وضعیت
موضوع بسته شده است.

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه‌ی دوستان گرامی،

از امروز ( 31 خرداد 92 ) تغییراتی در شیوه‌ی نمایش صفحات کاربری صورت گرفته است، در شیوه‌ی جدید انتهای آدرس مرورگر هر کاربر به نام وی ختم می‌شود و بنابراین نام وی نیز بخشی از آدرس خواهد شد و به سرعت توسط موتورهای جستجو ایندکس خواهد گردید. این تغییر به درخواست کاربران و مدیرانی انجام شد که ارسال‌های مفید آن‌ها در آیریسک توجه بسیاری از جویندگان علم را به خود جلب کرده است. بنابراین حالا پس از جستجوی مطالب، هویت مجازی نویسنده‌ی آن نیز جزیی از مطلب خواهد شد.

اما این تغییر مشکلاتی را نیز در بر خواهد داشت، به طور مثال، کاراکترهای غیراستاندارد در مرورگر، حذف خواهند شد. بدین ترتیب دو کاربر با نام‌های a.b و ab یک آدرس صفحه و به صورت ab خواهند داشت. همچنین استفاده از کاراکترهایی مانند /، ؟، = ، و ... نیز محدود خواهد شد.

برای رفع این مشکلات، هر کاربری که آدرس صفحه و نام کاربری وی دچار مشکل شده است در ادامه‌ی این تاپیک نام (ID) جدید و استاندارد خود را درخواست دهد تا تغییرات انجام شود.

موفق و پیروز باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

fatemeh22

New Member
لایک ها
250
پاسخ : .: استانداردسازی نام‌های کاربری - تیرماه 1392 :.

سلام من چند پارسال با نام کاربری fatemehn یه اکانت ساختم ولی اصن ازش استفاده نکردم رمزشم یادم رفت الان با نام کاربری fatemeh.N که هستم دچار مشکل شده..................اگه میشه یا اون اکانتو ببندید یا...........IDمو به این تغییر بدید...........fatemeh22.............خیلی ممنون.باتشکرfatemeh.N

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام من چند پارسال با نام کاربری fatemehn یه اکانت ساختم ولی اصن ازش استفاده نکردم رمزشم یادم رفت الان با نام کاربری fatemeh.N که هستم دچار مشکل شده..................اگه میشه یا اون اکانتو ببندید یا...........IDمو به این تغییر بدید...........fatemeh22.............خیلی ممنون.باتشکرfatemeh.N

اکانت اول حذف و تغییر دوم انجام شد.

لایک ها
1,804

لطفا همون ID قبلی بشه
mohammadaminnasseri

Marshall

New Member
لایک ها
970

از امروز تغییراتی در شیوه‌ی نمایش صفحات کاربری صورت گرفته است، در شیوه‌ی جدید انتهای آدرس مرورگر هر کاربر به نام وی ختم می‌شود و بنابراین نام وی نیز بخشی از آدرس خواهد شد و به سرعت توسط موتورهای جستجو ایندکس خواهد گردید. این تغییر به درخواست کاربران و مدیرانی انجام شد که ارسال‌های مفید آن‌ها در آیریسک توجه بسیاری از جویندگان علم را به خود جلب کرده است. بنابراین حالا پس از جستجوی مطالب، هویت مجازی نویسنده‌ی آن نیز جزیی از مطلب خواهد شد.

اما این تغییر مشکلاتی را نیز در بر خواهد داشت، به طور مثال، کاراکترهای غیراستاندارد در مرورگر، حذف خواهند شد. بدین ترتیب دو کاربر با نام‌های a.b و ab یک آدرس صفحه و به صورت ab خواهند داشت. همچنین استفاده از کاراکترهایی مانند /، ؟، = ، و ... نیز محدود خواهد شد.

برای رفع این مشکلات، هر کاربری که آدرس صفحه و نام کاربری وی دچار مشکل شده است در ادامه‌ی این تاپیک نام (ID) جدید و استاندارد خود را درخواست دهد تا تغییرات انجام شود.

