آزمونهای سنجش!

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.​

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان. طاعات و عبادات همگی قبول حق تعالی.
دوستان این تاپیک رو در مورد آزمونهای سنجش گذاشتم به دلیل اینکه ثبت نام این آزمونها شروع شده و تا 14/7 هم ادامه داره.
8 مرحله آزمون که 5 مرحله ی اون آزمون مرحله ای و 3 مرحله ی آخر اون هم آزمون جامع هست.
حالا از همه ی دوستان که در این آزمونها قبلا شرکت کردن میخوام که نظرشون رو در مورد این آزمونها در اینجا بنویسن تا بچه هایی که میخوان تو این آزمونها شرکت کنند یه شناخت کلی در مورد این آزمونها داشته باشند.
منتظر نظرات همه بچه ها هستیم.
در ضمن من لینک سایتی که اطلاعیه آزمونها رو گذاشته قرار دادم تا دوستانی که اطلاعیه رو هنوز نخوندن استفاده کنند.
www.sanjeshserv.com

موفق باشید.
:twisted:

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
سوالاش خيلي خيلي اسون تر ازكنكوره مخصوصا تخصصياش واكثرا از كنكوراي سالاي قبله(البته تورشته رياضي) غلطم زياد داره (توهرازموني چند موردي ديده مي شه اعم از اشكال چاپي علمي كليدو...البته بعضي هاشو خودشون اصلاح مي كننن)ولي برنامه ش خوبه چون تاعيد تموم مي كنه :wink:

eepharma

New Member
لایک ها
1
در مورد سوالاش منم با hcaebbb موافقم. تو رشته ی تجربی هم سوالای زیادی از کنکورای سالای قبل می دادن و همیشه هم چن تا غلط داشت.
برنامه ی سنجش برای اونایی خوبه که میتونن تا عید تموم کنن ولی برای کسایی که نمیتونن ، برنامه ی قلم چی بهتره و نتیجه ی بهتری هم داره .
در هر حال 3 آزمون جامع سنجش برای آشنایی بیشتر با جو کنکور خوبه.

لایک ها
1
من هم سنجش و هم قلم چی رو دو سال پیاپی ثبت نام کردم (اما جمعا تو نه تا از اونها شرکت کردماااا)...
سئوالات سنجش به کنکور واقعی نزدیکتره اما کمی آسونتره و کلیشه ای تره...
در کل میشه گفت سنجش بهتره و به طور واقعی تر و کلاسیک تری خط کنکور رو دنبال میکنه...
من سنجشو پیشنهاد میکنم دوستان

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
در مورد تکراری بودن (از کنکورهای قبل) و غلط فراوان موافقم اما در مورد آسون بودن نه

kquran

New Member
لایک ها
18
سنجش از نظر من بهترین کنکور آزمایشی در حال حاضره...
برنامه اش واسه کسایی که می خوان پوز بقیه رو بزنن(بینی بعضی ها رو به خاک بمالن) واقعا مناسبه...منظورم اینه که ازتون یه مرد میسازه...
اون 3تای آخری رو هم حتما شرکت کنید!!!

لایک ها
6
سلام
حرفاي دوستان عاليبود ولي تجربه ي بنده اينه كه :
تو آزمون هاي مرحله ايش شركت كنيد (اگه نكردين هم اشكالي پيش نمي آد) ولي تو جامع هاش حتما شركت كنيد!!
راستي امسالو در نياوردم ولي سال پيش 5 تا سوال كنكور فقط درس ادبيات رشته رياضي شبيه سنجش طرح شده بود!!!
اكثره معلما هم سوالاشو مي پسندن!!!
موف باشين

kavosh

New Member
لایک ها
75
سلام. از بچه‌های تجربی که پارسال آزمونای مرحله‌ای سنجش رو شرکت کردن کسی هست که بودجه بندی آزمونا رو یادش باشه؟
حدودی هم بگین کفایت می‌کنه!
آیا به این صورته که در آزمون اولش 1/5 از هر کتاب، آزمون دوم 2/5، ... و بالاخره پنجمین آزمونش از کل کتاب؟

kquran

New Member
لایک ها
18
تقریبا این طوریه ...اما یه 1-2 فصل از درسای پیش تو آزمون آخر مرحله ای سنجش تو اوایل اسفند می مونه که بعد درست میشه...
از خودتون حساب بکشید

666

New Member
لایک ها
0
من که اولین باره دارم برای این آزمونا ثبت نام میکنم و با توجه به نظرات دوستام در مورد این آزمونها میتونم بگم که آزمونهای خوبی به نظر میرسند و من امیدوارم که همه ی ما بتونیم به کمک خودمون و این ازمونها تو کنکور سال90 رتبه ی خوبی بیاریم

anishtain71

New Member
لایک ها
9
کسی ازمنابع آزمونهای سنجش سال تحصیلی 90-89خبرنداره؟؟؟
لطفا اگه کسی لینکش روداره بذاره.

asemaneabi

New Member
لایک ها
0
وااای نگید ترو خدا من که قلم ثبته نام کردم
من شنیده بودم برنامه نداره که!!!

m-s

New Member
لایک ها
129
من که اصلا از سنجش خوشم نیومد به دلایلی که دوستان بالا گفتن!!منم قبول دارم که خیلی آسونه پر غلطه در کل بیخوده

yoyo

New Member
لایک ها
7
ولی به نظر من سنجش عالیه واسه من که آخری رو تخمین رتبه اش فقط 4 تا با کنکورم فرق داشت

hessam

New Member
لایک ها
2
سلام دوستان
قبول که سوالاش اسونه،غلطه و بی برنامه
اما یک تجربه دو ساله میگه جامع های 2و3 خیلی رتبش نزدیکه کنکوره
اونا رو بدین حتما.

Magnetic

New Member
لایک ها
550
پاسخ : آزمونهای سنجش!

سلام دوستان.
من خودم 3 تا جامع سنجشو ثبت نام کردم ولی فقط جامع سومشو رفتم دادم.
کلا برا آزمونای طی سالش ثبت نام نکنین بهتره.
اما جامع هاشو برین شرکت کنین.(بخصوص جامع سومشو).
چون که نسبت به بقیه جامع هایی که موسسات دیگه میگیرن جامعه آماریش واقعا بالاتره.
اما تخمین رتبش اصلا خوب نیست.
سوالاشم که بیشترش آسونه.(البته سخت هم داره).
در جواب دوستانی هم که گفتن غلط زیاد داره خب کنکور هم غلط داره و چه بهتره که به آزمون دادن تو این شرایط هم عادت کنین.:4:

بالا