وضعیت
موضوع بسته شده است.

No_name

New Member
لایک ها
141
پاسخ : اعتراض به امتحانات نهایی، درست یا غلط؟

بي نتيجه س وقته خودتونو الكي تلف نكنين !
بشينين بچسبين برا دوره يا كنكور !
گذشت.............
بيخيال رفيق :3:

RaHa 97

New Member
لایک ها
178

به نظر من دینی و زبان سخت بود و فیزیکم مفهومی.بقیه خوب بود
امیدوارم فقط تو تصحیح سخت نگیرن همین !

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

بي نتيجه س وقته خودتونو الكي تلف نكنين !
بشينين بچسبين برا دوره يا كنكور !
گذشت.............
بيخيال رفيق :3:
حالا من که کلا با این تجمع مخالفم ولی این دید نا امید که "ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم" هم یکی از دلایل اصلی پسرفت ما بوده!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

راستی این موضوع تجمع تا چه حد میتونه جدی باشه منظورم اینه که به نظر شما موافقاش زیادن ؟
تاریخشم میشه بگین؟
در اولین پست تاریخشو گفتم ... 21 خرداد! والا توی اون شبکه اجتماعی هر کی مخالفت می کرد می گفت رای اکثریت مهمه! ولی من که ندیدم رای گیری کنه!!!! :)
یعنی رای گیری کرد ولی به این صورت: 21 خرداد یا 22 خرداد؟ :)
واسه همین سیستم سازمان سنجش اصلا اموزش پرورش رو قبول نداره
حرفات همش درسته و نظام آموزش و پرورش ما نادرسته ... فقط خواستم بگم که سنجش ما هم دست کمی نداره! کنکور از غلط ترین آزمون هاست به نظر من!
سال 88 ریختن شیشه های اداره های آموزش پرورش رو شکوندن، و ظاهرا حدود 3-5 نمره اضافه شد.
کی بشه که این وحشی گری هارو کنار بزاریم ...
در ضمن واستید اول تصحیح بکنند بعد به نحوه تصحیح اعتراض کنید! :)
و اینکه شرایط سال پیش و شرایط امسال مستقل هم هستند یعنی چون پارسال آسون بوده با هر وقتی دلیل نمیشه امسالم آسون باشه ... امتحانات هم به نظرم وقتش به غیر از زمین معقول بود!

REIHOON_IBO

New Member
لایک ها
458

دوستان یک سری خبر هایی هست (از یک شبکه ی اجتماعی!! :) ) که یک سری از دانش آموزان میخوان 21 خرداد جلوی اداره آموزش پرورش جمع بشند و به امتحان ها اعتراض کنند ...
با این هدف که امتحان های سخت دوباره برگزار بشه!!!!
.
.
آیا شما با این کار موافقید؟؟ (چطوری میتونم نظرسنجی بزارم؟؟ :) )
و دلایلتون؟
من خودم صد در صد با این کار مخالفم!
امتحان های امسال (به غیر از زبان فارسی!) سخت بودند ولی نه چرت و امتحان هایی مثل زبان انگلیسی هم مشکل اساسی دارند و به امسال محدود نمیشه!

