اعلام وضعيت شهر ها در المپياد

pozitrone

New Member
لایک ها
21
سلام.اين تاپيك براي اطلاع وضعيت شهر هاي مختلف در مورد المپياد شيمي است تا ببينيم كف امسال حدود چند است!از شهر خودم شروع مي كنم.
در اردبيل نمره 3نفر بالاي 85 است به اضافه يك نفر كه نمره اش بالاي 80 است.
لطفا همه ي دوستان وضعيت شهر خود را بگويند تا بفهميم اوضاع چطوره!

IrNCO

New Member
لایک ها
42
سلام
تو آمل:
3 نفر بالاي 90
1 نفر بالاي 83
1 نفر بالاي 80

kquran

New Member
لایک ها
18
شيراز
1- 95٪
2- 85٪
3-81٪
4-80٪

chemistery

New Member
لایک ها
0
سلام به همه ي بچه ها.طي تماسي كه با باشگاه داشتم گفتن اگه اعتراضي در مورد سوالا دارين به ما فكس كنيد كه ما تو كميته مطرح كنيم.چون مي خواستم بچه هايي كه توي شهرستان ها هستن هم بتونن از اين فرصت استفاده كنن هر كس خواست به من بگه تا شماره اي كه بايد بهش فكس كنيد رو بهتون بدم.

chemistery

New Member
لایک ها
0
ما از مدرسه ي... تهران 8 تا بالاي 88 درصد داريم.

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ببخشيد chemistryخان!اين 8 نفر درست حسابي درصد گرفتن يا رو هوا چيزي رو گفتن؟چون من خيلي ها رو ديدم كه هميشه ميگن 90و100 زدن ولي قبول نشدن.بعد مياي درصد واقعي شونو حساب ميكني ميبيني 70 هم نبودن!خيلي بعيده كه همه ي اين 8 نفر بالاي 88 باشند!منظور اصلي ام اينه كه امكان نداره از يه مدرسه يهو 8 نفر مرحله2 قبول شن!پس اطمينان داشته باشيد 3و4 تاشون واسه كم نياوردن هم كه شده ميگن بالاي 88 زديم!

artadokht

New Member
لایک ها
47
منم با pozitrone موافقم حتي اگه مدرستون علامه طباطبايي يا حلي هم باشه ؛ پارسال كه اين قدر آسون بود سه چهار نفر بيش تر قبول نشدند در ضمن پارسال از كل تهران 9 نفر قبول شدند حالا شما مي گي 8 نفر از يك مدرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8O :lol:

chemistery

New Member
لایک ها
0
باور كنيد حداقل من از اوونايي نيستم كه اين جوري بخوام جو درست كنم.شما از وضع تهراني ها خبر نداريد امسال خيلي روشون كار شد و همه ي اينايي كه مي گن كف 83 هستش اشتباه مي كنن من اينو بهتون گفتم كه خيلي به دلتون صابون نزنيد چون من خودم 89 درصد زدم و زياد اميدي ندارم.در ضمن هممون هم با پاسخنامهي معلممون كه مثل پاسخنامه ي آقاي خلينا بود صحيح كرديم.حالا ببينيد كي گفتم كف بالاي 90 هستش... :(

saharnaz

New Member
لایک ها
0
خواهش ميكنم دم امتحان تضعيف روحيه نكنيد!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
بچه ها اگه chemistryخان!راست بگه حتما مال مدرسه علامه طباطباييه چون اونجا واسه المپياد شيمي خيلي كار مي كنن!از علامه حلي هم بيشتر!ضمنا chemistryشما با اون كمبريج كه مي گفتم 100زدم اشنايي نداري؟ :lol:
راستي بچه هاي مدرستون تشريحي ها رو هم در نظر گرفتن؟

chemistery

New Member
لایک ها
0
آفرين به هوشت آره تشريحي هم در نظر گرفتيم.ولي كف امسال 100 درصد بالاي 87 هستش و به نظر من پيش بيني هاي آقاي زماني نسب و نبي تبار 100 درصد غلطه...در ضمن امكان اين كه نمره ي تشريحي رو در 2 ضرب كنن زياده. :wink:

artadokht

New Member
لایک ها
47
آقاي chemistery نظر استاداي خودتون راجع به كف چيه ؟ من خودم 90 زدم پس با اين حساب تقريبا لب مرزم راستي نظر استاداتون راجع به سوال 7 چي بود ؟؟ نمي دونيد اونو حذف مي كنن يا نه ؟ چون اگه اگه جواب نهايي اون سوال مثل جواب من نباشه 2 درصد از درصد كل من كم مي شه :( :cry:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
حالا من كه نمرم 87 است چي ميشم؟ان شاا... تشريحي ها رو در 2ضرب كنن!
ولي يه چيزي ميگم ميبينين درست در مياد! كف امسال 85 است!حالا ميبينيم.

chemistery

New Member
لایک ها
0
سوال 7 رو بخشايي از باشگاه پرسيده 1 مي شه.نظر استادها ي ما هم 200 نمره از 220 هستش.

artadokht

New Member
لایک ها
47
يعني من با 90 درصد فقط به خاطر دو نمره قبول نمي شم ؟؟؟؟؟؟؟/ :cry: 8O :roll: :cry:

artadokht

New Member
لایک ها
47
مي شه شماره فكس باشگاه رو به من بگيد ؟؟؟
در ضمن مي شه اسم استاداتونو بگيد ؟؟

chemistery

New Member
لایک ها
0
دوست عزيز مي شه با اين جوابي كه دادم درصد تستي ونمره ي تشريحي تو بگي؟

44437577.اونم سكرته... :lol:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
اخه chemistry تو كه از درون دوستانت خبر نداري شايد بيچاره ها ميخوان كم نيارن .شايدم دقيق چك نكردن.اذر ابادي رو ميشناسي .شايدم خودت باشي!تو سايت زماني نسب گفته بود 4 تاغلط داره ولي دو تا غلطشو حساب نكرده بود!وادعا ميكرد جواب خودش درسته!اين يكيش!

mohsen_oooo

New Member
لایک ها
0
سلامpozitronمن خودم خيلي جالب جواب ندادم :roll:

ولي ديگه مگر آدم چي داره كه بخاد نشون نده به هرحال ملت مي فهمن چه كار كرده
دليلي نداره بخاد به خاطر كم نيوردن بگه درصد بالايي زده

chemistery

New Member
لایک ها
0
دوست عزيز منظور ايشون رو اشتباه متوجه شدي...منظورش اينه كه با اون 2 تا سوال مي شه 5 غلط و 1 نزده.مي گفت امكان نداره 2 تا سوال جوابش تغيير پيدا كنه... 8)

بالا