احساس لذت در جنس ماده در رابطه جنسی

Wight

New Member
لایک ها
888
یک جا خوندم که جنس ماده تنها در گونه های انسان و شامپانزه در حین رابطه جنسی لذت می برد.

1) آیا اطلاعاتم درست است؟!؟!؟

2) علت و لزوم ایجاد احساس لذت در این دو گونه چیست؟؟

لایک ها
2,256
پاسخ : احساس لذت در جنس ماده در رابطه جنسی

یک جا خوندم که جنس ماده تنها در گونه های انسان و شامپانزه در حین رابطه جنسی لذت می برد.

من تاجایی که از سگ اطلاعات دارم میدونم که هر دو جنس سگ ها لذتی از رابطه جنسی نمیبرند.(البته از اونجایی که سگ ها محصول انتخاب مصنوعی هستند زیاد نمیشه بهشون به عنوان یک جاندار در مقایسه های میان گونه ای مطمعن بود)
این مقاله رو هم بخونید:
آیا حیوانات احساس رضایت جنسی می‌کنند؟ | آگاهی
هنوز مشخص نشده که بقیه جانوران لذت میبرند یا نه,ولی انسان و شامپانزه ها مشخص شده و درباره بقیه جانوران نمیشه نظری داد.
---------
در مورد سوال دومت هم من قبول ندارم فقط انسان و شامپانزه لذت میبرند پس نمیتوانم جواب بدهم!به نظرم حداقل تمام Ape ها باید لذت را تجربه کنند.

Wight

New Member
لایک ها
888

من تاجایی که از سگ اطلاعات دارم میدونم که هر دو جنس سگ ها لذتی از رابطه جنسی نمیبرند.(البته از اونجایی که سگ ها محصول انتخاب مصنوعی هستند زیاد نمیشه بهشون به عنوان یک جاندار در مقایسه های میان گونه ای مطمعن بود)
این مقاله رو هم بخونید:
آیا حیوانات احساس رضایت جنسی می‌کنند؟ | آگاهی
هنوز مشخص نشده که بقیه جانوران لذت میبرند یا نه,ولی انسان و شامپانزه ها مشخص شده و درباره بقیه جانوران نمیشه نظری داد.
---------
در مورد سوال دومت هم من قبول ندارم فقط انسان و شامپانزه لذت میبرند پس نمیتوانم جواب بدهم!به نظرم حداقل تمام Ape ها باید لذت را تجربه کنند.
ممنون ! اتفاقا قبل از دادن پست اون مطلب رو خوندم! (ولی اون اطلاعاتم از این سایت نبود)

می شه صورت سوال رو اینجوری تغییر داد : چرا ایجاد احساس لذت در رابطه جنسی بعضی از جانوران ایجاد شده است؟ (مثلا بیایم انسان و شامپانزه را برسی کنیم و یا حالت کلی را (هر کدوم صلاحه!! و هر کودوم که منطقی تره))

لایک ها
2,256

ممنون ! اتفاقا قبل از دادن پست اون مطلب رو خوندم! (ولی اون اطلاعاتم از این سایت نبود)

می شه صورت سوال رو اینجوری تغییر داد : چرا ایجاد احساس لذت در رابطه جنسی بعضی از جانوران ایجاد شده است؟ (مثلا بیایم انسان و شامپانزه را برسی کنیم و یا حالت کلی را (هر کدوم صلاحه!! و هر کودوم که منطقی تره))
من به دلیل حقوق حیوانات این شامپانزه رو بیان میکنم!
خب مکانیسمی است که باعث میل شدیدتر و بیشتری به رابطه جنسی و به سبب اون افزایش تولید مثل است.
فرض کنیم در روزگاری هستیم که این میل در هیچکس وجود ندارد.یک نفر این میل را با جهش به دست میاورد و بدین ترتیب زادگان بیشتری از خود به جا میگذاره و طی مدت ها تمام خزانه ژنی را ژن لذت بردن تصاحب میکند!(اگر منظورمان جنس نر باشه که این ارزش بقای لذت بردن ملموس تر است ولی در ماده هم با سرعت کمتری نتیجه همان است)
پی نوشت:شدت لذت جنسی میتوان تدریجی افزایش یافته باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

ان قسمتي را كه بولد كردم، تنها جنس ماده لذت نمي برد نر هم سهيم هست اما نسبت به ماده كمتر !

