mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247
پاسخ : آخرین جمله سال 90

سال هیچ گناهی نداره.خوب یا بد بودنشم به اعمال ما بستگی داره.:3:

لایک ها
6

بسم رب الشهدا
سلام به همگی !!!
نظر همرو خوندم !!
جالب بود !!
و برای همتون ارزوی موفقیت دارم !!
بچه ها فقط یه چیزی نه دو تا چیز یادتون نره !!!
1-دعا برای امام زمان
2- از خدا بخواین که کمک کنه تا مسولیتی رو که شهدا گردنمون گذاشتن به خوبی انجام بدیم !!!!
خوب بود سال 90 ان شالله با امید به خدا سال 91 از ون بهتر
اللهم عجل الولیک الفرج:196::221:

nazanin90

New Member
لایک ها
5

امید وارم همتون تو زندگیتون موفق بشین و بتونید کشورمون رو سربلند کنید! و همچنین امید وارم که همیشه سلامت و سربلند باشید.....دوستون دارم ...! با آرزوی بهترین ها تو سال جدید!

Sepehr rs

New Member
لایک ها
66

پيشاپيش سال نوت مبارك، سال 90!!!!:4::4:

تا حالاش كه بد نبوده (يعني نه خوب بود واسم نه بد!) ولي امسال يكم به خودم اومده بودم و كمر همت بستم!
اميدوارم كه با قبولي تو مرحله اول بتونم سال 90 رو سالي خوب تلقي كنم!
و براي همتون آرزو ي موفقيت ميكنم (مخصوصا تو المپياد) تا هممون با قبولي تو مرحله اول با روحيه بالا به استقبال سال 91 بريم و بتركونيم!

آخرين جمله م !: سال ارومي بودي و ازت ممنونم كه كسي رو ازم نگرفتي و اميدوارم سال هاي ديگه هم مث تو مهربون باشن! ازت ممنونم كه تو اوج سرخوشي هام بهم ضد حال زدي!!! و هشيارم كردي!
:204:

و ازت ممنون تر ميشم اگه با قبولي تو مرحله اول ، نتيجه ي زحماتم رو ببينم!

و...خداحافظ !!
:103:

pymn_nzr

New Member
لایک ها
754

یک حدیثی در مورد عید نوروز یاد گرفتم گفتم شما هم بهره ببرید.

معلّی بن خنیس نقل می کند:
روز نوروز نزد امام صادق علیه السلام آمدم و آقا از من سوال کردند: میدانی امروز چه روزی است؟

عرض کردم فدایتان بشوم امروز روزی است که عَجَم ها این روز را بزرگ دانسته و برای هم هدیه می برند.

امام صادق علیه السلام فرمودند: قسم به کعبه ی معظمه به این تعظیمی که عجم نسبت به روز نوروز دارد به جهت امر قدیمی است که من برایت تفهیم می کنم.

معلی عرض کرد :آقا من اگر این علم را از جانب شما دریافت کنم ، در نظرم بهتر از این است که عزیزانم که از دنیا رفته اند ، زنده شوند و دشمنانم بمیرند.(از این جمله معلوم میشود معلی از قبل بزرگانی را دیده بوده که این روز را عظیم دانسته اند، اما دلیلش را نمی دانسته)

حضرت فرمودند: نوروز مصادف با همان روزی است که خداوند از بندگانش عهد گرفته است همان روزی که خداوند توحید، نبوت انبیاء ، ولایت ائمه را به خلق عرضه کرده و همه را شاهد گرفته به عنوان گواه صدق بر وحدانیت و نبوت و ولایت ائمه علیهم السلام. و نوروز اولین روزی است که خورشید طلوع کرده است.و روزی است که باد ها شروع به وزیدن کرد. و روزی است که سبزه ها برای اولین بار رویید.و آن روزی است که کشتی حضرت نوح علیه السلام به ساحل رسیده است. و آن روزی است که برای اولین بار جبرئیل علیه السلام بر پیامبر«صلی الله علیه و آله» نازل شده است. و آن روزی است که پیامبر، امیر المومنین علیه السلام را روی دوش گرفتند و ایشان بت های قریش را از بالای بیت الحرام پایین ریختند و ازبین بردند. و آن روزی است که حضرت ابراهیم خلیل علیه السلام بت ها ی کافران را از بین بردندو....

فی البحار الانوار، 92، 56
حدیث طولانی بود قسمتی را گذاشتم..امیدوارم استفاده کرده باشید.این هم آخرین جمله:

پیشاپیش نوروزتان مبارک
امیدوارم این سال ، سال پر خیر و برکتی برای همه شما عزیزان باشد.(مثل همیشه)

یاعلی

آخرین ویرایش توسط مدیر

Nima138

Well-Known Member
لایک ها
527

آخرین جمله 90(10ثانیه مونده به تحویل سال): کشتید ما رو اما آخر جوابای المپیاد ندادید

alidelgarm

New Member
لایک ها
589

برای من سال خوبی نبود. به سمپاد (که البته حالا بهش می گن ممپادودپج) خیلی بد گذشت...

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ss_20

New Member
لایک ها
452

سال مفیدی برای من بود و خدارو شاکرم..

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

منم امیدوارم همه نتیجه زحماتشون رو ببینن.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Afra Kvn

Moderator
لایک ها
195

امیدوارم بتونم امسال وقتای تلف شده رو جبران کنم!!!!
و دوستان سال نو مبارک ، امیدوارم هر روزتون بهتر از دیروزتون باشه....

nima tn

New Member
لایک ها
25

اميد وارم سال ديگه از اين جمله درس بيشترى. بگيرم. : ساعت ها را بگذاريد بخوابند بيهوده زيستن را نيازى به شمردن نيست.......

math

New Member
لایک ها
1,096

آخرین جمله ای که دوست دارین از شما تو سال 90 بمونه رو بگید.:89:
چرا شما خودتون جمله اخرتون رو نگفتید !!!!

math-sina

New Member
لایک ها
52

خدا کنه هر چه زودتر سایت باشگاه درست شه و نتایج مرحله 1 بیااااااااااااااااااااد :63:

eed@$

New Member
لایک ها
40

مهم نیست که سال چطور بود!!!مهم نیست که توی امتحان قبول شدیم یا نه!!!!مهم اینه که در این لحظات انتهای سال آنقدر جرئت داشته باشیم تا با صدای بلند بگیم:خدایا!!من آنچه در توان داشته ام انجام دادم.
خدا وکیلی من نمیتونم این جمله را بگم.نمیدونم شاید واقعا تلاش نکردم!!و میدونیم که جرئت گفتن این جمله را ندارم چون چه روز ها بوده که میتونستم ازش استفاده کنم اما وقتم را هدر دادم.

اما آرزوی من برای همگی در سال 91:
برای همتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در سالی که پیش رو داریم طوری زندگی کنیم،طوری درس بخوانیم،طوری تلاش کنیم که در پایان سال هرچند که به هیچ موفقیتی نرسیدیم بتوانیم بگوییم من آنچه در توان داشته ام بدون کم و کاستی انجام دادم.موفق باشید

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

قطعا همه ی ما میتونستیم خیلی بهتر از سالمون استفاده کنیم ولی باز هم جای شکرش باقیه که از این هم بد تر نبود و همین قدر رو هم استفاده کنیم حالا امیدوارم تو این سال بهتر باشه و ایشالا عیدی هممون هم قبولی تو المپیاد باشه البته امیدوارم هر چی خیره اتفاق بیفته شاید واقعا خیر بعضی هامون نباشه:202:

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

مشکل الان من هک شدن سایت باشگاهه:179:

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

این مشکل همه هس امیدوارم حل شه

monam

New Member
لایک ها
116

من فقط آخر این سال از خدا میخوام که بهم رحم کنه یک عیدی بده اگه این کارو بکنه منم همین جا قسم میخورم قولی رو که به خدا دادم عملی کنم

لایک ها
84

دوست دارم آخرین جملم این باشه
خدایا متشکرم بخاطر همه ی وقتایی که حواست بهم بود یعنی همیشه.:122:

بالا