اعلام زمان ونحوه دریافت کارت شرکت در آزمون مرحله اول المپیاد های علمی کشور 1391

m.sevrus.m

Active Member
لایک ها
169

به نام خدا

متن اصلی خبر :

سناد

اینم از شرایط صدور کارت ....
آرزو دارم همه ی عزیزان و دوستانی که تلاش کردن در راه المپیاد و به مسیر رفته شده ایمان دارن به آرزوشون برسن ....

بار الها آن ده که آن به

موفق و موید و پیروز باشید

NILOU75

New Member
لایک ها
292
پاسخ : اعلام زمان ونحوه دریافت کارت شرکت در آزمون مرحله اول المپیاد های علمی کشور

من که شناسنامم عکس دار نیس چه گلی بگیرم تو سرم:20::20::184::184::207:

3DAli

New Member
لایک ها
110
پاسخ : اعلام زمان ونحوه دریافت کارت شرکت در آزمون مرحله اول المپیاد های علمی کشور

من که الان کارتمو گرفتم...

فقط شاید بعضی ها ندونن از کجا باید کارتو دریافت کنن...
اینو بگم که اول باید وارد منوی ثبت نام المپیاد بشید بعد از منوی مشاهده اطلاعات کارتتون رو دریافت کنید.

درضمن:
توجه داشته باشید که برای دریافت کارت رشته هایی که پرداخت آنها از تاریخ 1391/11/17 به بعد انجام می شود، امکان در یافت بلا فاصله ی کارت وجود ندارد و یک تاخیر 4 تا 8 ساعته وجود خواهد داشت

آخرین ویرایش توسط مدیر

abrang

New Member
لایک ها
748

من که شناسنامم عکس دار نیس چه گلی بگیرم تو سرم:20::20::184::184::207:
همونجا که میرید کارتو بگیرید زده شناسنامه یا کارت ملی و اصلا نگفته حتما باید عکس دار باشه! (پشت کارت) اگه ایراد گرفتن بگین اونجا ننوشته بود!

m.sevrus.m

Active Member
لایک ها
169
پاسخ : اعلام زمان ونحوه دریافت کارت شرکت در آزمون مرحله اول المپیاد های علمی کشور 1391

دومین اطلاعیه :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توصیه های مدرج در کارت ورود به جلسه آزمون :

از قرار دادن نمونه کامل کارت به علت امکان جعل و تغییر هویت معذوریم.
لطفا از افشای عمومی آن خودداری کنید

بالا