ali_iq

New Member
لایک ها
2
آیا بیدار موندن شب امتحان خوبه یا نه؟
باعث افزایش راندمان میشه یا نه؟

najafi2020

New Member
لایک ها
195
اگر مجبور باشیم خیلی خوبه. یادمه قدیما که باشگاه فوتبال می رفتم فقط از ساعت 10 به بعد وقت درس خوندن داشتم. موقع امتحانات ترم هم مجبور بودم این کارو بکنم. نتیجه اش که خیلی خوب بود. فکر کنم خیلی از المپیادی هایی که حرفه ای کار می کنن مجبور بشن همین کارو بکنن.

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
نه اصلا خوب نیست کاملا تمرکز رو از شما سر جلسه میگیره مطمئن باشین

chem13

New Member
لایک ها
1
بستگی به خودت داره باید ببینی جز کدوم دسته از دانش آموزایی من خودم قبلا فکر میکردم روزها بهتر یاد میکیرم اما الان ترجیح میدم بعداز ظهر هارو بخوابم و شب برم سراغ درسام اما بازم میگم باید ببینی جز کدوم دسته ای اونایی که روز یاد میگیرن یا مثل من شب رو ترجیح میدن!

Aref

New Member
لایک ها
1,008
خیلی بده سیستم ایمنی بدنو ضعیف می کنه

chem13

New Member
لایک ها
1
سیستم ایمنی رو باید بیخیال شیم اگه نمره ی خوبی اونم با شب خونی میخوایم من خودمو با چای و نسکافه و میوه سرگرم میکنم تا خوابم نگیره آخه من اگه بخوابم دیگه بیدار شدنم با خداست و واسه همین مثل بعضی از دوستام که ساعت 4 صبح بیدار میشن و درس میخونن نیستم اما اگه شما میتونید صبح بیدار شید پیشنهاد میکنم صبح بخونید!

mshf

New Member
لایک ها
10
خوب بلاخره ممکنه خوندنش موثر باشه البته به ادمشم بستگی داره ممکنه موثر نباشه ولی اصولا من خواب را ترجیح میدم البته اگه امتحان دینی دارید یا ادبیات کاملا مجازه بهتره تو طول سال بخونید که نخواید بیدار بمونید ولی در کل یه عنصر منفیه چون ما باید واقعا درسا را یاد بگیریم نه بچپونیم تو مغزمون البته درسا حفظی فرق داره

AJ94

New Member
لایک ها
11
بستگی به شرایط داره که به درسش علاقه داری یا نه یا لازمه یانه؟ ولی در کل من پیشنهاد نمیکنم چون نمیتونه زیاد مفید باشه.

r_dh

New Member
لایک ها
3
به نظر من در حد المپیک فاجعه هست.آخه ازقدیم هم گفتن خواب شب یه چیز دیگه اس.من خودم هم یه زمانی ظهرمی خوابیدم شب بیدار می موندم که کلافه شدم.دیگه دست برداشتم!مگراینکه دیگه واقعا راهی نباشه!!
موفق باشید

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
خییییییییییییییییییییییلی خوبه

سکوت شب آدمو جو گیر میکنه تا صبح بخونه
اونم با راندمان 100%

Goharshady

New Member
لایک ها
166
چرا شب امتحان بیدار بمونی؟
کسی که کل ترم رو ول می کنه تا شب امتحان درس بخونه ، می تونه شب امتحان راحت بخوابه
و با توجه به این که اکثر امتحانات ساعت ده و نیم صبح شروع می شن ، صبح امتحان درس بخونه
اینجوری راندمان از 100% هم بیشتر می شه

chem13

New Member
لایک ها
1
این درست اما من شخصا با اینکه طول ترم هر روز درسامو میخونم اما بازم مرور شب امتحان جای خود دارد مخصوصا واسه ما امتحانامون ساعت 8.5شروع میشه!!

chem13

New Member
لایک ها
1
بابا من تو خیزش موندم چه برسه به سحرش!

parinaz

New Member
لایک ها
2
نظر من اینه بیدار نمونین عین بچه آدم تو طول ترم بخونین. من خودم امتحان نهایی برای ادبیات شب فقط 1 ساعت خوابیدم اونم به خاطر اینکه تو طول ترم 1 کلمه ادبیات نخونده بودم.سر امتحان به بدبختی افتادم نمیتونستم فک کنم که این شعر ماله کجای کتاب بود!! خیلی خسته بودم! 30%رو شانسی جواب دادم! نامردا سخت هم گرفته بودن! اما دقیقا تا 4 روز بعدش فقط خمیازه می کشیدم! حالا الان که وقت گفتنش نیس اما از ترم بعد درس هر روزو همون روز بخونین دوره هم داشته باشین.

leonard

New Member
لایک ها
1
براي من كه شب بيدار موندن خيلي لذت بخشه. نه فقط شب امتحان، پارسال دوران المپياد معمولا دير ميخوابيدم و شيمي مي خوندم. يه فنجون قهوه، راديو، شبكه ي فرهنگ، برنامه ي شبستانه و يه كتاب مورتيمر. يادش بخير ...

mohammad2009

New Member
لایک ها
1
بابا شما چقدر پاستوریزه این ،بازده و راندمان بزار کنار
من تو مدرسمون معروف به خفاشم ،میانگین خوابم شبهای معمولی ساعت 3،و شبهای امتحان ترم امکان نداره تا صبح بخوابم ،مگر اینکه خوابم ببره
البته بعضیا شب بهشون نمیسازه

ghsh

New Member
لایک ها
53
اصلا..................
مغز باید وقت جمع بندی مطالبی را که خوانده شده داشته باشد.(که این جمع بندی وقتی اتفاق میفتد که می خوابیم.)

خواب شب قبل از امتحان فرصت جمع بندی مطالب را به مغز می دهد.

SorayaS

New Member
لایک ها
0
می دونین ... بر اساس چیزایی که از این طرف و اون طرف خوندم میگم ...
من خودم خیلی از ضررای زیاد شب قبل امتحان بیدار موندن شنیدم ولی برای من که خیلی مثبت بوده، بستگی به عادت داره ... من که یه دفعه شب امتحان درست خوابیدم اولا از شدت کابوس صبح سر درد از خواب پاشدم و تازه همه چیز یادم رفته بود و امتحام رو هم حسابی خراب کردم ...
ببینین 3 نوع استرس وجود داره که یکیش استرس "سازنده و کمک کننده" است که باعث میشه هم سرعت خوندن و هم فهمیدن و هم در خاطر موندن مطالب به اندازه ی زیادی افزایش پیدا کنه ... برای من این استرس وقتی امتحانم رو تازه 8 شب قبل امتحان شروع می کنم (طبیعتا باورتون نمیشه!!!) و بعد عملا تا صبح بیدارم پیش میاد، پس...

[HIGHLIGHT=#92cddc][HIGHLIGHT=#c3d69b]ببینید این استرس کمک کننده در چه شرایطی براتون پیش میاد و ازش به نحو احسن استفاده کنین!!![/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

برای من که تا حالا خیلیییی عالی جواب داده!

T@RANEH

New Member
لایک ها
7
پاسخ : آیا بیدار موندن شب امتحان خوبه یا نه ؟

من یه مدت برنامه مم این طوری شده بود : ظهر استراحت - شب درس - صبح خواب

اتفاقا راندمان خیلی بالایی داشتم ، اما بدنم همیشه خسته بود و همیشه از خستگی گله میکردم .. بعد یه مقدار به سلامتیم لطمه خورد
من ، به شخصه ، شبا بهترمی فهمم.

لایک ها MUTE

sokooot

New Member
لایک ها
16
پاسخ : آیا بیدار موندن شب امتحان خوبه یا نه ؟

بستگي به خودت داره.

بالا