آیا سال دوما هم می تونن در المپیاد شرکت کنن؟

Elham_p

New Member
لایک ها
8
سلام
در بخشنامه اي كه در مورد المپياد براي مدرسه ارسال مي شه گفته شده كه فقط دانش اموزان سال سوم مي تونن در المپياد فيزيك شركت كنن با اين وجود يه دوستي نوشته بود كه من سال دوم مرحله 1 فيزيك قبول شدم
اين دوست چه طوري تونستن سال دوم در المپياد شركت كنن؟
یعنی می شه سال دوم المپیاد شرکت کرد؟
اگر در مورد المپیادهای دیگه(غیر فیزیک)هم اطلاعاتی دارید ممنون می شم بفرمایید؟

Ali007

New Member
لایک ها
70
بله،درسته!
اون دوست درست به عرضتون رسوندن.
برا شيمي هم نميشه دوم شركت كرد.
بايد با اسم جعلي شركت كنين!!!(مثلا"با اسم يكي از بچه هاي سال بالاييتون)
و اينم بگم اگه شما تو مرحله اول قبول بشين با اسم جعليتون!!در واقع شما با اين كار
اين حقو از يه نفري كه سوم بوده گرفتين.ممكنه سوادتون با هم برابر باشه ولي حق با كسيه كه سوم بوده.(و شما در اين صورت عذاب وجدان خواهيد گرفت!!)
:twisted: :twisted:

Elham_p

New Member
لایک ها
8
Ali007 گفت
بله،درسته!
اون دوست درست به عرضتون رسوندن.
برا شيمي هم نميشه دوم شركت كرد.
بايد با اسم جعلي شركت كنين!!!(مثلا"با اسم يكي از بچه هاي سال بالاييتون)
و اينم بگم اگه شما تو مرحله اول قبول بشين با اسم جعليتون!!در واقع شما با اين كار
اين حقو از يه نفري كه سوم بوده گرفتين.ممكنه سوادتون با هم برابر باشه ولي حق با كسيه كه سوم بوده.(و شما در اين صورت عذاب وجدان خواهيد گرفت!!)
:twisted: :twisted:
با همین روش می شه مرحله 2 هم شرکت کرد؟حالا اگه مرحله 2 هم قبول بشی بری باشگاه مچتو می گیرن دیگه؟
ممنون

artadokht

New Member
لایک ها
47
بدون اسم جعلی هم میشه شرکت کرد!
فقط اگه دوم باشی تو مرحله دوم برگتو تصحیح نمی کنن...من این جوری شنیدم... خودمم سال دوم مرحله اول شیمی قبول شدم و مرحله دوم هم دادم( با اسم خودم) خیلی های دیگه هم این کارو می کنن!

eepharma

New Member
لایک ها
1
تا اونجایی که من میدونم قبول شدن یه سال دومی در مرحله ی اول هیچ اشکالی نداره اما اگه تو مرحله ی 2 هم شرکت کنه و قبول بشه از شرکت در المپیاد سال آینده محروم میشه.

Elham_p

New Member
لایک ها
8
با این وجود چرا در بخشنامه نوشته شده فقط سوما می تونن شرکت کنن؟
ممنون

Ali007

New Member
لایک ها
70
به نظرم ما(منظورم بچه هايي كه امسال ميرن دوم ) در حد مرحله 1 بخونن،اگه تونستن امتحان بدن و قبول بشن كه خيلي خوبه و تازه كليم شارژ ميشن برا ساله بعد. اگه تونستن امتحان بدن ولي قبول نشدن و يا اگه نتونستن امتحان بدن هيچ مسئله اي نيست اصلا" جاي ناراحتي نداره.با قدرت ميخونن برا سال بعدش،كه المپياد اصليه.
دوستان سال دوم، در المپياد (شيمي وفيزيك) امسال فقط به جنبه ي آزمايشي بودنش فكر كنين و سعي كنين تجربه تونو در مواجهه با مشكلات بيشتر كنين و بيخود از الان برا خودتون استرس درست نكنين.
با تشكر :twisted:

eepharma

New Member
لایک ها
1
Elham_p گفت
با این وجود چرا در بخشنامه نوشته شده فقط سوما می تونن شرکت کنن؟
ممنون
من بخشنامه رو نخوندم ولی چندین ساله که از مدرسه ی ما چن نفر از سال دوم تو المپیادهای مخصوص سال سوم(مثل شیمی) قبول میشن ولی مرحله ی 2 رو نمیدن.
تو این زمینه میتونی از pozitrone هم بپرسی ، اطلاعات pozitrone کاملتره.

ghsh

New Member
لایک ها
53
پارسال دوم های مدرسه ی ما می تونستن تو المپیاد فیزیک شرکت کنند.
ولی اولی ها نه!

amirhossein

New Member
لایک ها
0
به نظر شما سوال های مهمتری نیست که جواب بدین!
به جای اینکه این همه بحث میکنین که حالا دومی ها می تونن امتحان بدن یانه!!
این که اصلا مهم نیست چون اگه واقعا با علاقه بخونین اگه دوم نشد خوب سوم می خونین!!

بالا