khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

از 27 شهریور 1386 همراه شما هستیم و شادی و اضطراب و رقابت شما را حس کرده ایم. در این مدت تغییرات کوچک و بزرگی را در ساختار و فعالیتهای آیریسک به همراه شما تجربه کرده ایم. خاطرمان هست که در سال اول هدف خود را رسیدن به هزار بازدید روزانه قرار دادیم و با اعتماد شما دانش پژوهان در کمتر از 4 ماه به آن رسیدیم.

هم اکنون در آغاز ششمین سال فعالیت، در تالارهای گفتمان 12173 دوست یافته ایم، با 3675 نفر از طریق پیامک در ارتباط هستیم و بیش از 173 دبیرستان از سراسر ایران متقاضی دریافت نشریه المپیاد آیریسک شده اند. تجربه موفق برگزاری 3 سال المپیاد مجازی را داریم و به عنوان تنها المپیاد آزمایشی سراسری در ایران، خود را موظف میدانیم که امسال رضایت دانش پژوهان شرکت کننده در این آزمونها را هر چه بیشتر فراهم کنیم. اگرچه کمتر از دو ماه از تاسیس فروشگاه کتاب میگذرد، اما خرسندیم که در همین مدت کوتاه، دانش پژوهان 88 شهر ایران منابع المپیاد خود را از طریق فروشگاه المپیاد آیریسک تامین نموده اند.

در نیمه راه کودکی آیریسک هستیم و تجربه اندوزی ما سرعتی بیشتر یافته است. آیریسک یک نفر، یک تیم مدیریت، یا گروهی از کاربران نیست، بلکه نمودی از رفتار و بالندگی دانش پژوهان ایران در 5 سال گذشته است. حال از شما دوستان گرامی دعوت میکنیم تا آیریسک و این تجربه المپیادی را نقد کنید و به آن بیاموزید.

در این تاپیک فقط نوشته هایی را قرار دهید که فکر میکنید مطالعه آن به رشد آیریسک (برنامه ها، کاربران، مدیران و ... ) کمک میکند! از تقدیر و تخریب بی دلیل یکدیگر بپرهیزید و با احساس مسوولیت، بنویسید.

amideoxy

New Member
لایک ها
400
پاسخ : .: آیریسک پنج ساله شد :.

خب اول اینکه تولد آیریسک مبارک

دوم اینکه یه خواهشی دارم اونم اینه که تو انتخاب راهبر و مشاورای همه ی رشته ها دقت کافی بشه

بعضی ها نمیتونن زیاد بیان یا اگه بتونن هم فعالیت نمیکنن (باز زیست وضعیتش به نسبه بهتره)

mefmef

New Member
لایک ها
232

آیریسک تولدت مبارک:111:
1-به نظر من بخش مشاوره باید رونق بیشتر ی بگیرد
2-سوال های المپیاد سال های گذشته و سایر کشور ها را داشته باشد و به بحث و گفتگو بپردازیم
3-بعضی از کاربر ها می گویند که این سوال ها در حد ما نیست خیلی بی خود است و .... زمانی که یک نفر اشکال دارد به جای آنکه جواب آن سوال را بدهند به سرزنش کردن او می پردازند و تاپیک را می بندند به نظر من باید بعضی از این کاربران تغیر عقیده بدند

البته آیریسک جاهای خوب زیادی دارد و مدیر خوبی هم دارد

آخرین ویرایش توسط مدیر

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

منم تولد ایریسک رو به همه ی ایریسکی ها تبریک میگم...
من اعتقاد دارم باید اعضای ایریسک همگی فعال باشن... و البته با نظر mefmef عزیز موافقم بخش مشاوره یکمی ضعیفه و البته یکم بخاطر کمبود تعداد مشاورانه...
امیدوارم ایریسک بهتر از 5 سال گذشته به کارش ادامه بده و در صلح و صفا هر روز پیشرفت کنه.

Kavoshgar

New Member
لایک ها
479

سلام علیکم ...
ابتدا جا داره از زحمات مهندس خلینا تشکر کنم بابت تمام زحماتشون که اینا رو میشه از تو بخش هم اندیشی دریافت ..
من یه صحبت تو دلم مونده بود خواستم بگم ... دیدم بهترین جا همین جاست ...
بعضی از دوستان عزیزمون میان با شوق و ذوق یه سری تایپیک میزنن که هم به پیشرفت خودشون کمک کنن و هم دیگران بهره ای ببرن ... ولی با درصد مشارکت بالایی که میشه تو ذوق شون می خوره ... حالا ممکنه به فعالیتشون دوباره ادامه بدن ولی بعد از مدتی احساس میکنن ما برا کی این کارا رو انجام بدیم ... نمونشم موجوده !
مثلا نمیخوام تشکر از کسی کنم یا انتقاد ولی الان این چند تا تایپیک و در نظر بگیرین :
1) الان تو این بالایی آقای یوسفی کلی سره سوال 1 وقت گذاشتن و با شوق و ذوق نشستن کلی شکل کشیدن ولی بعد از یه مدت خوابید و هیچ کس به 100امتیاز هم نرسید ...
2) تو این یکی آقا پلیسه اومده با خرچ خودش مسابقه برگزار کرده بعد یه بنده خدایی اومده سوالی داده که اصن حل نداره بعد وقتی رو شده دیگه هیچ کس سوال نذاشت و اون بنده خدا ( جناب پلیس ) هی غیر مستقیم می گفت سوال بزارید و این داستانا ولی دید این جوریه ولش کرد ...
3) تو این تایپیکم جناب آقای بزرگمهر مسابقه برگزار کردند ولی بی نتیجه موند ...
4) تو رشته ی ما هم قبول دارم شاید علاقه نباشه ... خب نمیدونم هر کاری صورت گرفت که علاقه رو ببریم بالا نشد ... نمیدونم چی کار کنم ... هی ما تایپیک زدیم تو مباحث مختلفش فقط سرکار خانم mahzadi پیگیر بودن و هی سوال و جواب ... حالا تو مورد 4 هم اینو گفتم که اگه دوستان انتقادی یا پیشنهادی دارن تو زمینه رباتیک به من بگن تا به پیش برد اهداف این بخشم کمک بشه ... حالا فک کنم یه دلیلی هم که دوستان هنوز این بخش و درک نکردن این بوده که مدال طلا یا سهمیه دانشگاه نداره پس به دردی نمیخوره ... اگه طرز فکر اینه باید بگم که نه ! برعکس سهمیه هم داره و جایزه حالا نه به صورت مدال ولی به همون سبک و داره ... مثه المپیاد تیم ملی هم داره ...
حالا دیگه دست خودم نبود اومد .. ببخشید ... از رباتیک بحث به میون آوردم ... جاش اینجا نبود ولی بد نبود که میگفتم ... دوستان هم تو پست های بالا به نکات خوبی اشاره کردن که من دیگه نمی کنم !
تذکر : تو اون 4 نکته بالا من من قصد تشویق و ترغیب یا حتی خراب کردن کسی رو نداشتم .. پس برداشت بد نکنید ...
باتشکر

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

با سلام خدمت همه ی دوستان
اول: آیریسک تولدت مبارک!!!:109:
من که دیگه حرفام تکراری شدن!
اما باز هم می گم...
بخش نجوم خیلی خیلی خیلی خیلی و باز هم خیلی(!) غیر فعاله...
کاربرای نجوم 1-2 هفته یک بار پست های جدید میذارن و راهبر های نجوم هم( با عرض پوزش و احترامی که برای همه ی استادان عزیز قائلم) کم به سایت سر می زنن
چی کار باید کرد؟
کاری از دست کاربران بر می آد؟

paria_metis

New Member
لایک ها
60

با سلام خدمت تمامی ایریسکی ها
خب من هم از طرف خودم، تولد آیرسک رو تبریک می گم!!!:110:
و در جواب به platopluto ی عزیز، باید بگم که راهبران نجومی اشخاصی هستند در سطح علمی فوق بالا( البته تمام راهبران این سایت همینطور هستند.) و به همین دلیله که وقت ندارند هر روز به سایت سر بزنند و اگر هم سر می زنددو و تاپیک نمی گذارند، من فکر میکنم به دلیل این هست که می خوان کاربرها ،خودشون فعالیت کنند و جواب بدند! در صفحه ی اصلی هم درخواست کردند از مدال آوران المپیاد ها که همکاری کنند و فکر میکنم که کاربر هایی که عضو هستند باید فعالیت خودشون را بالا ببرند.

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

با سلام خدمت تمامی ایریسکی ها
خب من هم از طرف خودم، تولد آیرسک رو تبریک می گم!!!:110:
و در جواب به platopluto ی عزیز، باید بگم که راهبران نجومی اشخاصی هستند در سطح علمی فوق بالا( البته تمام راهبران این سایت همینطور هستند.) و به همین دلیله که وقت ندارند هر روز به سایت سر بزنند و اگر هم سر می زنددو و تاپیک نمی گذارند، من فکر میکنم به دلیل این هست که می خوان کاربرها ،خودشون فعالیت کنند و جواب بدند! در صفحه ی اصلی هم درخواست کردند از مدال آوران المپیاد ها که همکاری کنند و فکر میکنم که کاربر هایی که عضو هستند باید فعالیت خودشون را بالا ببرند.
دوست عزیز من فقط راه حل خواستم و ارادت خاصی نسبت به افراد نجومی خصوصا استادان و راهبرانش(استادان ،جناب خالقی-جناب خواجه- جناب نیک اختر و جناب شکراللهی) دارم و پوزش می خواهم اگر سوء تفاهمی شده
امیدوارم همه ی کاربران نجوم با هم تلاش کنن و این بخش دوباره تجدید بشه
باز هم عذر می خوام بابت سوء تفاهم
و ممنون

بالا