Raha24

Active Member
لایک ها
165
سلام خدمت همه کنکوریای عزیز ...خسته نباشید
[h=1]نتایج کنکور سراسری ۸ صبح فردا اعلام می‌شود/ جزئیات قبولی‌ها[/h] نظرات : 235 | بازديد : 19,326 | زمان مطالعه 1 دقیقه |

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری ۹۴ فردا صبح از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.
دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می توانند برای مشاهده و اطلاع از نتایج نهایی آزمون، ساعت ۸ صبح ۱۸ شهریورماه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام زمان نتیجه آزمون سراسری سال ۹۴ گفت: تعداد ۴۲۸ هزار و ۴۷۸ نفر در این دوره از آزمون پذیرفته شده اند.
وی افزود: از این تعداد، ۱۲۷ هزار و ۹۲۳ نفر در علوم ریاضی و فنی، ۱۵۵ هزار و ۷۸۴ در علوم تجربی، ۱۲۳ هزار و ۱۶۲ نفر در علوم انسانی، ۸ هزار و ۸۱۱ نفر در هنر و ۱۲ هزار و ۷۹۸ نفر در گروه زبان های خارجی پذیرفته شده اند.
خدایی خاطرنشان کرد: از میان پذیرفته شدگان تعداد ۱۲۳ هزار و ۶ نفر در دوره روزانه، تعداد ۲۱ هزار و ۸۴۶ نفر در دوره شبانه، تعداد ۱۷۲ هزار و ۵۹۷ نفر در پیام نور، تعداد ۹۵ هزار و ۸۱۲ نفر در دانشگاه های غیرانتفاعی، تعداد ۳ هزار و ۴۸۷ نفر در تریبت معلم و تعداد ۱۱ هزار و ۷۳۰ نفر در دوره های مجازی، ویژه فرهنگیان و مناطق محروم پذیرفته شده اند.
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تعداد ۸۷۸ هزار و ۷۰ نفر در آزمون سراسری سال ۹۴ ثبت نام کردند، از این تعداد ۵۷۴ هزار نفر انتخاب رشته کردند که در نهایت از بین انتخاب رشته کنندگان ۷۵ درصد قبول شدند.
وی افزود: ۵۲ درصد از قبول شدگان زن و ۴۸ درصد از قبول شدگان مرد هستند.
خدایی یادآور شد: تاریخ ثبت نام قبول شدگان در دانشگاه ها از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه خواهد بود. داوطلبان پس از اعلام نتایج به سایت دانشگاهی که قبول شده اند مراجعه کننده اگر تاریخی اعلام نشده بود می توانند در این روزها ثبت نام کنند.
پیشاپیش تبریک ب همه ........اگ میشه لطف کنین بگین چ رشته ای و تو چ دانشگاهی قبول شدین ......با آرزوی موفقیت .......ایشالا سال دیگ کنکوریامون بترکونن .....موفق باشین

only physics

New Member
لایک ها
2,386
پاسخ : اعلام نتایج کنکور سراسری 94

بچه ها ، چت نکنید :115:

Raha24

Active Member
لایک ها
165

خب دوستان بگین دیگ چی قبول شدین و تو چ دانشگاهی؟؟؟؟؟؟؟

sina16

New Member
لایک ها
313

سینا یارمرادیان53منطقه3دندان تهران قبول شدم!:)آگه همکلاسی هست به.

taha

Well-Known Member
لایک ها
1,160

قبولیای امسال به غایت مزخرفه.
من ۱۰۰۰ منطقه دو شدم ، پزشکی سمنان ، البته جای دیگه ای هم نزده بودم
رفیقم ششصد بود منطقه دو اونم سمنان شده، و اصلا به مشهدو اصفهان نرسیده!!!

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

مهندسی کامپیوتر - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی - تهران - روزانه

:4: :4: :4:
هم کلاسی کسی هست ؟ :4:

mohy1376

Well-Known Member
لایک ها
311

برق علم و صنعت :|

نکته ی جالب اینه که علیرضا عباسی رتبه 50 منطقه 1 ، همکلاسیم بود ولی برق شریف قبول نشد :|||

Dominant Factor

Well-Known Member
لایک ها
295

من کنکوری نبودم (امسال هستم)اما خواهرم پزشکی بابل قبول شد!
(دوس داشتم اینجا ی چیزی بگم:21::21:ایشالا سال بعد برا خودم!:21::21:)

sara_sfkh

New Member
لایک ها
111

قبولیای امسال به غایت مزخرفه.
من ۱۰۰۰ منطقه دو شدم ، پزشکی سمنان ، البته جای دیگه ای هم نزده بودم
رفیقم ششصد بود منطقه دو اونم سمنان شده، و اصلا به مشهدو اصفهان نرسیده!!!
'
گویا با بچه های سمنان قاطی پاتی رفتار کردن!!!خخخخخخخخخخ
چون بشدت بد قبول شدن همه!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

هر سال نتایج میاد از توع قبول شدن همه شاکی اند.
من احساس میکنم بد انتخاب رشته میکنن.

bouyeshogh

New Member
لایک ها
104

مهندسی عمران - نقشه برداری خواجه نصیر

آخرین ویرایش توسط مدیر

HAMID.SCIENCE

Active Member
لایک ها
124

به نام آرام بخش دلها. دوستان سلام.امیدوارم زندگیتان سرشار ازامید به موفقیت در عرصه های مختلف بوده و باشد.امیدوارم در لحظه های سخت هم حتی کمتراز آنی امیدتون رو ازصاحب امیداز دست نداده باشید چراکه زندگی چیزی نیست جز شادی غم خوشی نا خوشی شکست و موفقیت و خیلی از تضاد ها که فقط وجود اینها در کنار هم به زندگی معنای واقعی می بخشد.بنده در این پایگاه بسیار آموزنده از تک تک دوستان آموختم هرکس به طریقی از احساس و منطق سخن به میان می آورد و چقدر لذت بخش است که در کنار عزیزان اهل دل و منطقی چون شما در یک کشور زندگی می کنم . به هرحال هرکسی بهتر از بقیه از وضع خود در هر زمان و مکان خبر دارد این را خدمت دوستانی عرض می کنم که به هر دلیلی در آزمون مهم و یا غیر مهم خواسته یا نا خواسته نتیجه ی مورد نظر خود را بدست نیاورده به اوپیشنهاد می کنم که انسان تنها موجودی است که می تواند خود را با هر شرایطی وفق دهد یعنی او می تواند در هر زمینه ای با هر شرایطی بهترین شود.سخن آخرم با دوستانی است که امسال یا سال های گذشته موفق به ورود به دانشگاه های خوب کشور از جمله شریف علم و صنعت تهران و... شده اند و یاکار علمی تحقیقاتی و یا المپیادی موفقیت آمیز داشته اند از ایشان درخواست و تقاضا دارم که خود ویا دوستان و اطرافیان خود از تجارب و راهکارهای موفقیت آمیز و از هرآنچه که راهگشای جوانان این کشور است به صورت فردی و یا تیمی در اختیارشان قرار دهند و علاوه بر پرداخت زکات علم زمینه ساز کشوری پیشرفته و توسعه یافته هر چند باگام های کوچک باشند منتظر پیامهایتان هستم.از خدای منان برای شما آرزوی توفیق دارم حمید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

HAMID.SCIENCE

Active Member
لایک ها
124

از دوستان عزیز خانم ستاره قرشی و آقای احسان گلابی تشکر می کنم بخاطر چنین کمک و همدلی و از سایر دوستان عزیز کنکوری 94 که موفق به کسب رتبه ی ممتاز در منطقه ی خود شدند و در این سایت عضویت دارند تقاضا دارم وارد میدان شوند و به دوستان خود همیاری و راهنمایی کنند تا ایشان نیز در راه موفقیت گام بردارند و همچنین از دوستان گذشته خودم با چنین شرایطی هم چنین درخواستی دارم با تشکر از دوستان.

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

17000 منطقه دو

فیزیک مهندسی جندی شاپور دزفول - خوزستان - روزانه

من عاشق این رشته بودممممممممممممممم.خیلی خوشحالمممممممممم

H sahar H

New Member
لایک ها
457

علوم آزمايشگاهي يزد:184:

saideh

New Member
لایک ها
156

بچه ممنون میشم اگه حدودا درصداتونو بهم بگین؟؟حدودا قبول دارم اخه میخام بدونم چجوریه؟تا بدونم چقد تلاش کنم اگع امکانش باشه عالیه.......جبران میکنم./ممنون:53:

bouyeshogh

New Member
لایک ها
104

نرم افزار تخمین رتبه ی قلمچی یا گزینه 2

بالا