afshin

New Member
لایک ها
71
سلام
من به طرز فجیعی افسردگی گرفتم.....

دیگه مغزم جواب نمی ده...
کلا انگیزم رو از دست دادم

و از اکثر درسام عقب افتادم

دیگه نمی تونم درس بخونم

لعنت به کنکور

mshf

New Member
لایک ها
10
شروع کن بلند بلند یا تو ذهنت با خدا حرف بزن ببین درست نمیشه من همیشه فکر میکردم عقبم اما قبل عید همه تموم شد فقط یه کم موند اونم خیلی مهم نبود منم اصولا انگیزه نداشتم فقط به این امید که رتبم میاد خوشحال میشم پدر مادرم خوشحال میشن میتونی یه عالمه انگیزه کاذب ایجاد کنی که هر موقغ از یکی خسته شدی بری سراغ اون یکی
میتونی فردا را مطلق درس نخونی و خوش بگذرونی برا مثال من پارسال شب یلدا و هفته اول عید تقریبا تعطیل بودم

tavan

New Member
لایک ها
2
من هم همین مشکلو دارم شما شب یلدا وهفته ی اول عید تعیل بودی ولی من کل سال تعطیم

Meysam

New Member
لایک ها
0
afshin گفت
سلام
من به طرز فجیعی افسردگی گرفتم.....

دیگه مغزم جواب نمی ده...
کلا انگیزم رو از دست دادم

و از اکثر درسام عقب افتادم

دیگه نمی تونم درس بخونم

لعنت به کنکور

be ein fekr kon ke age dars nakhuni pas chekar koni?i

mshf

New Member
لایک ها
10
توان منم وقتی پیش نبودم زیاد درس نمیخوندم فکر نکنم پیش باشی؟
نظر میثم هم خوبه اینم یه نوع انگیزس من از اینم استفاده میکردم

tavan

New Member
لایک ها
2
نه پیش نیستم سال دومم
مشکل من این هستش که نمی تونم درس هایی رو که بهشون هیچ علا قه ای ندارم وبخونم در نتیجه ..................
که افسردگی و......و عقب افتادن از درس های دیگه هم پشت سرش ردیف می شن

خیلی بده که آدم بعضی از درس هارو فقط به خاطر کنکور بخونه

miladkvr

New Member
لایک ها
841
یه پیشنهاد میگم البته قبلا با بچه های کنکوری و سایت دربارش در یه تاپیک مفصل حرف زدیم: شروع به خوندن کتابهای موفقیت کنید........

واقعا فوق العادن......مخصوصا کتابهای آنتونی رابینز و جک کنفیلد......اینا قطعا بتون کمک میکنن

جوون یعنی انرژی مثبت نه افسردگی....طرز فکر باید عوض بشه....اینا شعار نیست دقیقا عین واقعیته

mecha

New Member
لایک ها
0
موفقیت نا محدود در 20 روز: آنتونی رابینز
البته اگه حوصله و رغبتی ندارین، مجله ی موفقیت بخونین

afshin

New Member
لایک ها
71
.....
thanks but

pirate17

New Member
لایک ها
40
یادم میاد یه وقتی تو یه تاپیکی یه نفر می گفت همیشه با علاقه خوندن به ادم کمک می کنه!می گفت نمره هاش قبلا زیاد خوب نبودن و یه روز که از جلوی کتاب فروشی رد می شده یه کتاب دیده خریده و با علاقه خونده!بعد اون همه ی نمره هاش رفتن بالای 19!امیدوارم درست گفته باشم چون این گفته ها بر می گرده به حدود 9 ماه پیش!
داروسازی دانشگاه تهران خودش یه انگیزس!اگه واسش تلاش نکنین اگه از الان بگین بریدم...
ولی به این فک کنین که اگه اون درسایی رو که دوس دارین با علاقه روشون تلاش کنین انگیزه ی کافی واسه بقیه ی درسارم پیدا می کنین!

امتحانای ترم اول بهترین فرصته واسه کسایی که فک می کنن عقبن!و تعطیلیای بعد از اونم بهترین فرصت واسه جبران پایس!
همیشه راه جبرانی هست به شرط این که تو فرصت باقی مونده هی به خودتون یاداوری نکنین که بریدم!این کلمه افسردگی میاره!
موفق باشید

[center:1839a3fed9]
your life without hope & try turns to a dagger wich kills your spirit
so never let the flower of hope die in your heart
[/center:1839a3fed9]

r_dh

New Member
لایک ها
3
سلام.جالبه.به این ماه ها که می رسیم افسردگی کنکورهم می رسه.من پارسال فکرمی کردم فقط خودم اینجوریم.آخه به خداقسم پارسال یه روز اونقدرافسرده شدم که زدم زیرگریه!!!!!!نمی دونم فکرمی کردم خیلی عقبم با اینکه امتحانای نوبت اولمم خیلی عالی شده بود.فکرکنم دوسه روز تمام!!!!!!!!!استراحت کردم.
بعدش هم دوباره برگشتم به حال اولیه.سعی کنید هیچ وقت افسرده نباشید.همیشه مثبت فکرکنید.اینوواقعامی گم.تغییرنگرش واقعاجواب می ده.مایک دولی(Mike Dooley) یک نویسنده و سخن ران بین المللی می گه:"آنچه درذهن شماست روزی دردستان قرارمی گیرد"این جمله روی توی یه کتاب به اسم راز دیدم.خودم تازه گرفتمش دارم می خونم.خیلی جالبه.فکرکنم فیلمشودیده باشید.امابه هیچ عنوان فرصت بعد از امتحانا و بخصوص عید رو ازدست ندید.من خودم بیشترین فشارکاریم توی 14 روز تعطیل عید بودکه حتی برای سیزده به در هم خانوادم رو همراهی نکردم!!!(البته شمااین کار رو نکنید.)تعطیلات عید بسیارشمارو جلومی ندازه.خیلی خیلی زیاد.باورکنید اگه از همین الان هم شروع کنید می تونید رتبه ی بسیارعالی بیارید.(اینومن ندیدم ولی آقای فولادی قلعه دیده!)
انشاالله که موفق باشید
درپناه حق

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
دوست عزيزم سلام
منم مثل شما بعضي وقتا اين مشكلو پيدا ميكنم.فكر ميكنم حقمه اگه بخوام تو بعضي شرايط بد به خودم استراحت بدم.يه پيشنهادي دارم.حتي اگه به اون زيباي بي همتا اعتقاد چنداني ندارين راه منو امتحان كنيد.روزايي كه خيلي دلتون گرفته بشينيد و باخدا كمي درددل كنيد.يعني درنظر شما خدا حتي به اندازه يه دوست ارزش درددل نداره؟حتما داره!ميتونين چند آيه اي قران بخونين.معني فارسيش فراموش نشه!
مطمئنم آروم ميشين.
به همه چيزاي خوب دور و برتون فكر كنيد.چرا لعنت به كنكور؟ خدارو شكر كنيد كه يه فرصت خيلي عالي بهتون داده تا به همه ثابت كنيد چقدر اراده دارين.مطمئنم هم شما و هم همه ي دوستاي عزيز اين سايت اونقدر اراده دارن كه خودشونو بالاتر بكشن.
من جاي شما بودم همين الان پا ميشدم.ميرفتم پشت ميزم و شروع ميكردم.يه برنامه مناسب مينوشتم و اگه ميتونستم بايه مشاور مشورت ميكردم.6ماه فرصت خيلي خيلي زياديه.حتما قبل ازين موفقيتهايي داشتين.يه اونا فكر ميكردم و به همه و مهمتر خودم نشون مي دادم من همون افشين سابقم حتي قويتر.خدا پشت و پناه شما و همه ي دوستاي گلم.مطمئنم يه روزي رتبه عاليتونو تو همين سايت ميبينم.
زنده باشيد!

لایک ها
1,316
دوست خوبم سلام!خدا قوت!
ببین دوست من؛شما باید در درجه اول و اونم در عمل نه به شعار به منبع لایتناهی انرژی های عالم یعنی خدای بزرگ وصل بشی و همیشه و همواره ازین طریق پرانرژی باشی و تحت هیچ شرایطی به خودت کم رمقی و تنبلی راه ندی,همواره پشتیبان اصلی خودت رو خدا بدون و به این موضوع ایمان داشته باش که با پشتیبانی او و تلاشهای خودت میتونی بهترین نتیجه ها رو بگیری!
اگر واقعا ایمانت قوی شه اون وقت در عمل خواهی فهمید که انسان مخلوقیه یا ظرفیت نامحدود از جنس الهی و همین انسانه که میتونه تو کوتاهترین زمانها بزرگترین کارها رو بکنه(خواهشا به این جملات به دید شعار نگاه نکن)
تازه شما که زمان خیلی خوبی برای به دست آوردن هر آنچه که میخواهی و نداری داری!من هم در سال پیش دانشگاهی کم و بیش این فراز و نشیب ها و این احساسات رو داشتم ولی تونستم همیشه خیلی زود بر خودم مسلط بشم!
راسی:هیچ موقع کلمات منفی ای مثه:نمیتونم نمیشه و... رو به کار نبر!همیشه تو سخت ترین شرایط بگو میتونم؛میشه!اصن همین که فک کنی که بتونی تو شرایط دشوار به بهترینها برسی خودش انگیزه بسیار بسیار بزرگیه که بعدش میتونی شدیدا بهش افتخار کنی!
امیدوارم حرفام واست کارگشا باشه!چون سوال و موضوعت خیلی کلی بود من هم کلی جواب دادم!من این آمادگی رو دارم که جزیی تر هم کمکت کنم!
یا حق

tanaz

New Member
لایک ها
27
بچه ها حالا همه ي اينها درست ولي پس بااسترسي كه خونه داره چيكار بايد كرد مثلا اينكه تا ميخواي بياي بري يه گوشه واسه خودت بشيني البته بعد يه عالمه درس خوندن ميان بهت گير ميدن كه:

تو كه باز درس نميخوني
هي وقت تلف ميكني و ..................
هرچي هم بگي باور نميكنن كه ميدونم اونا به خاطر خودم ميگن ولي آيا نميدونن كه با اين حرفها فقط اضطرابتو ميبرن بالا

با اين مشكل چيكار بايد كرد من خودم به اندازه ي كافي استرس دارم حالا اينم بياد روش خداييش ميتوني با خيال راحت بري سر درس

Goharshady

New Member
لایک ها
166
جمع کنین بابا!!
افسردگی یعنی چی؟
چرا خودتونو لوس می کنین؟
این چیزا اصلا وجود نداره

mshf

New Member
لایک ها
10
اگه یه دوستی داری که موفق بوده و حدودا مثل دیونه ها درس نمیخونده یعنی متعادل درس میخونده بش بگو با پدر مادرت حرف بزنه

بالا