elish

New Member
لایک ها
116
پاسخ : اعتراض به نتایج مرحله 2 سال 1391- حضوری

فردا ما میریم باشگاه تا بلکه بتونیم برگه هامون یا کلید رو بگیریم.
هر کی تونست دریغ نکنه
ساعت 10

لایک ها
47

دوستان عزيز كه روز چهار شنبه و پنشنبه اومدن كارنامه گرفتند به ياد دارند كه اقاي دهقان گفتند كه حتمي رسيدگي مي كنن وسريعا به همون اطلاع مي دن ولي ما كه چيزي نديديم
تازه گفتن هر كس بخواد اسكن برگه ها شو بهش نشون مي دن
دوستان عزيز اگر مي خواهند فردا ساعت ١٠ براي پيگيري اعتراض هابيايند،ديگه مي شه گفت فردا از اخرين فرست هاست

لایک ها
47

پس فردا ساعت ١٠ باشگاه،(از ديد من ديوان به جايي نمي رسه)

آخرین ویرایش توسط مدیر

elish

New Member
لایک ها
116

پس فردا ساعت ١٠ باشگاه،(از ديد من ديوان به جايي نمي رسه)
یه عده از دوستای گل میرن دیوان تا نتیجه قاضی ببینن....

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

من که فقط اینترنتی اعتراض دادم چی؟؟؟:(
مستر خلینا میتونی برامون(اینترنتی ها) کاری کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

sabdeyazdan

New Member
لایک ها
750

حالا قبول نشدیم به جهنم....ولی لااقل این حق رو داریم که نمره هامون و حداقل اطلاعات رو راجع به کف و این چیزا بدونیم.....
فقط اگه رفتین باشگاه و گوش شنوایی پیدا شد خواهش می کنم بچه های شهرای دیگه و رشته های دیگه رو هم فراموش نکنید.....

mohamad_javad

Active Member
لایک ها
247

حق؟! اینجا کسی میدونه "حق"یعنی چی؟!؟!؟!

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

حالا نگفتن جواب اعتراضا کی میآد؟ تلفن میزنن یا رو سایت می زارن؟ واقعا اینترنتی ها مهم نیستن؟!!!!!!!!!!!!:mad::mad:

amin57

New Member
لایک ها
2

دوستان ،من متوجه شدم که دولت حاضر ، میانه ی خوبی با باشگاه دانش پژوهان جوان نداره!
به نظرم هرطور که شده (از طریق نامه به نهاد ریاست جمهوری یا حتی مراجعه به دفتر مراجعات مردمی پاستور که خیلی بهتر از باشگاه با ارباب رجوع برخورد میکنن) اینو به گوش مسئولین برسونیم و بگیم یه تیم بفرستن بررسی کنه ببینه این چه وضعیه؟! یکی میگفت من مطمئنم یکی دیگه رو با تقلب قبول کردن ! این درسته؟! به این امید که اعتراضاتمون جواب بگیره و یا حداقل افرادی که سال های بعد میان بهشون ظلم نشه
قرار بذاریم باهم؟ چی کار کنیم؟

amin57

New Member
لایک ها
2

نه گلم! اصلا به اینترنتی ها جواب نمیدن! من اینترنتی داده بودم رفتم اونجا بهم گفتن اعتراض ندادی! واین مشکل فقط مال من نبود!:179:

لایک ها
99

منم با اکثر بچه ها هماهنگ کردم کلی از بچه های تبریز فردا یا پس فردا تهرانن
احتمالا خود من هم بیام

Moonlight

New Member
لایک ها
533

بچه ها فردا صبح ساعت 8 هر کس که معترضه از همه ی رشته ها در باشگاه جمع بشید. اگه نتیجه ای نگرفتیم میریم دفتر خانم سویزی . باشگاه گفته امروز جواب اعتراضارو میده ولی فردا همه باید جمع بشیم اونجا با تقاضای افزایش ظرفیت.خودم متاسفانه تهران نیستم و نمیام(البته یه نفرو میفرستم) .این پستو به درخواستMehbang دادم چون دسترسی به اینترنت نداشت .به دیگران هم خبر بدین .

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

متاسفم ولی الان دیگه با قاطعیت میگم که هیچ فایده ای نداره اعتراض.
تو فیزیک که خود دکتر بهمن آبادی اومدن برگه ها رو دیدن و گفتن نمره ها هیچ تغییری نکرده و گفتن حتی اگه من از اول صحیح کرده بودم کمتر هم نمره میدادم!!یک بنده خدایی نیم نمره با کف فاصله داشت!!به اون هم ندادن!
البته امروز فکر کنم یک نجومی اعتراضش قبول شد و مدارکش آورده بود برای ثبت نام.(مطمین نیستم نجومی بود)
ولی کاملن معلوم باشگاه هیچ کاری برای اعتراضا نمیکنه جز اینکه یک جوری همه رو سیاه کنه.
گفتن پاسخ کتبی اعتراض رو براتون میفرستیم..برگه ها رو هم اسکن کردیم میزاریم(که بعد زدن زیرش البته)..و کلن کاری نداره براشون..یک نامه میفرستن مینویسن:جناب ... اعتراض شما وارد نبود!
بعد هم میگن ما رسیدگی کردیم.کیه که ثابت کنه راست میگن یا دروغ؟
خودشون میدونن و خداشون(اگه دارن).
البته وجدانن تغصیر آقای دهقان و خود مسوولین باشگاه نیست...بیشتر کمیته ها دست دارن..و طبیعی هم هست که نمیخوان اگر هم اشتباهی کردن قبول کنن که اشتباه کردن.
چون واقعن برگه ها رو با اعتراض ها(ی کتبی یا فکس) دادن دست کمیته ها برای بازبینی...منتها کمیته ها چیکار میکنند...خدا میدونه.!

symantec

New Member
لایک ها
11

عزیرم درسته رسیدگینمیکنن ولی دیگه اینطوری هم نیست ! خیلیا همین سالهای اخیر اعتراضشون به نتیجه رسید ،معروفترینش امیرحسین ناصری طلا 1 جهانی ! البته نباید خیلی هم دلمونو به اعتراضا خوش کنیم چون مممکنه بعد بدجوری تو ذوقمون بخوره!م
درسته اینو می گی ولی پارسال را چی میگی که جواب یکی از سوالهای زیست را غلط اعلام کرده بودند و با صد بدبختی و اعتراض از طرف خود بچه های باشگاه پاسخ را درست کردند ولی نمره سوال ها را طوری عوض کردند که لیست تغییر نکنه!!؟

DanCooper

New Member
لایک ها
126

حیف که اینجا دیسلایک نداره ... مشکلات باشگاه رو با این حرفای بی اساس توجیه نکنید.

Ar@sh

Moderator
لایک ها
530

تذکر به تمامی کاربران محترم

طبق قوانین سایت بحث سیاسی ممنوع میباشد

در صورت مشاهده دسترسی کاربر به مدت 3 روز بسته خواهد شد

موفق باشید :53:

elish

New Member
لایک ها
116

نفهمیدم چطو اما دوست فیزیکی ام 10 نمره زیاد شد با اعتراض

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

نفهمیدم چطو اما دوست فیزیکی ام 10 نمره زیاد شد با اعتراض
یعنی الان قبول شد؟؟
شاید نمرشون خیلی کم بود و با این 10 نمره بازم زیر کف میموندند. برا همین باشگاه بهشون نمره داد تا به بقیه ثابت کنه حتما حقتون نبود قبول نشدید وگررنمه ما نمره میدیم!!!

elish

New Member
لایک ها
116

بنده خدا 1 نمره زیر کفه الان

بالا