Wight

New Member
لایک ها
888

ان قسمتي را كه بولد كردم، تنها جنس ماده لذت نمي برد نر هم سهيم هست اما نسبت به ماده كمتر !
بله منظور من این بود که جنس نر از گذشته ! (و در جانوران قدیمی تر) لذت میبردند اما جنس ماده نه!

و علت این که در این دو گونه (شاید هم چند گونه دیگر) این احساس در جنس ماده بوجود آمده چیست؟

fateme

New Member
لایک ها
175

به نظرت نمی تونه به این که درد زایمان توی این گونه ها خیلی جدی تر از قدیمیاس ربط داشته باشه؟ مثلن مادهِ بگه خیلی خوب این به اون در!

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

به نظرت نمی تونه به این که درد زایمان توی این گونه ها خیلی جدی تر از قدیمیاس ربط داشته باشه؟ مثلن مادهِ بگه خیلی خوب این به اون در!
اين به ان در يك مكانيسم هست. مكانيسم را مي دانيد ؟ بگوييد.

fateme

New Member
لایک ها
175

اين به ان در يك مكانيسم هست. مكانيسم را مي دانيد ؟ بگوييد.
مثلا ماده ای که یک بار زایمان رو تجربه کرده تمایلی به رابطه جنسی مجدد نداره مگر این که توی اون برای خودش سودی ببینه.

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

مثلا ماده ای که یک بار زایمان رو تجربه کرده تمایلی به رابطه جنسی مجدد نداره مگر این که توی اون برای خودش سودی ببینه.
سود ؟ خب اين سود را بيشتر توضيح مي دهيد ؟

ماده چه درد زايمان بكشد و چه نكشد بايد رسالت خود يعني انتقال ژن هاي خود را به نسل بعد انجام دهد.

اما گذشته از ان ايده تون خيلي خوب ، احسنت !!:)

fateme

New Member
لایک ها
175

خوب کسی به ماده نمیگه که تو باید تولید مثل کنی بلکه ماده ای که تولید مثل می کنه باقی می مونه خوب پس ماده ای که با رابطه جنسی مشکل کمتری داشته باشه باقی می مونه و ماده ای که از درد زایمان خوشش نمیاد باید یه مشوق برای رابطه جنسی داشته باشه نه؟

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

خوب کسی به ماده نمیگه که تو باید تولید مثل کنی بلکه ماده ای که تولید مثل می کنه باقی می مونه خوب پس ماده ای که با رابطه جنسی مشکل کمتری داشته باشه باقی می مونه و ماده ای که از درد زایمان خوشش نمیاد باید یه مشوق برای رابطه جنسی داشته باشه نه؟
ان قسمتي را كه بولد كردم، غريزه هست.

مي فهمم منظورتان را اما خيلي بـد بيان مي كنيد. من قانع نشدم !
[MENTION=13683]Wight[/MENTION]
@ Archaeopteryx [MENTION=17127]فاطمه.ا[/MENTION] [MENTION=14956]Ardavan[/MENTION] [MENTION=13373]Masoud-s[/MENTION] [MENTION=14380]erfan54[/MENTION]

نظر نمي دهيد ؟

fateme

New Member
لایک ها
175

شرمنده؛ پس لذت میبری که من رو وادار به انجام کاری که توش مهارت ندارم (توضیح دادن) بکنی [با لحن مهربانانه بخونید,]

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

شرمنده؛ پس لذت میبری که من رو وادار به انجام کاری که توش مهارت ندارم (توضیح دادن) بکنی [با لحن مهربانانه بخونید,]
انتقال دادن مفاهيم و مطالبي را كه مي خوانيد بر روي كاغذ و ديگري خيلي مهم هست.
به خصوص در ازمون ها و امتحانات كتبي.
مثلا در مرحله ي دوم المپياد نمي ايند بگويند خانم فاطمه در ذهن شان چه اطلاعاتي وجود دارد ، جوابي را كه منتقل مي كنيد بر روي كاغذ را مي خوانند.

fateme

New Member
لایک ها
175

انتقال دادن مفاهيم و مطالبي را كه مي خوانيد بر روي كاغذ و ديگري خيلي مهم هست.
به خصوص در ازمون ها و امتحانات كتبي.
مثلا در مرحله ي دوم المپياد نمي ايند بگويند خانم فاطمه در ذهن شان چه اطلاعاتي وجود دارد ، جوابي را كه منتقل مي كنيد بر روي كاغذ را مي خوانند.