و البته بهتره بگیم امتحان ها سخت تر بودند نه سخت! مثلا برای زیست چیزی خارج از کتاب نبود! یعنی یک قسمتی از نمره های پایین دوستان به خاطر کم کاری خودشون بوده!
در مورد امتحان های رشته ریاضی ... حسابان که طبق گفته ی دوستان سخت نبوده ... فیزیکتونو خودم حل کردم و سوال های فصل 2 تا 5 چیز غیر قابل حلی نبود! یعنی اونقدر پیچیده نبود! البته شاید سخت تر از سال های پیش باشه ولی من به عنوان یک دانش آموز تجربی نسبتا راحت حلشون کردم! ترمو ها رو هم که نمیدونم!
جبر رو هم لطفا یک نفر عادل بگه واقعا سخت بوده یا نه؟؟؟
.
درسته بعضی از سوالات تو امتحان های مختلف مشکل داشتند ولی اون ها با اعتراض معلمان حل میشه اکثرا ...
.
.
و در نهایت این که کی حال داره دوباره امتحان بده؟؟؟؟؟
گر چه احتمال اینکه دوباره امتحان بگیرند خیلی خیلی کمه!
.
.
خلاصه اینکه به نظر من اکثریت افرادی که تصمیم به این کار دارند کم کاری خودشونو گردن امتحانات میندازند! و از من به شما نصیحت این کار رو نکنید و اگر حرف هام متقاعد کننده بود سعی کنید بقیه رو هم متقاعد کنید!
.
.
خوشحال میشم نظرات موافق و مخالف رو بشنوم ...
بنده مخالفت خودمو از همینجا اعلام میکنم :4:

میدونین بچه ها سوالا سخت نبودن مفهومی بودن ....مثلا دینی مفهومی بود ....فقط کاش همون اندازه که مفهومی بود ، مصحح ها مفهومیم تصحیح کنن ! به معنی رسوندن نمره بدن.

درسته سطح سوالا بالا بود ولی نه واسه ماها که با مرحله دوم المپیاد دست و پنجه نرم میکنیم :) :) :) از بچه های سالای پش هم بپرسید میگن واسه ما هم سخت بود !

اصلا جو امتحان نهایی این شکلیه ...اگه نبود با امتحان های مدرسه چه فرقی داشت ؟؟؟!

من دیگه نمیرم پاسخ نامه بعد امتحان ببنیم ، اعتماد به نفس تجزیه میشه ! روحیه امو از دست میدم...شما هم این دوتای اخریو این کارو بکنید :)

در کل هم باید بگم من مطمنم همه ما خوب دادیم حتی دینی رو و نمره هامون از اون چیزی که خودمون حساب میکنیم بالاتر میاد !

لایک ها
251

آیا بهتر نیست به جای ایستادن در برابر مشکلا باهاشون جوری کنار بیایم که به نفعمونه؟

لایک ها
127

مخالفم بنا به دلایلی که در آخر نوشتم
این رو می دونم که امسال سطح سوالات از پارسال خیلی بیشتر شده بود ولی این امتحان ها هرچی بود سوالاتش از سوالات مدرسه ما خیییییلی راحت تر بود.
به نظرم دینی سوالاش فنی و جون دار بود.هرکی خوب خونده بود به راحتی می تونست به سوالاش جواب بده.نباید انتظار داشت که سوالا عینا مثل سال های گذشته بیان.
زبان سوالاش سخت بود و غیر استاندارد.(با توجه به نظر خیلی از دوستانم می گم و خودم)!!!
فیزیک ریتم سوالات رو کلا به هم ریخته بود و مفهومی شده بود.
حسابان فقط سوال آخرش که در کلید گفته زوج مرتب نیم نمره خیلی حال گیری بود.
جبر خوب بود فقط اگه زیر کلمه حد اقل در یکی از سوالات خط می کشید باعث می شد خیلی ها خطانکنند.
عربی خوب بود.
شیمی خوب بود.
زبان فارسی تعداد سوالاش زیاد شده بود و احتمال خطا کردن رو بالا می برد ولی سطحش مثل سال های گذشته بود.

در رابطه با اعتراض هم بگم که هیج تاثیری نداره!!!! مثلا بری اعتراض کنی دوباره امتحان های خرداد برگزار شه؟
برای درس دینی هم زمانی امتحان دینی دوباره برگزار می شه که سطح نمرات خیلی پایین و یاتعداد تجدیدی ها خیلی باشه که این جوری نیست
پس به جای فکر به اعتراض بچسبید به دوتا امتحان باقی مونده و کنکور.
موفق باشید

