Maryam-M

New Member
لایک ها
423
پاسخ : اعتراض به نتایج مرحله 2 سال 1391- حضوری

[QUOTE=roooooooooooo;113061]دکتر جان فکر کردی به همین راحتی من میگذرم 6 ماه به کوب خوندم !!!![
roooooooooعزیز مگه ما زحمت نکشیدیم همه بکوب زحمت کشیدند !!!!

mahoo2020

New Member
لایک ها
27

بچه ها اینو بدونین طلا لیاقت ما را نداشت:99: و اصلا ناراحت نشین چون همه ماها حقمون بیشتر از این حرفاس و ما باید بهشون نشون بدیم ما میتونیم چه اونا بخوان و چه نخوان .......... :218:

chemi$t

New Member
لایک ها
4

همه میدونیم که خیلیامون خیلی خیلی زیاد زحمت کشیدیم ، ولی مطمئن باشید که اونی قبول شده لیاقتشو داشته ؛ این به این معنی نیست که شما لیاقت دوره رفتن و ... نداشتید ...
مطمئنا" صلاحتون در چیزی دیگه ای هست و مطمئن باشید نتیجه ی تلاشتونو خواهید گرفت...حالا نه صرفا" توی قبولی مرحله 2...

من از یکی از بچه هایی که الان باشگاس شنیدم که تعداد بچه هایی که با اعتراض قبول شدن کم نبودن و هنوز کسی نیومده....احتمالا" هنوز به همه زنگ نزدن:)

Moonlight

New Member
لایک ها
533

سلام بچه ها! امروز جواب اعتراضم بدستم رسید فرموده بودند که وارد نیست!!! الآن که اینو دیدم دیگه از قبول نشدنم به اندازه ی قبل ناراحت نیستم چون فهمیدم که اگه در میومدم و تو دوره همه ی تلاشمو میکردم ،هرچقدر هم که خوب بودم تو این اوضاع عجیب امسال باشگاه دیپلم افتخار هم نمیگرفتم ! ولی در عوض تصمیم گرفتم که دیگه هیچ وقت به کسی اجازه ندم حقمو ضایع کنه !

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

اگه به کسی زنگ زدن بگین بدونیم صحت داشته بررسیشون یا چرند گفتن

ADABIYAT

New Member
لایک ها
35

سلام دوستان
همین الان از باشگاه برام نامه اومدبا 2 تا برگه توش یکی کپی پاسخنامم که دور غلط هاش خط کشیده شده بود اونیکی هم خلاصش این بود با بررسی دوباره اوراق امتحانی شما اعتراض وارد نیست!

papo

New Member
لایک ها
60

بچه ها کسی خبر نداره با این اعتراضا کلا چند نفر دیگه وارد دوره شدن؟
چه شیمی چه هر رشته ی دیگه ای؟
خواهشا اگه میدونین بگین نه این که از جایی شنیده باشین!!

پ.ن: المپیاد طلاش مهم نیس,تلاش مهم است!

بالا