بله قطعا حرفت درسته و در جاي خودش ميشه روش بحث كرد. ولي لطفا حالا كه ميگي كه متوجهي نظرت رو راجب اين ايده بگو، واقعا ممكنه به هم ربط داشته باشند؟؟؟

Ibo_Dec

New Member
لایک ها
1,062

بله قطعا حرفت درسته و در جاي خودش ميشه روش بحث كرد. ولي لطفا حالا كه ميگي كه متوجهي نظرت رو راجب اين ايده بگو، واقعا ممكنه به هم ربط داشته باشند؟؟؟
من جواب قطعي را نمي دانم و اصلا برايم سوال هست اما اگر ان چيزي كه من از حرف هايتان فهميدم درست باشد
بله درست هست و منطقي . مي تواند جواب سوال باشد ان هم با احتمال خوبي.

لایک ها
60

به نظرِ من، انسان و شامپانزه، موجوداتِ پیشرفته تری هستن! میدونم که انسان، همه چیو بهتر درک میکنه، اشرفِ مخلوقات و خلاصه اینکه در روابط جنسی مسلما حساس تره!
شامپانزه هم خب میدونیم که خیلی به انسان نزدیکه. ( اینا دلایلی هستش که یه ذهن من رسید)
خب حالا اینم میدونیم که تولید مثل، در موجودی که خیلی حساسه، میتونه دردش "فاکتور" مهم تری باشه . یعنی به دردش توجه بیشتری میشه.
پس برای تولید مثل باید فاکتورهای مثبتی باشند که این رو پوشش بدن.
که یکیش هم میتونه لذت بردن جنس ماده باشه.

fateme

New Member
لایک ها
175

به نظرِ من، انسان و شامپانزه، موجوداتِ پیشرفته تری هستن! میدونم که انسان، همه چیو بهتر درک میکنه، اشرفِ مخلوقات و خلاصه اینکه در روابط جنسی مسلما حساس تره!
شامپانزه هم خب میدونیم که خیلی به انسان نزدیکه. ( اینا دلایلی هستش که یه ذهن من رسید)
خب حالا اینم میدونیم که تولید مثل، در موجودی که خیلی حساسه، میتونه دردش "فاکتور" مهم تری باشه . یعنی به دردش توجه بیشتری میشه.
پس برای تولید مثل باید فاکتورهای مثبتی باشند که این رو پوشش بدن.
که یکیش هم میتونه لذت بردن جنس ماده باشه.
حساس تره ینی چی؟
واسه چی حساس تره؟

لایک ها
303

در مورد سوال اولت نظری ندارم چون چیزی نمیدونم
ولی در مورد سوال دومت، فک کنم این رو بدونید که وقتی یک نفر(منظورم جنس ماده است) احساس رضایت جنسی رو برای اولین بار تجربه کنه، زمینه برای دفعات بعدی بوجود میاد(میشه گفت در واقع یه جور اعتیاد) خب یه همچین اتفاقی احتمال آمیزش های بعدی و درنتیجه لقاح رو افزایش میده.
واینکه به خاطر سیستم چند همسری که تو اغلب پستاندارا دیده میشه، همه بار مسئولیت نگهداری از فرزند به عهده جنس ماده است، با توجه به این که هدف از آمیزش نهایتن انتقال ژن به نسل بعده، وقتی ماده یه بار باردار شده، و ژن هاشم به نسل بعد انتقال داده، پس مطمعنن دیگه رغبتی نشون نمیده از خودش واسه آمیزش دوباره هوومم؟؟؟
یعنی یه جورایی در مقابل زحمتی که داره میکشه یه چیز رضایت بخش داره دریافت میکنه.

بالا