المپیادنجوم وآینده شغلی

x-star

New Member
لایک ها
243
سلام.آیریسکیای عزیز.
خسته نباشین.
میشه بگین شماهایی که برا المپیادنجوم میخونین چه تصمیمی برا ایندتون.رشته دانشگاهیتون ودرنهایت شغلتون دارین؟؟:7:
(لطفاکمکم کنین هر روز وقتم تلف میشه ودرس نمیخونم چون جز اون دسته ازادماییم که تا آیندمو ترسیم نکرده نمیتونم پیش برم)

penta

New Member
لایک ها
476
پاسخ : المپیادنجوم وآینده شغلی

بارها بهت گفتم که آینده ی شغلی تجربی برامون خوبتره.
چون اولا نجوم برای دختر زیاد کاربرد نداره.
(البته نه تو زندگی بلکه در آینده شغلی)
و در ضمن به نظر من کسی که تو ریاضی و فیزیک فول باشه،به راحتی می تونه تجربی رو بگذرونه.
من واسه همین این رشته رو انتخاب کردم.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم.:115:

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

هععععیی یاد المپ بخیر :4:
واللا بستگی به علاقت داره . معمولا از نجومیا توقع دارن اگه مهندسی میرن برن مکانیک و اگه علوم نظری میرن برن فیزیک . اکثر نجومیام عاشق فیزیک اند ولی با این حال اکثرا میرن مهندسی
من خودم الان کامپیوتر می خونم . انتخاب رشته هامم فقط کامپیوتر بود ( کلا ۹ تا انتخاب کردم :4:) هر روزم که میگذره از انتخابم راضی ترم ...
تو هم ببین علاقه ت چیه ! دوران المپ خوش میگذره ولی دوران دانشگاه مساله ی یه عمر درس خوندن و بعدشم کار کردن با اون چیزاست ...
یه چیز دیگه اینکه بشین درست حسابی بخون واس المپ . و فعلا به حال کردن با نجومی که داری باش حال می کنی ادامه بده . به دانشگاه که رسیدی اگه خواستی برو فیزیک اگه نه هر چی که دلت خواست
خوبه که در کنا المپ خوندن یه کمم تحقیق کنی در مورد رشته های دانشگاه . ولی الان زوده برات بری دقیق وقت بذاری رو انتخاب رشته . در این حد که بری بگردی تو رشته ها و کلیتشون کافیه برات
موفق باشی

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

سلام بر دوست گرامx-star

بنده درگیری های زیادی در انتخاب رشته ی المپیادم داشتم...!(خیلی زیاد.. هنوزم تقریبا تمام نشده)
اما اگر نجوم را انتخاب میکنید یعنی فیزیک خیلی دوست میدارید...
پس رشته دانشگاهی که تقریبا خیلی ها همین کار را میکنند و اگر خداوند بخواهد من هم به این راستا میروم(!) : مهندسی مکانیک..

البته شایان ذکر اس ت که بگویم قصدم این نبود..
اما خب مسائلی منجر به این شد که فعلا تا مقطع لیسانس اینجا بمانم..
اما قصدم از اول مکانیک نبود.. به هیچ وجه.

x-star

New Member
لایک ها
243

اخه میگن برا دختر تورشته ریاضی خیلی کم شغل هست مخصوصاتوکشورمون چه برسه به رشته میکانیک

Majno0n

Well-Known Member
لایک ها
663

حالا کی گفت بری مکانیک ؟ :دی

H_Taeb

New Member
لایک ها
33

اخترفیزیک یا کیهان شناسی هست که خیلی میخوره... که اونم از فیزیکه!
من خودم یا اینارو میرم یا الکترونیک که یکم پرت میشه!

ali96

New Member
لایک ها
20

اخه میگن برا دختر تورشته ریاضی خیلی کم شغل هست مخصوصاتوکشورمون چه برسه به رشته میکانیک
يه معلم داشتم ميگفت هر جا هستي هر چي هستي بهترين باش مهم نيست كدوم دانشگاه ميري.

شما هم سعي كن توي مكانيك بهترين باشي.:d

H_Taeb

New Member
لایک ها
33

به نظرم علاقه خیلی مهم تر از اینه که آیا برای دخترا شغل پیدا میشه یا نه.چون اگه آدم واقعا علاقه داشته باشه ، توی اون کار بهترین میشه!
همیشه منتظر استخدام شدن نباشین.کار رو به وجود بیارین .

x-star

New Member
لایک ها
243

به من این اجازه داده نشده. .. چهپزشکی چه غیراون.مامان بابام میگن تجربی که تجربی... اصلا من چه گناهی دارم اخه . . .http://www.irysc.com/forum/images/smilies/136.gif

platopluto

New Member
لایک ها
1,103

دوست گرام شما قراره درس بخونيد و خودتون بايد روي تصميم و علاقه تون پافشاري كنيد ..

بالا