مخالفم بنا به دلایلی که در آخر نوشتم<br>
این رو می دونم که امسال سطح سوالات از پارسال خیلی بیشتر شده بود ولی این امتحان ها هرچی بود سوالاتش از سوالات مدرسه ما خیییییلی راحت تر بود.<br>
به نظرم دینی سوالاش فنی و جون دار بود.هرکی خوب خونده بود به راحتی می تونست به سوالاش جواب بده.نباید انتظار داشت که سوالا عینا مثل سال های گذشته بیان.<br>
زبان سوالاش سخت بود و غیر استاندارد.(با توجه به نظر خیلی از دوستانم می گم و خودم)!!!<br>
فیزیک ریتم سوالات رو کلا به هم ریخته بود و مفهومی شده بود.<br>
حسابان فقط سوال آخرش که در کلید گفته زوج مرتب نیم نمره خیلی حال گیری بود.<br>
جبر خوب بود فقط اگه زیر کلمه حد اقل در یکی از سوالات خط می کشید باعث می شد خیلی ها خطانکنند.<br>
عربی خوب بود.<br>
شیمی خوب بود.<br>
زبان فارسی تعداد سوالاش زیاد شده بود و احتمال خطا کردن رو بالا می برد ولی سطحش مثل سال های گذشته بود.<br>
<br>
در رابطه با اعتراض هم بگم که هیج تاثیری نداره!!!! مثلا بری اعتراض کنی دوباره امتحان های خرداد برگزار شه؟<br>
برای درس دینی هم زمانی امتحان دینی دوباره برگزار می شه که سطح نمرات خیلی پایین و یاتعداد تجدیدی ها خیلی باشه که این جوری نیست<br>
پس به جای فکر به اعتراض بچسبید به دوتا امتحان باقی مونده و کنکور.<br>
موفق باشید<br>
<br>

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

البته هیچ وقت امتحان هایی که توی سمپاد و بخصوص علامه حلی گرفته میشه رو مقایسه نکن با امتحان نهایی ولی حرفات درسته! :)

No_name

New Member
لایک ها
141

حالا من که کلا با این تجمع مخالفم ولی این دید نا امید که "ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم" هم یکی از دلایل اصلی پسرفت ما بوده!

در اولین پست تاریخشو گفتم ... 21 خرداد! والا توی اون شبکه اجتماعی هر کی مخالفت می کرد می گفت رای اکثریت مهمه! ولی من که ندیدم رای گیری کنه!!!! :)
یعنی رای گیری کرد ولی به این صورت: 21 خرداد یا 22 خرداد؟ :)

حرفات همش درسته و نظام آموزش و پرورش ما نادرسته ... فقط خواستم بگم که سنجش ما هم دست کمی نداره! کنکور از غلط ترین آزمون هاست به نظر من!

کی بشه که این وحشی گری هارو کنار بزاریم ...
در ضمن واستید اول تصحیح بکنند بعد به نحوه تصحیح اعتراض کنید! :)
و اینکه شرایط سال پیش و شرایط امسال مستقل هم هستند یعنی چون پارسال آسون بوده با هر وقتی دلیل نمیشه امسالم آسون باشه ... امتحانات هم به نظرم وقتش به غیر از زمین معقول بود!
من گفتم نمي تونيم هيچ كاري كنيم ؟ ما اگ بخوايم شورش كنيم ته رو مي گيريم ديگ اموزش و پرورش كه چيزي نيس :4:
من مي گم لازم نيس ، وقت صرف كردن به ازاي نتيجه ش تلف كردن فقط !
ادم باس ببينه چي به نفعشه بره جلو چي ني، بي هوا نبايد كاري كرد :3: 

Saba76

New Member
لایک ها
113

بنده مخالفت خودمو از همینجا اعلام میکنم :4:

میدونین بچه ها سوالا سخت نبودن مفهومی بودن ....مثلا دینی مفهومی بود ....فقط کاش همون اندازه که مفهومی بود ، مصحح ها مفهومیم تصحیح کنن ! به معنی رسوندن نمره بدن.

