ارمونها

manandworld

New Member
لایک ها
7
یا هو

سلام دوستان به نظر شما از ازمون ها کدوم بهتره.
خب من یک جمع بندی می کنم شما هم لطف کنید هر چه زود تر جواب بدیدددددددددددددد و یک سالن گفتمان حسابی داشته باشیم.با نظر های حسابی
ازمون های قلم چی که همش از کتابای خودش تستاش هست و در سطح ازمون های دانشگاه ازاد و راحت. ولی جامع اماری خوبی داره گزینه 2 هم همین شکل و کارنامش هم تعریفی نداره.

گاما هم به نظرم سوالاش خوبه و استاندارده و مثل قلم چی در سطح کتاباش نیست و مثل دانشگاه سراسری (با توجه به تحقیقات) اما جامع اماری خوبی نداره به نظر من اصل سوالات که در سطح دانشگاه سراسری باشه . حالا دوستان شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abdi

New Member
لایک ها
171
من شنيدم گاج آزموناي خوب و استانداردي طراحي مي‌كنه، ولي تا حالا سوالاشو نديدم.

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
من ميدونم كه همشون دزدن و آزموناشون دو زار نمي ارزه!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط سنجش!!!!!!!!!!!!!!!!(بدتر بهتر از بدترين است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

nima94

New Member
لایک ها
296
[font=Arial,sans-serif]مرصاد جون بی خیال نکشیشون [/font]

[font=Arial,sans-serif]به نظر من جامع آماری بیشتر خوبه چون حتی اگه سطح سوال هام پایین باشه میفهمی در چه سطحی هستی ولی در کل مرصاد راست میگه[/font]

mersad.94

Active Member
لایک ها
55
nima94 گفت
[font=Arial,sans-serif]مرصاد جون بی خیال نکشیشون [/font]

[font=Arial,sans-serif]به نظر من جامع آماری بیشتر خوبه چون حتی اگه سطح سوال هام پایین باشه میفهمی در چه سطحی هستی ولی در کل مرصاد راست میگه[/font]
ممنون از حمايتت

ولي اگه راستشو بخواي من هيچي شركت نميكنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در رابطه با جامعه آماري هم حرفت دقيقا درسته

manandworld

New Member
لایک ها
7

manandworld

New Member
لایک ها
7
بچه ها نظرتون در باره ارمون گاما چیه اخه ارمون قلم چی ازموناش در سطح دانشگاه ازاد و دو هزااااااااااااااااااااار نمی ارزه
به نظر من اصل سطح ازمون ها هست .که تو خودت با توجه به اونا بسنجی چون اگر خیلی اسون باشه ممکنه تو کنکور سراسری همون نتیجه ای رو که قبلا می گرفتی نگیری .چون تستای راحت زدی و خودت با توجه به اون ازمونا سنجیدی.یکی از دوستان من قبلا تو قلم چی بود درصداشم در سطح بالایی بود اما وقتی تو ارمونای گاما شرکت کر د درصداش کمی پایین تر اومد خودش که می گفت ازمون های گاما سوالاتش سختر .چه می دونیم انگار از بد بدتر باید بد انتخاب کنیم به نظر من گاما تشابه بیشتری با کنکور شراسری داره .

manandworld

New Member
لایک ها
7
به نظر بنده جامع اماری اصل نیست .نظر شما چییییییییییییییییییییییییییییییییه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

manandworld

New Member
لایک ها
7
بله ولی سوالاتش در سطح دانشگاه ازاد از کسایی که قلم چی بودن و کنکور ازاد دادن بپرسین؟جامع اماری خوبی داره تو بر برسی گاما نظرم عرض کردم.

trusty

New Member
لایک ها
0
سلام
اميدوارم به هيچ كس بر نخوره چون هدفم اصلا برخوردن به كسي نيست و فقط دارم نظر شخصيم رو ميدم

اول اينكهآيا كسي تو اين جمع هست كه رفته باشه سوالات كانون و گاما رو بررسي كرده باشه و نتيجه رو بگه(خودم هم اين كار رو نكردم) اما شركت كردن تو آزموني كه 60،000 نفر شركت كنن در حالي كه فرضا سوالا آسون باشه بهتره يا آزموني كه 5000 نفر شركت كنن؟

دوم اينكه اكثر نفرات زير 100 كنكور در قلمچي شركت مي كردند و من خودم با دو تا 1 رقمي آشنا ام همچنين با رتبه 33، اگه نظرشون رو بپرسي(كه من دارم ازشون مشاوره مي گيرم) جوابت مي دن كه كدوم آزمون استاندارد تره.! به من كه ميگن آزموناي قلمچي كه خودم هم ازش راضي ام

سوم بر فرض اينكه سوالات گاما سطحش بالاست و آدم محك خوبي مي خوره پس چرا جامعه آماريش پايينه؟ يعني شما ميگي حداقل 100،000 نفري كه فقط از پيش دانشگاهي در كانون شركت ميكنن فكرشون نرسيده كه آزموناي كانون به درد نميخوره و آزموناي گاما بدن بهتره؟

پس همينجوري نميشه گفت: كه آزموناي گاما، كانون، سنجش، گزينه ي2، گاج يا ..... كدومشون بهتره؟ به نظر من تجربه ي نخبه هاي سالهاي گذشته بهترين ملاكه

موفق باشيد

manandworld

New Member
لایک ها
7
بله گفته ی نخبگان و تجربه ی انها اهمیت زیادی در موفقیت داوطلبان داره و به شرطی که تجربه گرفتن از ان تلاشگران را تنها در ازمونی که می دادن نبینید بلکه در چگونه درس خواندنشون ببینیم و سعی می کردن در سطح ازمونا ی ازمایشی که می دن نباشن بلکه فرا تر از اون سطح باشن و در اصل ازمون های قلم چی و گاما گزینه 2 و... که میدادن تنها بهانه ای برای اماده شدن انها در سر ازمون سر نوشت ساز اصلی بشه حالا ما می یایم مبنا رو بر این می ذاریم که داوطلب خواهان یه ازمون استاندارد است که می خواد فقط خودش در همون محدوده ازمون پیشرفت بده درنتیچه ما میایم ازمونی رو پیشنهاد می کنیم که در سطح سوالات سراسری باشه .حالا میایم ازمونا رو با هم بررسی می کنیم .

بالا