موفق و پیروز باشید.
سلام
فقط کسایی که نام کاربریشون مشکل داره عوض میکنید؟ میشه از کسایی رو هم که مشکل نداره ولی دوست دارن نام کاربریشون تغییر کنه تغییر بدین؟

zahra

New Member
لایک ها
609

سلام
مال منم لطفا بشه zahra!!!
ممنون

موفق هستیم!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

لطفا همون ID قبلی بشه
mohammadaminnasseri
انجام شد.

سلام
فقط کسایی که نام کاربریشون مشکل داره عوض میکنید؟ میشه از کسایی رو هم که مشکل نداره ولی دوست دارن نام کاربریشون تغییر کنه تغییر بدین؟
تا آخر تیرماه، کلیه‌ی کسانی که تقاضای نام کاربری جدید دارند، می‌توانند درخواست دهند.
سلام
مال منم لطفا بشه zahra!!!
ممنون
موفق هستیم!
حتما قبل از انتخاب، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید، هم اکنون کاربر Zahra در آیریسک وجود دارد. به zahra تغییر داده شد.

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

سلام استاد
لطفا نام کاربری منو taha بزارید

3DAli

New Member
لایک ها
110

سلام
نام کاربری منو هم به۳D Ali تغییر بدید
و اگه نشد به ۳DAli تغییر بدید

با تشکر

لایک ها
43

سلام
لطفا نام کاربری من رو به Amirgt75 تغییر بدید.(فقط حرف اولش بزرگه بقیه حرف کوچیکه)
با تشکر

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497

سلام
نام کاربری منو هم به۳D Ali تغییر بدید
و اگه نشد به ۳DAli تغییر بدید

با تشکر
به 3DAli تغییر کرد.

سلام
لطفا نام کاربری من رو به Amirgt75 تغییر بدید.(فقط حرف اولش بزرگه بقیه حرف کوچیکه)
با تشکر
به Amirgt75 تغییر کرد.

Alice

New Member
لایک ها
189

سلام
ممنون میشم نا کاربری من رو به RoyaG تغیر بدید

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

سلام. لطفا اسم من رو به NiLOOFAR-Z تغییر بدید. i با حرف کوچیک! :)
با - که مشکل نداره!؟ @khalina

آخرین ویرایش توسط مدیر

math

New Member
لایک ها
1,096

سلام

اگر امکانش هست h اخر رو حذف کنید (math بشه )

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﺳﻼﻡ.ﻟﻄﻔﺎ ﻧﺎﻡ ﮐﺎﺭﺑﺮﯼ ﻣﻦ ﺭﻭ ssasadeghiﺑﮑﻨﯿﺪ.

آخرین ویرایش توسط مدیر

janbazs

New Member
لایک ها
18

سلام لطفا اسم من روازsina.jبهjanbazsتغییربدید

آخرین ویرایش توسط مدیر

tressa

New Member
لایک ها
128

اگه امکانش هست نام کاربری من رو هم از tressa به n.azad تغییر بدید.
ممنون.

saba.

New Member
لایک ها
20

از امروز تغییراتی در شیوه‌ی نمایش صفحات کاربری صورت گرفته است، در شیوه‌ی جدید انتهای آدرس مرورگر هر کاربر به نام وی ختم می‌شود و بنابراین نام وی نیز بخشی از آدرس خواهد شد و به سرعت توسط موتورهای جستجو ایندکس خواهد گردید. این تغییر به درخواست کاربران و مدیرانی انجام شد که ارسال‌های مفید آن‌ها در آیریسک توجه بسیاری از جویندگان علم را به خود جلب کرده است. بنابراین حالا پس از جستجوی مطالب، هویت مجازی نویسنده‌ی آن نیز جزیی از مطلب خواهد شد.

موفق و پیروز باشید.
من نمیخوام نام کاربریم عوض شه.لطفا همون saba. رو برگردونین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا