afshin

New Member
لایک ها
71
Rostami گفت
با اينكه قبول نشدم ولي آره ارزششو داشت .قبول دارم كه خيلي چيزا رو از دست دادم ولي آره ارزششو داشت
آدم تو زندگيش فقط يه بار خيلي چيزا رو تجربه ميكنه!!وهمين يه بار چيزاي زيادي بهش ياد ميده مثلا اينكه ارزششو نداشت.!!!!!
8O ارزششو داشت :?

Rostami

New Member
لایک ها
15
آره برای من که وسطای سال سوم فهمیدم المپیاد چیه بعد از مورتیمر خریدم!!!!!!!!!! :x و البته با خلینا آشنا شدم :p این همه دوست خوب و.......ارزششو داشت!

نمیدونم!
شایدم نداشت.............! :wink:
ولی ناراضی نیستم واین مهمه که شما از تلاشتون راضی باشین :twisted:

معتقدم دقیقا همونقدر نتیجه گرفتم که تلاش کرده بودم(یعنی هیچی)!!! :!:

zhrs

New Member
لایک ها
0
ارزشش رو داشت...خیلی هم داشت...المپیاد برای من یعنی یک قدم تا موفقیت...خیلی چیزها به آدم یاد می ده که اولیش درس خوندن...من اگه 100 بار برگردم و بخوام از اول شروع کنم هر دفعه واسه المپیاد می خونم حتی اگه مطمئن باشم که قبول نمی شم...و قطعا هر دفعه بیشتر تلاش می کنم :twisted:

p_oliver

New Member
لایک ها
0
من از اولش كه شروع كردم هيچ اميدي به قبولي نداشتم ميدونستم كه من هيچ شانسي در مقابل كسايي كه تو جاهاي با امكانات تر هستن و كسايي كه زودتر شروع كردن ندارم (من خودم از آخراي تابستون سوم شروع كردم) اما به هر حال شروع كردم و اهميتي به چيزاي ديگه ندادم.
واسه من از همه مهمتر اين بود كه وجدانم راحت باشه كه بعدا حسرت نخورم كه چرا من با اين كه مي تونستم نرفتم سراغش يا اينكه من اگه مي رفتم حتما قبول مي شدم. الان خيالم راحته كه رفتم و نتونستم.
يه مساله ديگه هم اينه كه آدم هميشه نبايد راه هايي رو بره كه پايانش مشخص باشه. زندگي بدون ريسك كردن ارزش نداره. خيلي ها جرات اينكار رو ندارن. نمونه اش يكي از دوستام كه اگه ميرفت سراغ المپياد بدون شك قبول مي شد چون واقعا تواناييش رو داشت (البته تو رياضي، نه شيمي) اما ترسيد و نرفت و مطمئنم رتبه زير 100 كنكور ميشه سال بعد. اما واقعا ارزش نداره اونجوري. اون چيزي كه ارزش داره همين كار ماها بود.

پس به نظر من ارزششو داشت. من اگه برگردم عقب بازم ميرم سراغ المپياد حتي اگه بازم بخوام از سوم شروع كنم.

اما يه بدي هم كه واسه من داشت اين بود كه بدجوري به ماشين حساب عادت كردم و اين مسئله تو كنكور كلي به ضررم تموم ميشه!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
با این که من فقط یه ماه خوندم و از این یه ماهم 2 هفته مسافرت بودم
ولی کلی تو این مدت بهم خوش گذشت
سر کلاسا نرفتم
این همه دوست خوب پیدا کردم
ولی به خاطر این یه ماه کلی با مامانم دعوام شد 8O
منم اگه می شد دوباره این راهو می رفتم ولی زودتر شروع می کردم تا مامانم نفهمه که واسه المپیاد می خونم :lol:
البته امیدوارم معلما منو از شنبه سر کلاس راه بدن :eek:

Paria

New Member
لایک ها
0
به نظر من هم مسلما ارزشش رو داشت
من اگه زمان به عقب برگرده از راهنمایی برا المپیاد می خونم
قشنگ تر از همه چی اینه که درسی رو که دوس دارم می خونم و با خوندنش کلی عشق می کنم :p

Aidin

New Member
لایک ها
2
تجربه معلم بي رحميه . اول امتحان مي گيره . بعد درس مي ده .
براي همتون آرزوي موفقيت دارم . از صميم قلب.....

iman-khafan

New Member
لایک ها
0
فقط 40 تا45 نفر از ما قبول می شیم . چیزی که برای من مهم است اینه که
فکرم را باز کردم . خودم را باور کردم . و حتی اگر قبول هم نشم کلی دوست
خوب دارم که می تونن برای کنکور مرا راهنمایی کنن . من هرگز پشیمون نیستم .

m-s

New Member
لایک ها
129
چقدر قشنگ خودمونو توجيه مي کنيم :D :D :D :D :D :D :!: ايول :arrow:

Aidin

New Member
لایک ها
2
اين كار رو نكنيم چه كار كنيم؟

kavosh

New Member
لایک ها
75
منم می‌گم ارزشش رو داشت ! به نظر من چیزی که مهمه اینه که خودمونو باور کردیم و این راهو اومدیم ! هر چند که به نتیجه نرسیم ... !
مطمئنا اونایی که قبول می‌شن بیشتر تلاش کردن. من که خودم خیلی کم می‌خوندم برای المپیاد، نهایتا روزی دو تا سه ساعت از بعد عید ! :roll: اما همین سه ساعت رو با عشق می‌خوندم ! :p و موفقیت یعنی همین !
به قول استاد خلینا: بن بست معنا ندارد؛ یا راهی خواهیم یافت، یا راهی خواهیم ساخت ! :wink: المپیاد هم نشد مشکلی نیست؛ کنکور به این قشنگی ... ! :!:

rfshb

New Member
لایک ها
0
آخه کجای کنکور قشنگه؟!!!!!!!!!!!!!!:?
این که روزی 10 ساعت!! باید بشینی درسایی مثل عربی,ادبیات,دین و زندگی و........ بخونی قشنگه؟!!!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

rfshb

New Member
لایک ها
0
parmice گفت
لااقل اگه قبول نشيم مطمئنيم كه شيمي رو توي كنكور صد درصد مي زنيم! :lol:
تازه براي من كه بد نشد شيميم خيلي خوب شد!
البته يه بدي هم داشت اونم اين كه بچه ها سوالاي شيمي شون رو از من مي پرسن! البته این بد نیست ولی وای به حال وقتی که بلد نباشی جواب بدی. اونم جواب سوالای یه بچه سمپادی!
ولی خداییش اگه قبول نشم خیلی ناراحت می شم :( چون همه حتی در ودیوار بهم امیدواری دادن و گفتن تو قبولی!
به همین خیال باش!!!!
من یکی رو میشناسم که نقره شد ولی شیمی رو 75 زد نه صد!

kavosh

New Member
لایک ها
75
آره. منم یکیو می‌شناسم که نقره شد ولی شیمی کنکورو 50 درصد زده بود ! :roll: این یعنی اوج فاجعه ! 8O

sts3662

New Member
لایک ها
11
پاسخ : ارزشش رو داشت ؟

همین شخصیتی که بدست اوردیم و دقیق شدنمون به مطالب و ... هر کدومشون ارزش اینو داره که دوباره بیام توی همین راه ....
هرچند اگه برگردم به 2 سال قبل جدی تر دنبالش میکنم ....:161:

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811

به نظر من یکی که یه المپیادی مدال آورده الزامی نداره که اون رو ضد بزنه . شرایط کنکور با المپیاد فرق داره .

mahdisoleiman

New Member
لایک ها
48

یه معلم داشتیم میگف :کسی که المپیاد شیمی میده امکان نداره کنکورشو خراب کنه.چون روش درس خوندن و روش آزمون دادن رو یاد میگیره.
اگه به عقب برگردم مسلما المپیاد میخونم
چون سوالارو دارم!:4:

Lord.m

New Member
لایک ها
67

با اطمینان بگم: نمیشه گفت.
معمولا کسایی که تو المپیاد شرکت می کنن، تاثیر المپیاد تو زندگیشون انقدر عمیقه که نمیتونن وضعیتشون در مسیر های دیگه رو بدونن. ولی خب شخصا برای من المپیاد شیمی باعث شد که مسیر زندگی آیندمو مشخص کنم، واضح بگم من هدف نهاییم بیلیونر شدنه و اگه کمی با بازار غول های نزدک آشنا باشین میبینین که برای ساختن یه شرکت چند میلیارد دلاری راه های کمی هست که پیدا کردنشون کار حضرت فیله-البته در زمان خودشون وگرنه در زمان بعد از رشدشون که بازدهیشون مبرهنه، همون داستان نقطه های استیو جابز- مقصود اینکه المپیاد شیمی راه های مفیدی برای راه اندازی کسب و کار بین المللی و یک پیش بینی از محصولاتی که در آینده بازار خواهند داشت به من داد تا میزان موفقیت این پیش بینیو نبینم نمیتونم بگم که ارزششو داشت یا نه ولی در نهایت بگم من همیشه این طور فکر میکنم که راهی که اومدم تنها راه و بهترین راه ممکن بوده این باعث میشه برای قدم گذاشتن به آینده اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم، این طرز تفکر رو به شما هم پیشنهاد میکنم.
متن طولانی شد ببخشید

kouchak

New Member
لایک ها
364

با این اوضاع جدید سوالات مرحله دو، امید همه ، نا امید شده...

sstudent

New Member
لایک ها
6

حداقلش اینه که اعتماد به نفس خوبی میگیری واسه اینده

بالا