درسته سطح سوالا بالا بود ولی نه واسه ماها که با مرحله دوم المپیاد دست و پنجه نرم میکنیم :) :) :) از بچه های سالای پش هم بپرسید میگن واسه ما هم سخت بود !

اصلا جو امتحان نهایی این شکلیه ...اگه نبود با امتحان های مدرسه چه فرقی داشت ؟؟؟!

من دیگه نمیرم پاسخ نامه بعد امتحان ببنیم ، اعتماد به نفس تجزیه میشه ! روحیه امو از دست میدم...شما هم این دوتای اخریو این کارو بکنید :)

در کل هم باید بگم من مطمنم همه ما خوب دادیم حتی دینی رو و نمره هامون از اون چیزی که خودمون حساب میکنیم بالاتر میاد !
اتفاقا اتفاقا اتفاقا دینی اصلن مفهومی نبود...سخت چرت و پرت بود!
سخت چرت و پرت با سخت مفهومی فرق داره...مثلا جامعه شناسیه ما!
به طرز فجیعی چرت و پرت بود!اگ مفهومی بود مشکلی نبود ولی مشکل اینجاست که
چرت و پرت سخت بود و آدم دلش میسوزه...

بازم تاکید میکنم چرت و پرت!

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

من که اعتراضی ندارم:38:.
درسته که نمره ی دینی ام رو با رنگ قهوه ای تو کارنامه "های لایت " کردم،ولی مشکل از تنبلی خودم و پیچوندن کلاسا برای المپیاد بود وگرنه سطح امتحانا که از سطح امتحانای مدرسه هامون پایین تره:38:.

در ضمن این اعتراضا به جایی نمی رسه:93:

Saba76

New Member
لایک ها
113

واقعا خودتون قضاوت کنین...

سوالای تاریخ انسانی اصلن تعادل نداشتند!یه سوالایی داشت که یه بچه 7 ساله هم میدونست و برعکس

یه سوالایی هم داشت که نهاییت مسخرگی بود برعکس اون بچه 7 ساله یه آدم 70 ساله هم دقیقشو نمیدونست!

از چیزی که بیشتر حالمو بد میکنه یه سوال داشتیم تو تاریخ به این شکل:

*چرا ایران در دوره قاجار فاقد راه آهن بود؟یک نمره

حالا جواب چی میشه؟ جواب هست رقابت های استعماری روس و انگلیس(استعمارگران)!

حالا اون پاسخ نامه این جواب رو که اصل جوابه نیم نمره حساب کرده و نیم نمره بعدی گفته

این مانع مانع اساسی ایجاد راه آهن در ایران بود!!!!!!!!!!!!!این هم نیم نمره بعدی
(یعنی خود سوال رو باید مینوشتیم....خدااااااا)

یعنی اگ بخواد اینجوری صحیح شه....واقعا نامردیه آخر نامردیه چون هرچقدرم که آدم میخوند
از کجا روحش خبردار میشد که صورت سوال رو باید در جواب مینوشت؟؟؟؟؟

+بجای امتحان دوباره تصحیح دوباره بشه خیلی بهتره(البته هنوز جوابا نیومده)...

یه بنده خدایی توی همین سایت میگفت این راهنمای تصحیحه نه کلید تصحیح!
بنظر من که خیلی نامردیه و اگ واقعا هدف رشد باشه هیچ کس اینطوری رشد نمیکنه....:177:

آخرین ویرایش توسط مدیر

saba75

New Member
لایک ها
1,143

من حاضرم دینی م رو با 14 قبول شَم ولی دوباره امتحان ندم . بلکه هیچوقت حاضر نمیشن دوباره سوال طرح کنن و از این حرف ها...

