اعلام وضعيت شهر ها در المپياد

hedayat-chem

New Member
لایک ها
0
اين روزا همه ادعا مي كنن كه توي باشگاه عامل نفوذي دارن . يكي ديگه توي يه سايت ديگه نوشته كه خبر موثق اينه كه كف 84.09 درصده . وقتي كه باشگاه نتايج رو دير ميده بازار شايعات داغ تر مي شه. تا روز اعلام نتايج هيچ كسي نمي تونه كف رو پيش بيني كنه . زرگرپور طلاي شيمي گفت : هيچ كس نمي تونه كف المپياد رو بفهمه و به ما نمي گن .
اونوقت طلاهاي كامپيوتر چه جوري تونستن . :!:

artadokht

New Member
لایک ها
47
من زنگ زدم باشگاه گفتن اصلا امكان نداره كسي بتونه بفهمه از كجا چه قدر قبولي دادن چون تصحيح امروز به پايان رسيده و همه ي برگه ها به صورت كد هستند و كد ها به اسم تبديل نشدند تنها در صورتي كسي مي تونه از نتايج با خبر بشه كه برگه ي خودشو ببينه و از روي خطش بفهمه ! حتي مصححين و افرادي كه در باشگاه پست هاي مهم دارند هم خبر ندارن چه برسه به افرادي كه فقط رفت وآمد دارند !!

chemistery

New Member
لایک ها
0
هر جور راحتين اين خط اين نشون ببينين كي اين حرفا رو زدم... :D :wink:

Mojtaba044

New Member
لایک ها
3
باشه بابا اصلا کف 90%. 39 نفر هم از علامه طباطبایی قبول شدند. آخرش میخوای چی رو ثابت کنی؟ :x (ببخشید یه کم عصبانی شدم 8O )

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
من فكر مي كنم اين امكان نداره كه كف 88بشه ...علامه طباطبايي نگه خودباشگاه بگه ...من كه باور نمي كنم؟؟؟ :? :wink:
(البته ببخشيد اين همه رك شد...پس فردا نگن بچه ها به هم توهين مي كنن..)

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
artadokht گفت
من زنگ زدم باشگاه گفتن اصلا امكان نداره كسي بتونه بفهمه از كجا چه قدر قبولي دادن چون تصحيح امروز به پايان رسيده و همه ي برگه ها به صورت كد هستند و كد ها به اسم تبديل نشدند تنها در صورتي كسي مي تونه از نتايج با خبر بشه كه برگه ي خودشو ببينه و از روي خطش بفهمه ! حتي مصححين و افرادي كه در باشگاه پست هاي مهم دارند هم خبر ندارن چه برسه به افرادي كه فقط رفت وآمد دارند !!
سلام به همه‌ي دوستان؛
اين حرف كاملا درسته! يعني خيلي از چيزهايي كه از اطراف مي‌شنويد فقط و فقط شايعه است!
بهتره همه‌ي شما عزيزان تا اعلام قطعي نتايج صبور باشيد :idea:

IChO3000

New Member
لایک ها
0
احتمالا بيشتر اعضاي اين سايت امتحان شيمي رو سريع ميدن و جلدي ميرن كافينت تا نتايجو بگيرن

artadokht

New Member
لایک ها
47
من كه قبل از امتحان شيمي اول يه سر به سايت باشگاه مي زنم بعد مي رم سر جلسه !!!!!

IChO3000

New Member
لایک ها
0
كار خوبيه ولي اگه اونا از روي عمد براي حالگيري هم كه شده بعد از اتمام وقت جلسه امتحان شيمي جوابا رو ميارن روسايت

F

fateme

Guest
باشگاه كه حال گيري نمي كنه شماها خودتو دارين حال همديگرو مي گيرين :evil:

IrNCO

New Member
لایک ها
42
نه اين بار واقعا باشگاه داره حال گيري ميكنه
همين كه تا حالا نتايجو اعلام نكردن(بقول خودشون براي جلوگيري از ايجاد استرس در زمان امتحان نهايي) خودش خيلي حال گيريه :evil: :evil:

Fakher

New Member
لایک ها
0
دوستان با اين مطالبي كه شما گفتيد خيلي نا اميدم كرديد
از همه شهرها گفتيد من ازقم بگم
يكي از بچه ها 80تستي زده و تشريحي هم غلط ننوشته بقيه بچه ها هم جرات نداشتند برند چك كنند
خودم هم كه چك كردم تستي 92 درصد زدم اما تشريحي رو عالي ندادم به خاطر همين تشريحي اميدم كمه

بالا