اعضای تیم المپیاد جهانی فیزیک 2012 استونی

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998
پاسخ : اعضای تیم المپیاد جهانی فیزیک 2012 استونی

میگم امتحان فیزیک بهت فشار اورده ها چی میگی میگم سوال گلابیای آزمون رو حل نکرده که می تونسته حل کنه سختارو حل کرده حالت خوبه پسرم چرا دعوا داری عزیزم حالا مگه من گفتم اونایی که رفتن حقشون نبوده میگم بخت با هاش یار نبود چون به نظر من چیز وابسطه به شانس بوده
شانس که تاثیر داره ولی کسی میتونه سوال گلابی های آزمون رو حل کنه که سر آزمون حل کرده باشه!!!کسی که سر آزمون حل نکرده باشه یعنی نتونسته حل کنه و مسلمن نمره اش رو میگیره.وگرنه بعد از آزمون همه بلدن همه سوالا رو حل کنند!
معما چو حل گشت...
و توآزمون هم یک چیزی هست به اسم بارم.هر چی حل کنی..سخت یا آسون یک بارمی داره.مطابق اون نمره میگیری.ممیکنه یک سوال برای تو گلابی باشه برای بقیه سخت و بر عکس.و بارم هم معمولن متناسب با سختی سواله.

لایک ها
105

عزیز من من خودم اونجا بودم از هر اتفاقی هم که اونجا افتاد خبر دارم . دوره ی ما 15 تا سوال داشت که تمام سوالا هم ایده ای بود . یعنی تقریبا 8 تا از یه راه حل فوق العاده طولانی داشت و قسمت بندی هم نداشت و یه ضرب جواب رو ازت میخواست . نمره هامون رو نگاه کنی می بینی تو هر سوال 2 یا 3 نفر کامل شدن بقیه صفر ! در صورتی که تو دوره های قبل حد اقل 30 تا سوال از بچه ها امتحان می گرفتن و سبک سوالا هم متنوع بود . ایده ای داشت ، خرکاری داشت ، اختلال داشت و از همه مهمتر از همه ی مباحث بود . وقتی از مباحثی که ما تا الان کلاس داشتیم 1 دونه سوال ندادن و از هر مبحثی که کلاسشو نداشتیم تا میتونستن سوال دادن ( و ما هم به هیچ وجه نمی دونستیم که میخوان اینکارو بکنن ) چطوری تو قضاوت که می کنی ارزش یابی خوب بوده و هرچی بوده واسه همه بوده ؟ تو دوره های قبلی شاید نه ولی تو دوره ی ما عنصر شانس فوق العاده مهم بود . این رو هیچ کدوم از اعضای تیم هم انکار نمی کنن .

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

هرچی بوده واسه همه بوده ؟
شما اینو انکار میکنی ؟

سوالا هر چی بوده ... از جوب درآورده باشن اصلا" ... به هر حال برای همه اینطوری بوده.

لایک ها
282

شانس که تاثیر داره ولی کسی میتونه سوال گلابی های آزمون رو حل کنه که سر آزمون حل کرده باشه!!!کسی که سر آزمون حل نکرده باشه یعنی نتونسته حل کنه و مسلمن نمره اش رو میگیره.وگرنه بعد از آزمون همه بلدن همه سوالا رو حل کنند!
معما چو حل گشت...
و توآزمون هم یک چیزی هست به اسم بارم.هر چی حل کنی..سخت یا آسون یک بارمی داره.مطابق اون نمره میگیری.ممیکنه یک سوال برای تو گلابی باشه برای بقیه سخت و بر عکس.و بارم هم معمولن متناسب با سختی سواله.
چرا چرت و پرت می گی ممکنه یکی سوال اول امتحان رو گیر بده بهش حل کنه تا تهش ولی تمام وقتش بره ویکی هم که ضعیف تره بره اون ته آزمون 2 آسون ها که همه می تونن حل کنن رو حل کنه فکر کردی سوالا سوالای مرحله 2 که همشو بشه حل کرد سوالا همونطور که شنیدی ایده ی بوده

بچه ها می گفتن تو امتحان می گشتیم تا 2 سال که بشه رو حل کنیم خوب البته هر چی بوده واسه همه بوده من میگم آدمای قوی تری وجود داشتن که نشدن و این هم چیزی از ارزشاشون کم نمی کنه مفهومه یا بازم یه کدوم استدلال چرتی مثل اون آرک سینوسه میارید

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

چرا چرت و پرت می گی ممکنه یکی سوال اول امتحان رو گیر بده بهش حل کنه تا تهش ولی تمام وقتش بره ویکی هم که ضعیف تره بره اون ته آزمون 2 آسون ها که همه می تونن حل کنن رو حل کنه فکر کردی سوالا سوالای مرحله 2 که همشو بشه حل کرد سوالا همونطور که شنیدی ایده ی بوده

