evo_society

Active Member
لایک ها
26
سلام دوستان درباره DVD های استاد مسعودی و مجموعه اونا سوال داشتم

DVDهاشون خوبه یا نه ؟ برنامه هایی که توی تلویزیون میزارن من دیدم خوب بودن تست ها رو با روش های خوبی در زمان های خوب حل می کردن به کارشون علاقه منو شدم ولی قیمتاشون یکم زیاده گفتم از شما بپرسم ببینم نظر شما چیه یا اگر کسی خریده نظرش چیه ارزش داره یا نه؟؟؟ الان باید بخرم یا سال اخر ؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه که دارم درباره منابعه ..... میخوام تابستون تا نوبت اول همه کتابای سوم رو بخونم که جلو بیفتم و در طول سال تست کار کنم......چه کتابایی خوبن و درسنامه خوبی دارن ....
(سال دوم تجربی هستم)

هر نصیحتی هم که دارین من و بقیه رو از اون بی نصیب نذارین

خیلی ممنون از همگی :eek:

Mahtab

Member
لایک ها
21
پاسخ : استاد مسعودی

از فیزیک پایه و دینی گاج نقره ای، زیست نشر الگو، ریاضی جامع خیلی سبز خیلی ها راضی بودن، من جمله خودم.
مبتکران و گاج نقره ای برای زبان و کتاب های مبحثی نشر الگو برای ادبیات و عربی گاج نقره ای هم کتاب های خوبی هستن.
برای شیمی؛ من از جامع گاج نقره ای راضی بودم، تا نظر دوستان چی باشه!
موفق باشید!

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

سلام دوستان درباره DVD های استاد مسعودی و مجموعه اونا سوال داشتم

DVDهاشون خوبه یا نه ؟ برنامه هایی که توی تلویزیون میزارن من دیدم خوب بودن تست ها رو با روش های خوبی در زمان های خوب حل می کردن به کارشون علاقه منو شدم ولی قیمتاشون یکم زیاده گفتم از شما بپرسم ببینم نظر شما چیه یا اگر کسی خریده نظرش چیه ارزش داره یا نه؟؟؟ الان باید بخرم یا سال اخر ؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه که دارم درباره منابعه ..... میخوام تابستون تا نوبت اول همه کتابای سوم رو بخونم که جلو بیفتم و در طول سال تست کار کنم......چه کتابایی خوبن و درسنامه خوبی دارن ....
(سال دوم تجربی هستم)

هر نصیحتی هم که دارین من و بقیه رو از اون بی نصیب نذارین

خیلی ممنون از همگی :eek:

سلام دوست من!
امیدوارم روزگار خوبی داشته باشید.
شماخودتونو در جلسه ای 4 ساعته تصور کنید که سرنوشت کاری(البته متأسفانه) و خیلی مسائل دیگه ی زندگی تونو میسازه با کلی نگرانی و...میتونید 1000تا فرمول رو به خاطر بیارید؟!مسلما نه!
بعضی دوستان با ایجاد فرمول هایی موردی که درمورد یکسری مسائل خاص جواب میده سوالات رو زودتر حل میکنن ولی مستلزم حفظ انبوهی از فرمول هاست!
*راه در جهان یکیست و آن راه راستیست!*
نمیشه با دور زدن به مقصد درستی رسید!
نکته ی مهم هم اینه که این دروس دبیرستان حداقل تا یکی دوترم براتون نیازن و شما باید بلد باشین!(بنا به هر رشته دانشگاهی یکسری پیش نیاز هست)
مفهومی یادگرفتن ارزشمند ترین کاره برای کنکور.
درمورد پیش خوانی هم شما اول بِیسِ کار یعنی دوم دبیرستان رو تکمیل کنید!
جوریکه به تسلط بالایی برسید.
پیش خوانی نیاز نیست همینکه دروس هرسال رو درهمون سال عالی یاد بگیرید بهترین کاره.
اگرم تونستید قبل از اتمام سال تحصیلی دروس همون سال رو با تسلط کافی تموم کنید روی یکسری دروس خاص زوم کنید مخصوصا زیست شناسی.
اگه رشته و دانشگاه هدف تونو هم عنوان کنید توصیه های بهتر و جامع تری هم میشه ارائه داد.

با آرزوی موفقیت☺

evo_society

Active Member
لایک ها
26

از فیزیک پایه و دینی گاج نقره ای، زیست نشر الگو، ریاضی جامع خیلی سبز خیلی ها راضی بودن، من جمله خودم.
مبتکران و گاج نقره ای برای زبان و کتاب های مبحثی نشر الگو برای ادبیات و عربی گاج نقره ای هم کتاب های خوبی هستن.
برای شیمی؛ من از جامع گاج نقره ای راضی بودم، تا نظر دوستان چی باشه!
موفق باشید!
مبتکران شیمی و خیلی سبز زیست چطورن؟

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام دوست من!
امیدوارم روزگار خوبی داشته باشید.
شماخودتونو در جلسه ای 4 ساعته تصور کنید که سرنوشت کاری(البته متأسفانه) و خیلی مسائل دیگه ی زندگی تونو میسازه با کلی نگرانی و...میتونید 1000تا فرمول رو به خاطر بیارید؟!مسلما نه!
بعضی دوستان با ایجاد فرمول هایی موردی که درمورد یکسری مسائل خاص جواب میده سوالات رو زودتر حل میکنن ولی مستلزم حفظ انبوهی از فرمول هاست!
*راه در جهان یکیست و آن راه راستیست!*
نمیشه با دور زدن به مقصد درستی رسید!
نکته ی مهم هم اینه که این دروس دبیرستان حداقل تا یکی دوترم براتون نیازن و شما باید بلد باشین!(بنا به هر رشته دانشگاهی یکسری پیش نیاز هست)
مفهومی یادگرفتن ارزشمند ترین کاره برای کنکور.
درمورد پیش خوانی هم شما اول بِیسِ کار یعنی دوم دبیرستان رو تکمیل کنید!
جوریکه به تسلط بالایی برسید.
پیش خوانی نیاز نیست همینکه دروس هرسال رو درهمون سال عالی یاد بگیرید بهترین کاره.
اگرم تونستید قبل از اتمام سال تحصیلی دروس همون سال رو با تسلط کافی تموم کنید روی یکسری دروس خاص زوم کنید مخصوصا زیست شناسی.
اگه رشته و دانشگاه هدف تونو هم عنوان کنید توصیه های بهتر و جامع تری هم میشه ارائه داد.

با آرزوی موفقیت☺
مشاوره هاشون چی یا اگه یه مشاور خوب میشناسین معرفی کنین توی تلویزیون خیلی روی مشاورشون مانور میدن

Mahtab

Member
لایک ها
21

برای شیمی مبتکران و خیلی سبز تقریبا تو یه حدن. ولی بعنوان یه مقایسه کوچیک باید بگم که درسنامه های خیلی سبز و تست های مبتکران بهتره.
تست های گاج نقره ای بیشتر سراسریه (و کمتر تألیفی) من از درسنامه هاشم راضیم.
درباره خیلی سبز زیست، تعریف زیادی نشنیدم. البته میگن ویرایش جدیدش خیلی بهتر شده. واسه زیست کانون آبی هم خوبه تقریبا!

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

مبتکران شیمی و خیلی سبز زیست چطورن؟

مشاوره هاشون چی یا اگه یه مشاور خوب میشناسین معرفی کنین توی تلویزیون خیلی روی مشاورشون مانور میدن
کنکور اصلا اون چیزی که توی تلوزیون نشون میدن نیست!
یعنی اینقدر پیچیده نیست!
برای مشاوره از دانشجو های رشته تحصیلی مورد نظرتون راهنمایی بگیرید.
افرادی که مسیر موفقیت رو طی کردن بهتر میتونن راهنما باشن

evo_society

Active Member
لایک ها
26

یعنی اینقدر پیچیده نیست!
راستش رو بخوای خودمم گیج شدم یه عده میگن خیلی سخته و باید از هر امکاناتی استفاده کرد و بعضی های دیگه هم میگن سخت نیست
نظرت درباره یادداشت برداری و خلاصه نویسی چیه خوبه ؟ وقت گیر نیست؟ در دراز مدت جواب میده؟

یعنی اینقدر پیچیده نیست!
راستش رو بخوای خودمم گیج شدم یه عده میگن خیلی سخته و باید از هر امکاناتی استفاده کرد و بعضی های دیگه هم میگن سخت نیست
نظرت درباره یادداشت برداری و خلاصه نویسی چیه خوبه ؟ وقت گیر نیست؟ در دراز مدت جواب میده؟

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

زندگی مثل یه بادکنک پر از آبه که تودست بگیریمش.
اگه سخت بگیریم و فشارش بدیم میریزه ولی اگه بادقت و آرامش پیش بریم به مقصد میرسیم.
سختی و آسونی در نگاه آدم هاست.یکی.میخواد حاد جلوه اش بده یکی نه با آرامش وحوصله جلو میره.
نیازی به فراهم آوردن تمام امکانات نیست ولی بهره برداری از تمام امکانات بهترین کاره.

یادداشت و خلاصه برداری عالیه به چند شرط :
1) تمیز و مرتب
2)توی کتاب درسی یا دفتر مخصوص
نوشته بشه.
باید خلاصه باشه و جوری نوشته بشه که سبک خوندن شماست یعنی کلمات کلیدی که از خوندن متن به یادتون مونده باید بکار بره که با خوندنش،دوباره متن و مفهومش به یادتون بیاد.
اگه وقت گیر باشه یعنی روش غلطه!معنیش اینه که زیاد مینویسید!باید خلاصه ومفید باشه☺

evo_society

Active Member
لایک ها
26

زندگی مثل یه بادکنک پر از آبه که تودست بگیریمش.
اگه سخت بگیریم و فشارش بدیم میریزه ولی اگه بادقت و آرامش پیش بریم به مقصد میرسیم.
سختی و آسونی در نگاه آدم هاست.یکی.میخواد حاد جلوه اش بده یکی نه با آرامش وحوصله جلو میره.
نیازی به فراهم آوردن تمام امکانات نیست ولی بهره برداری از تمام امکانات بهترین کاره.

یادداشت و خلاصه برداری عالیه به چند شرط :
1) تمیز و مرتب
2)توی کتاب درسی یا دفتر مخصوص
نوشته بشه.
باید خلاصه باشه و جوری نوشته بشه که سبک خوندن شماست یعنی کلمات کلیدی که از خوندن متن به یادتون مونده باید بکار بره که با خوندنش،دوباره متن و مفهومش به یادتون بیاد.
اگه وقت گیر باشه یعنی روش غلطه!معنیش اینه که زیاد مینویسید!باید خلاصه ومفید باشه☺
منم توی دفتر خیلی قشنگ خلاصه برداری میکردم
ولی خیلی وقت میگرفت مثلا یه مبحث که خوندنش 4 ساعت وقت میبرد توی 1 روز نصفی تموم میشد (البته با تست ها )

درباره دین و زندگی نظری نداری این درس توی ازمون های جمع بندی کابوس منه همش یادم میره ازمون هایی که دو یا سه درسه هنیشه 100 یا 80 میزنم ولی توی جمع بندی خیلی خراب میکنم

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

منم توی دفتر خیلی قشنگ خلاصه برداری میکردم
ولی خیلی وقت میگرفت مثلا یه مبحث که خوندنش 4 ساعت وقت میبرد توی 1 روز نصفی تموم میشد (البته با تست ها )

درباره دین و زندگی نظری نداری این درس توی ازمون های جمع بندی کابوس منه همش یادم میره ازمون هایی که دو یا سه درسه هنیشه 100 یا 80 میزنم ولی توی جمع بندی خیلی خراب میکنم
سلام عذرمیخوام دیر پاسخ میدم.
پایه تحصیلی تونو اگه بفرمایین بهتر میشه روش صحبت کرد.
یکم زیادی وقت میذارین البته بستگی به مبحث و تعداد تست هاش داره.
دین و زندگی رو باید یکبار روانخوانی کرد و بار دوم نکته برداری.
روش هایی مثل تشخیص ترجمه و تفسیر بدون حفظ و...وجود داره که قطعا کمک میکنه.

saideh

New Member
لایک ها
156

سلام اقا محمد:103:ایشون کلاس سوم تجربی هسن.ینی امسال میرن سوم بامن هم رشته و همسن هسن.شما حالتون خوب هس؟اوضاع دانشگاه چطوره؟پیداتون نیس ایمیل نمیدین؟راسی ی راهنمایی از شما و بقیه بچها میخاسم برا انتخاب کتاب کمک درسی ریاضی فیزیک شیمی و زیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم بچها و اقا محمد:115:

evo_society

Active Member
لایک ها
26

سلام اقا محمد:103:ایشون کلاس سوم تجربی هسن.ینی امسال میرن سوم بامن هم رشته و همسن هسن.شما حالتون خوب هس؟اوضاع دانشگاه چطوره؟پیداتون نیس ایمیل نمیدین؟راسی ی راهنمایی از شما و بقیه بچها میخاسم برا انتخاب کتاب کمک درسی ریاضی فیزیک شیمی و زیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم بچها و اقا محمد:115:
برگشتن بخیر

یکی از بزرگ ترین مشکلات بنده هم انتخاب کتاب هست ممنون اگه راهنمایی کنید راستی برای زیست فاگو زیست چطوره؟

saideh

New Member
لایک ها
156

ممنون ........ولی من جایی نبودم فقط یسری مشکلتو از ای حرفا.......................:33:فاگو زیست میگن خعلی اشکال داره ک.............وااای درس خوندن ب کنار دوباره وقت ای شد ک انتخاب نم.من از انتخاب بدم میاد...واااای یکی بااگاهی کامل راهنماییم کنه لدفن:2::98:

ممنون ........ولی من جایی نبودم فقط یسری مشکلتو از ای حرفا.......................:33:فاگو زیست میگن خعلی اشکال داره ک.............وااای درس خوندن ب کنار دوباره وقت ای شد ک انتخاب نم.من از انتخاب بدم میاد...واااای یکی بااگاهی کامل راهنماییم کنه لدفن:2::98:

بالا