آمادگی برای امتحان دینی شنبه و سایر امتحانات نهایی

CallofDuty

New Member
لایک ها
0
سلام به همه

عجب امتحانی بود! به خیر گذشت

من که عادل و با تقوا باشد رو نوشتم فکر کنم همینم درسته
مقبولیت و مشروعیت جواب اینه که چه کسی میتواند حکومت کند البته کار خوب رو شما کردین که هر دو رو نوشتین

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.
اون دو ویژگی رو من نوشتم: عادل و باتقوا و اون مواردی که در اومده بود همرو نوشتم: زمان شناس - باکفایت و باتدبیر - شجاعت و قدرت روحی بالا

اصلا مشروعیت و مقبولیت رو ننوشتم......

samira22

New Member
لایک ها
2
منم فکر می کنم جوابش همون عادل و با تقوا و زمان شناس و... بود ولی خب نصف بچه های ما نوشتن مشروعیت مقبولیت! ولی همون عادل و ... درسته

samira22

New Member
لایک ها
2
وااااااای الان دیدم! ببینید صفحه ی 174 سطر 4م رو ، نوشته ... چه کسی شایسته و لایق حکومت است؟ سوال 12 هم پرسیده دو ویژگی کسی که شایستگی رهبری دارد! پس جواب بدون شک همون عادل و ... هست!

melis

New Member
لایک ها
2
samira22 گفت
وااااااای الان دیدم! ببینید صفحه ی 174 سطر 4م رو ، نوشته ... چه کسی شایسته و لایق حکومت است؟ سوال 12 هم پرسیده دو ویژگی کسی که شایستگی رهبری دارد! پس جواب بدون شک همون عادل و ... هست!
ولی همون صفحه 174 دقیقا زیر تیترش نوشته چه کسی شایسته ی رهبری است و بعدم مقبولیت و مشروعیتا نوشته!با این حال به نظر منم کار درست این بود که هر 2 تا را بنویسیم.

samira22

New Member
لایک ها
2
آره درسته!

nava

New Member
لایک ها
16
هر دوتاشم بايد درست بگيرن واقعا اخر نامرديه اگه از اونم نمره كم كنن!!!دقيقا هر دوتاشم با سوال مي خوره.(من كه عادل و ..نوشتم)

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست.

کلید اومد...تو کلید نوشته مشروعیت و مقبولیت!!!!
یکی نیست بگه آخه من با اون همه استرس و اون همه سوال داغون که توی برگه بود چطور در صدم ثانیه بفهمم که باید کدوم یکیشون رو بنویسم...واقعا اعصابم ریخت به هم!!!!!
دلمون خوش بود اینو درست نوشتیم...اینم غلط از آب دراومد!!!!!

بی خیال...خدا بزرگه...انشاءالله امتحانات بعد....

mohammad_72

New Member
لایک ها
5
مشکل اینجاست که از مجموعه‌یسوال‌های دینی به مجموعه‌ی جواب‌های ممکن هیچ تابعی وجود نداره !!!
یعنی ممکنه به ازای یه سوال بیش از یه جواب یا به ازای یه جواب بیش از یه سوال یا حتی به ازای
چند سوال چند جواب درست وجود داشته باشه !!!

saeedkh

New Member
لایک ها
3
خیلی خرن این چه سوال 5 و 12 بود

بالا