بچه ها می گفتن تو امتحان می گشتیم تا 2 سال که بشه رو حل کنیم خوب البته هر چی بوده واسه همه بوده من میگم آدمای قوی تری وجود داشتن که نشدن و این هم چیزی از ارزشاشون کم نمی کنه مفهومه یا بازم یه کدوم استدلال چرتی مثل اون آرک سینوسه میارید
استفاده از وقت!!آزمون وقت داره!!اینطوری نیست که هرچقدر بخوای وقت داشته باشی تا هر چی میتونی حل کنی!!جهانی هم همینه!همه آزمونا همینند!باید بلد باشی از وقتت استفاده کنی!!تو جهانی هم نمیگن این سوالای سخت رو حل کرده وقتش کم اومده بیایم بهش یه نمره اضافه کنیم!!!و آرک سینوس هم درسته.اگه به نظر شما بد رفتاره دلیل نمیشه نمره ی یکی رو که درست نوشته بخاطر رفتار بدش کم کنید!!(تو جهانی آرک سینوس قبوله ولی اگه بخوان میگن که چجوری بنویسید) حالا نمیدونم شاید بنظر شما منطقیه که نمره ندن!!برید به مسوولین جهانی هم این نکته رو یاد بدید بندگان خدا نمیدونند آرک سینوس چقدر بد رفتاره وگرنه قبول نمیکردن!!:110:

لایک ها
105

باشه قبول هر طوری آزمون بگیرین هرچی بوده واسه همه بوده حتی اگه کلا 1 سوال هم ازمون آزمون میگرفتن واسه همه یکی بود . ولی این موضوع به هیچ عنوان معیاری واسه ارزشیابی درست بین بچه ها نییت . اگه 100 تا آرمون هم میگرفتن شرایط یکسان بود اما دقت ارزشیابی بالا میرفت . واسه چی تو آزمایشگاه تو هر آزمایشی کمتر از 7 تا داده بگیری بهت نمره نمیدن ؟؟؟

لایک ها
282

استفاده از وقت!!آزمون وقت داره!!اینطوری نیست که هرچقدر بخوای وقت داشته باشی تا هر چی میتونی حل کنی!!جهانی هم همینه!همه آزمونا همینند!باید بلد باشی از وقتت استفاده کنی!!تو جهانی هم نمیگن این سوالای سخت رو حل کرده وقتش کم اومده بیایم بهش یه نمره اضافه کنیم!!!و آرک سینوس هم درسته.اگه به نظر شما بد رفتاره دلیل نمیشه نمره ی یکی رو که درست نوشته بخاطر رفتار بدش کم کنید!!(تو جهانی آرک سینوس قبوله ولی اگه بخوان میگن که چجوری بنویسید) حالا نمیدونم شاید بنظر شما منطقیه که نمره ندن!!برید به مسوولین جهانی هم این نکته رو یاد بدید بندگان خدا نمیدونند آرک سینوس چقدر بد رفتاره وگرنه قبول نمیکردن!!:110:
نرود میخ آهنین در سنگ من چی میگم تو چی میگی جهانی چیه

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
282

dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

آخرین ویرایش توسط مدیر

scientist13

New Member
لایک ها
23

یکی دیگه مدال گرفته. یکی دیگه ازمون داده. یکی دیگه انتخاب شده اونوقت شما دارید بحث میکنید؟؟!!!!

لایک ها
282

یکی دیگه مدال گرفته. یکی دیگه ازمون داده. یکی دیگه انتخاب شده اونوقت شما دارید بحث میکنید؟؟!!!!
من جز بیان احساسات کار دیگه ای نکردم به خدا اینا نمیدنم دلشون از کجا پره دنبال دعوان

scientist13

New Member
لایک ها
23

من جز بیان احساسات کار دیگه ای نکردم به خدا اینا نمیدنم دلشون از کجا پره دنبال دعوان
در کل انگار همه چی تو المپیاد قاطی شده. حرص خوردن فایده نداره. دنبال دعوا هم نرید دوستان! بجای اینکه ما با هم و پشت هم باشیم الان داریم رو بروی هم دعوا میکنیم.( عجب شعاری بودا!)

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

در کل انگار همه چی تو المپیاد قاطی شده. حرص خوردن فایده نداره. دنبال دعوا هم نرید دوستان! بجای اینکه ما با هم و پشت هم باشیم الان داریم رو بروی هم دعوا میکنیم.( عجب شعاری بودا!)
چی غاطی شده؟؟چی با چی غاطی شده؟؟
من نه حرص میخورم نه دعوا میکنم!یک آزمونی گرفتن رفته!!هدف هم که بقول دوستمون دانشجو تربیت کردن بوده .پس اصلن نتیجه اش مهم نیست.مهم اینه که "دانشجو" تربیت شدن بچه ها.

farshad17ph

New Member
لایک ها
76

من تو دوره٢٢يكي رو ميشناسم(اقاي م.س از علامه حلي) كه ميگفتن تو امتحان تيم هم اول شده بود(طبق نمره هايي كه مي گرفتند) ولي تو جهاني به يه سوال ترمو گير داد نتيجه اش شد ديپلم افتخار.شايد يكي هر سوال سختي رو هم كه بهش بدي حل كنه ولي سر امتحان بايد براي گرفتن بالا ترين نمره يه چيزايي هم مثل مدريت زمان و پيدا كردن سوالاي اسون رو رعايت كنه براي اثبات قدرت علمي راه هاي ديگه اي هم هست .فقط اين نيست كه سر امتحان به يه سوال سخت گير بديم ميشه سوال اسونه رو هم از يه راه ابتكاري حل كرد

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا