آمادگي دفاعي دوما و برنامه ي شلمچه رفتنشون!

eed@$

New Member
لایک ها
40
پاسخ : آمادگي دفاعي دوما و برنامه ي شلمچه رفتنشون!

ببخشید به نظر من اجباری بردن اصلا درست نیست.من به عقاید شما احترام میزارم ولی به نظرم اگه سعی کنیم به مقدسات وطنمون احترام بذاریم قشنگ تره.من کاری به سیاست و دین وتعصبات دینی ندارم ولی به نظرم خاکی که توش خون یه عده عاشق ریخته شده اونم بخاطر راحتی الان ما قابل احترام باشه.
فکر می کنم یکی از مشکلات ما اینه که همه چی رو به دین و سیاست ارتباط میدیم.من یک چیزی برام جای سواله که کجای حرفم سیاسی یا دینی بود؟!این یک مورد،دوما خیلی ببخشید مگه من توی حرفم به شهدا توهین کردم؟!این که شهدا رفتن جبهه تا ما امروز زنده باشیم خیلی خوبه.من پای شهدای عزیزو می بوسم!!اما یادمون نره که دوره ی جنگ و مبارزه تموم شده.امروز جبهه های جنگ مدرسه ها و دانشگاه ها و موسسات علمی اند.امروز سلاح جنگ قلم و کاغذه!!این که در کشور ما 4 نفر رو میبرن خرمشهر یا هرجای دیگه چه دردی از جامعه ی ما دوا میکنه به جز عقب افتادگی از علم و تحصیل!!!این که 4 نفر برن رو مین یک فاجعه برای کشور ماست.یعنی واقعا خنده داره که آدم بره سفر ولی ندونه زنده بمی گرده یا نه!!!
امیدوارم که بتونیم به گفته های دیگران توجه کنیم و همیشه به عمق مطلب نگاه کنیم:
دانه ی معنی بگیرد مرد عقل ننگرد پیمانه را گر گشت نقل

موفق باشید.

لایک ها
84

چه قدر قاطی پاتی نوستم.ا:88:ز ببخشید به بعد رو من نوشتم.:183:

لایک ها
129

math-taha-physics & shokolat
خب حالا چه فرقی میکنه جسته بود یا پیدا کرده بود...اوووووووووووووووووووaaaaaaaaaa چقدر شما ها مولا لغطی هستین...
:)

بعدم یه توضیح:اگه زبان فارسیتون خوب باشه بن مضارع جسته میشه جوی...که این بن در زبان فارسی و در متون قدیمی بس فراوان یافت میشه...جوینده یابنده است ،زگهواره تا گور دانش بجوی...نمونه ی بارز استفاده ی بن مضارع جوی...و این که ما به لهجمون افتخار میکنیم...
پس جای تعجب نداره این نشانه ی کم توجهی شما به ادبیات و زبان فارسی و ایناست....دید یو ایت؟
:24::24::24:

نه ما اطراف اصفهان هستیم ولی این شهرا که گفتین نه...دیگه فک کنم بتونین حدس بزنین کدوم شهر...:ddddddd
خلاصه این که به نظرم رسیدگی به درس و اینا ثمر بخش تر خواهد بود البته اگه دوستای خوبی داشته باشین اگر نروید بزرگترین ضرر دنیا رو کردین...

اول از همه من با taha بودم.....من با جناب taha یه صحبتی کرده بودم ک بهش اشاره کردم...
و دوما ناراحت نشید!!
سوما اگه به ادبیات و زبان فارسی ...که اصن همه ی حرفای ک شما باید بزنید کهن باشن!
جستن هم شما از نظر بن و اینا درست فرمودین!!و این ک کلا این یه لحجس!!میخواد واستون باعث افتخار باشه یا نباشه به من مربوط نیس!!!

لایک ها
282
لایک ها
326

یک سوال اساسی!!!! مگه دخترام اخه دفاعی میخوان؟ :13:میخوان ببرنتون شلمچه تیر در کنین حال کنین؟

آخه نمیدنم این کارای بی فایده کی میخواد از نظام آموزشی ما حفظ بشه؟
نمیرن تیر در کنند ، میرن ........ بی فایده هم نیست ......

بالا