Saba76

New Member
لایک ها
113

کی نتایحش میاد؟24ام؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
367

یه سوال: ما بعد امتحانات تا 30 ام خرداد مسافرت میریم . اگه نتایج بیاد من باید چه کار کنم برای اعتراض؟! احتمالا کی نتایج اعلام میشه و چند روز فرصت اعتراض داریم؟

amin

New Member
لایک ها
515

یه سوال: ما بعد امتحانات تا 30 ام خرداد مسافرت میریم . اگه نتایج بیاد من باید چه کار کنم برای اعتراض؟! احتمالا کی نتایج اعلام میشه و چند روز فرصت اعتراض داریم؟
منم وضعیت تو رو دارم
میترسم وقت تموم شه یا اگه تمومم نشه آخراش باشه اصلا به اعتراضمون رسیدگی نکنن

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

واقعا خودتون قضاوت کنین...

سوالای تاریخ انسانی اصلن تعادل نداشتند!یه سوالایی داشت که یه بچه 7 ساله هم میدونست و برعکس

یه سوالایی هم داشت که نهاییت مسخرگی بود برعکس اون بچه 7 ساله یه آدم 70 ساله هم دقیقشو نمیدونست!

از چیزی که بیشتر حالمو بد میکنه یه سوال داشتیم تو تاریخ به این شکل:

*چرا ایران در دوره قاجار فاقد راه آهن بود؟یک نمره

حالا جواب چی میشه؟ جواب هست رقابت های استعماری روس و انگلیس(استعمارگران)!

حالا اون پاسخ نامه این جواب رو که اصل جوابه نیم نمره حساب کرده و نیم نمره بعدی گفته

این مانع مانع اساسی ایجاد راه آهن در ایران بود!!!!!!!!!!!!!این هم نیم نمره بعدی
(یعنی خود سوال رو باید مینوشتیم....خدااااااا)

یعنی اگ بخواد اینجوری صحیح شه....واقعا نامردیه آخر نامردیه چون هرچقدرم که آدم میخوند
از کجا روحش خبردار میشد که صورت سوال رو باید در جواب مینوشت؟؟؟؟؟

+بجای امتحان دوباره تصحیح دوباره بشه خیلی بهتره(البته هنوز جوابا نیومده)...

یه بنده خدایی توی همین سایت میگفت این راهنمای تصحیحه نه کلید تصحیح!
بنظر من که خیلی نامردیه و اگ واقعا هدف رشد باشه هیچ کس اینطوری رشد نمیکنه....:177:
این جور تصحیح تو پاسخ نامه های دیگه هم هست ...
کلا سوالای امتحان نهایی اینطوریه:
چرا این؟
چون اون پس این! :)
"پس این" نمره داره!

Saba76

New Member
لایک ها
113

چرا این؟
"پس این" نمره داره!
واقعا با این وضعیت قراره تصحیح شه؟

ALI493

Member
لایک ها
81

چرا این؟
"پس این" نمره داره!
من همین جور واسه دینی جواب دادم واسه اون سوال که گفته بود "زمان غیبت کی به پایان میرسه"

اما واقعا به نظرتون اینکه "زمان غیبت دست خداست" رو چه شکلی باید بهش برسیم؟؟؟؟؟

لایک ها
60

منظورتون از اينكه زبان فارسي آسون بود چيه والا ماكه ديديم همه ١٩ ١٩٠٢٥ ١٨٠٧٥ ميشدن اينو شما ميگيد آسونترين امتحان نهايي خيلي هم امتحان اذيت كني بود اگه ١٨٠٥به بالا يعني آسون بودن آره عالي بود ولي به نظر من اين حرف غلطيه.

loyal75

New Member
لایک ها
211

با اینکه اصلا امتحانات رو اونجوری که میخواستم ندادم... ولی با دوباره امتحان دادن شدیدا مخالفم و حوصلش رو ندارم!
درسته تو کنکور تاثیر مستقیم داره ولی شرایط برا همه یکسان بوده و بنظر من اصلا فرقی نمیکنه اگه دوباره بدیم.. هرکس به اندازه ی خودش سهمش رو گرفته و چون تاثیرش تو کنکورم نسبیه یعنی نسبت به بقیه محاسبه میشه چندان فرقی نداره..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا