر کاری ظاهرا کیش برگشته میاد و زحمت میکشه و در روز شنبه حکم اعلام نتایج رو امضا میکنه و دستور میده که چون سایت باشگاه هک شده نتایج رو به سایت سناد بدند تا اون

بزرگواران اعلام کنند . وقتی که صبح یکشنبه میبرند وزارتخونه که از طریق سایت سناد اعلام بشه تازه میفهمند که ای دل غافل امروز 28 اسفنده و تقریبا تموم کارمندای وزارتخانه ی آموزش و پرورش تشریف بردند مرخصی و

تعطیلات و این میشه که علی میمونه و حوضش ......

فقط من الان یه سوال دارم و اون هم اینه که چرا این اتفاقات عجیب و غریب پیش اوم؟؟؟ مگه اون آقای عزیزی که مسئولیت باشگاه رو بر عهده داره نمیدونه که رو زهای آخر سال تقریبا تموم کارمندای دولت اونم وزارتخونه ی آموزش و پروش میرن مرخصی و کسی نیست ؟؟؟

این سوال دو جواب بیشتر نداره : یا میدونسته ، یا نمیدونسته .

اگه میدونسته که گنهکاره و ماجرا خیلی جنایی میشه .

اگه هم نمیدونسته که سهل انگاری خیلی خیلی خیلی بزرگی کرده و 40 - 50 هزار آدم رو نزدیک یه هفته سرکار گذاشته و حرصشون داده و حق الناس به گردنشه .

در هر دو صورت به نظر من که باید بره توبه کنه..... حتما خدا میبخشدش.

فقط یه سوال اگه بخوایم این فرضیه رو بپذیریم پس تکلیف نفرات برتر هر رشته به خصوص شیمی چی میشه ؟؟؟

یعنی امکان ترتیب افراد غلط باشه؟؟؟

یه سوال بزرگتر و سختتر ، هیچ جای دنیا در این سطح چنین اتفاقات مسخره ای می افته ؟؟؟

به نظرم اگه برنامه ریزیشونو میدادند ناظم ما انجام میداد ، 1 درصد از این اتفاقات پیش نمیومد!!!!!!!!

واقعا گریه داره .........

خدایا به داد علم و دانش برس.......
اشکال در کلید سوالات شیمی بود. سوالی که گفته بود چند تا آرایش چهاروجهی داره، اون سوال رو به اشتباه 3 تا گرفته بود!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا